Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

23.02.2015 - Moderns medicīnas centrs lielveikalā- aizņemtiem un mūsdienīgiem cilvēkiem!
Mūsdienu aizņemtiem cilvēkiem tagad būs lieliska iespēja taupīt laiku, apvienojot iepirkšanās procesu ar lietderīgu veselības profilakses pasākumu! Pārdaugavas un citu Rīgas iedzīvotāju un viesu ērtībām T/C SPICE telpās durvis vēris moderns medicīnas centrs. Šo kopprojektu īstenojis SIA VESELĪBAS CENTRS 4 sadarbībā ar E. GULBJA LABORATORIJU un medicīnas preču veikalu DYNASTY.
19.02.2015 - Ādas problēmu risināšana raidījumā "Laimīgs un vesels"
Ādas problēmu risinājums raidījumā “Laimīgs un vesels”! Galvenā varone šajā reizē būs – Daina no Ikšķiles, kura kopj savu bērniņu invalīdu un, gādājot par savu mīļumu, aizmirsies parūpēties par sevi. Kā mūsu ārstu komanda palīdzēs Dainai uzveikt ilgstošās ādas problēmas.
18.02.2015 - Augļa un mātes stāvokļa attālināta kontrole grūtniecības laikā!
Veselības centrā 4 tagad kardiotokogrāfiju veic ar novatorisku telemedicīnas ierīci dzemdniecībā- Monica AN24™ - „KTG-ONLINE”. Tā precīzi, reālā laikā fiksē augļa sirdsdarbību, mātes sirdsdarbību, dzemdes aktivitāti un mātes aktivitāti, nodrošinot alternatīvu, bezvadu, ambulatorā monitoringa risinājumu. Katrs izmeklējums tiek apstrādāts ar iebūvētu automatizētu (KRPA) algoritmu, kas ļauj saīsināt veicamā izmeklējuma laiku ātrai objektīvu datu iegūšanai. Šī tehnoloģija ievērojami paplašina monitoringa rādījumu spektru, ilgumu un termiņus.

Visi jaunumi

Akcijas

25.02.2015 - AKCIJA! Vēnu mēnesis ir klāt!
Vēnu saslimšanas skar katru trešo valsts iedzīvotāju. Ja vien ciešat no diskomforta, smaguma vai dedzināšanas sajūtas apakšstilbos, nakts krampjiem apakšstilbu muskuļos, ja dienas beigās pietūkušas potītes, izteikts asinsvadu zīmējums uz kājām – negaidiet, bet dodieties pārbaudīt vēnu veselību!
26.01.2015 - Parūpējies par kājām un gaidi pavasari!
Capital Clinic Riga piedāvā akciju: Asinsvadu ķirurga Žorža Žabūra konsultācija ar duplekssonogrāfiju un spektra analīzi abu kāju vēnām - 30 EUR (parastā cena 45 eur)

Raksti par medicīnu

08.01.2015 - Intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas flebologu dr.Intu Ūdri - Pa vēnu operāciju gaiteņiem!
Publikācija tapusi sadarbībā ar žurnālu 36,6 C
17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu