Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

17.12.2014 - Ukrainas asinsvadu ķirurgi papildina zināšanas pie labākajiem flebologiem Latvijā.
Veselības centra 4 Baltijas Vēnu klīnika (BVK) ieņem vadošu vietu kāju vēnu saslimšanas diagnostikas un ārstēšanas jomā. Klīnika ir pati lielākā, modernākā un pieredzes bagātākā medicīnas iestāde Baltijā, kur tiek izmantotas visas mūsdienīgākās un jaunākās tehnoloģijas vēnu ārstēšanā. Par to pārliecinājās arī ukraiņu kolēģi Vitālijs Prasols *, Inna Puļajeva ** un Jevgenijs Čerkašeņinovs *** no Harkovas, kas pastāvošās apmācības programmas ietvaros papildināja savas zināšanas vēnu ķirurģijas jomā Veselības centrā 4 (VC4).
10.12.2014 - Jauna sezona, jaunas pārvērtības sadarbībā ar „Veselības centru 4”!
Aicinām sekot mūsu dalībnieču pārvērtībām katru trešdienu plkst.21:00 raidījumā „Ievas Pārvērtības”.
02.12.2014 - Pasaulē un Latvijā tiek augstu novērtēti SVS metodes sasniegumi vēnu ārstēšanā
Latvijā ieradās Francijas kompānijas CERMAVEIN* prezidents Luigi Sciascia un apmeklēja Veselības centra 4 (VC4) Baltijas Vēnu klīniku- vēl joprojām vienīgo ārstniecības iestādi Austrumeiropā, kas vēnu ārstēšanai piedāvā visas pasaulē atzītās un pielietotās vēnu ārstēšanas metodes. Luigi Sciascia tikās ar VC4 flebologiem un asinsvadu ķirurgiem, lai dalītos pieredzē un novērtētu tvaika metodes rezultātus un sasniegumus Latvijā.
28.11.2014 - Asinsvadu izmeklējumu klāsts paplašinājies!
Asinsvadu slimību diagnostika balstās uz rūpīgas anamnēzes vākšanu, klīniskajām analīzēm, apskatēm un izmeklējumiem. Tie ļauj noteikt trombu esamību vēnās, vēnu vārstuļu funkciju un vēnu anatomisko uzbūvi un īpatnības. Bez zemādas un dziļo vēnu dupleksās skenēšanas, angiogrāfijas un flebogrāfijas ir pieejama arī jaunākās paaudzes segmentārā doplerogrāfija. Turklāt šis jaunākās paaudzes ABility doplerogrāfs pats veic mērījumus, automātiski aprēķina rezultātus un sniedz izdruku tikai 3 minūšu laikā.

Visi jaunumi

Akcijas

04.12.2014 - Skaistāko sapņu piepildījums svētkos!
PĒRC VC4 DĀVANU KARTI UN SAŅEM DĀVANAS!
28.11.2014 - Iepazīsties ar vismodernāko pretsvīšanas risinājumu!
Izmanto iepazīšanās cenu decembrī! Svīšanu mazinošai radiofrekvences procedūrai - 50 % atlaide.
31.10.2014 - Priecājies un baudi dzīvi!
Tikai novembrī 25% atlaide pirmreizējai urologa konsultācijai.

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu