Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

04.08.2016 - Share – Wave elastogrāfija palīdz objektīvi novērtēt dažādu orgānu jaunveidojumu ļaundabīgo risku
Ultraskaņa diagnostiskajā medicīnā tiek izmantota jau relatīvi sen. Teju ikviens no mums ir ar to saskāries – vēdera dobuma orgānu, sirds, asinsvadu, ādas, krūšu, ginekoloģiskā izmeklēšanā, kā arī bērniņa attīstības novērošanai grūtniecības laikā. Elastogrāfija jeb sonoelastogrāfija ir jaunākā ultrasonogrāfijas metode, kura pamatojas uz audu elastīguma mērījumiem reālajā laikā. Elastīguma attēlus analizē ar autokorelācijas metodi, un tie ir kodēti krāsās. Metode sākotnēji tika radīta krūts vēža agrīnai diagnostikai, bet tagad to izmanto arī citu orgānu izmeklēšanā.
05.07.2016 - VC4 PIEEJAMA ŠOBRĪD PASAULĒ ATZĪTĀKĀ DEXA IEKĀRTA
VC4 Osteodensitometrijas kabinetā iepriekšējās paaudzes osteodensitometrs ir nomainīts pret jaunu GE Healthcare Lunar ProdigyPrimo™ diagnostikas iekārtu kaulu minerālblīvuma noteikšanai. Salīdzinot ar citām sistēmām Lunar Prodigy sērija pierādījusi līdz pat 40% augstāku klīnisko precizitāti*. Turklāt attēli tiek iegūti izmantojot daudz zemāku starojuma devu. Tas dod iespēju arī kontrolēt terapijas efektivitāti īsākā laika periodā.

Visi jaunumi

Akcijas

31.05.2016 - AKCIJA! ATBALSTĀM IZGLĪTĪBAS DARBINIEKUS!
VC4 filiāle “Baltijas Vēnu klīnika” jau septīto gadu piedāvā ĪPAŠU vasaras piedāvājumu visiem izglītības darbiniekiem! Akcija spēkā no 1.jūnija līdz 31.augustam!
31.05.2016 - AKCIJA! ATBALSTĀM SENIORUS!
VC4 filiāle “Baltijas Vēnu klīnika” piedāvā ikgadēju, ĪPAŠU vasaras piedāvājumu senioriem! Vasaras piedāvājumi ar ĪPAŠĀM ATLAIDĒM UN DĀVANĀM, uzrādot pensionāra apliecību!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

Visi raksti par medicīnu