Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

20.05.2015 - Capital Clinic Riga piedāvā vēža ģenētiskās predispozīcijas testus
Vēzis joprojām ir izplatītākais nāves cēlonis Latvijā, jo to atklāj pārāk vēlu – jau 3. vai 4. stadijā, kad ārstēšana vairs nav tik efektīva. Lai uzlabotu dzīves ilgumu un kvalitāti, lielāku lomu vajadzētu piešķirt preventīviem pasākumiem. VC4 saistītais uzņēmums Capital Clinic Riga vispārējās veselības pārbaudes (check-up) programmas ir papildinājis ar onkoloģisko slimību skrīningiem, turklāt tagad iespējams veikt arī vēža ģenētisko predispozīcijas testu.
05.05.2015 - Ginekoloģiskie ultrasonogrāfiskie izmeklējumi kļuvuši vēl informatīvāki un ļauj izvairīties no daudzām diagnostiskām kļūdām!
Veselības centra 4 ginekoloģijas nodaļas tehnoloģiju klāsts ir papildināts ar jaunu ekspertklases ultrasonogrāfu-Voluson E10. Tā šobrīd pasaulē ir modernākā ekspert grupas tehnoloģija ar ļoti plašām iespējām diagnosticēt dažādas patoloģijas ginekoloģijā un dzemdniecībā. Turklāt ar šo ultrasonogrāfu iespējams novērtēt augli jau pirmajā grūtniecības trimestrī. Visi mērījumi norit automātiski, kas paaugstina izmeklējuma efektivitāti un ļauj izvairīties no dažām diagnostikām kļūdām.
01.05.2015 - Aicinām veikt bezmaksas mamogrāfijas izmeklējumus!
Aicinām sievietes veikt BEZMAKSAS skrīninga mamogrāfijas izmeklējumu, ņemot līdzi NVD (Nacionālais veselības dienests) uzaicinājuma vēstuli. Lai pierakstītos uz izmeklējumu, zvaniet uz tālruni: 67847105.
01.05.2015 - VC4 piedāvā veikt digitālās mamogrāfijas izmeklējumu ar tomosintēzes metodi!
Veselības centrā 4 pieejama jaunākā krūts vēža izmeklēšanas metode -TOMOSINTĒZE

Visi jaunumi

Akcijas

07.05.2015 - AKCIJA MAIJĀ – tauku atsūkšanai!
Iegūsti slaidu un skaistu augumu! Atlaide maijā līdz 50%!
23.04.2015 - Maijs- māmiņu mēnesis!
Lieliska iespēja iegūt mazuļa attēlu, kad esat gaidībās, bet mazulīti redzēt vēlaties jau tagad! 20% ATLAIDE 3D/4D ultrasonogrāfijas bildēm.

Raksti par medicīnu

08.01.2015 - Intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas flebologu dr.Intu Ūdri - Pa vēnu operāciju gaiteņiem!
Publikācija tapusi sadarbībā ar žurnālu 36,6 C
17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu