Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

23.02.2017 - VC4 lāzertehnoloģiju klāstam pievienojusies šobrīd jaunākā un drošākā tehnoloģija
DEKA (Itālija) Motus AX Alekandrīta (755nm) lāzers šobrīd ir ne tikai jaunākā (2016. g.) Latvijā un Baltijā pieejamā lāzersistēma, bet, balstoties uz klīniskajiem pētījumiem,* pasaulē atzīta arī par visefektīvāko un drošāko lāzerepilācijas tehnoloģiju.
23.02.2017 - Intermitējošā pneimokompresija arteriālās plūsmas uzlabošanai
Veselība centrā 4 ir pieejama Bio Arteriālā Plus iekārta, kas ir intermitenta, secīga, pneimatiskas darbības spiediena sistēma. Tā ar pārtraukumiem, strauji saspiežot gaisu piepūšamos „zābakos”, mehāniski masē pēdas un ikrus. Šo intermitējošo pneimokompresiju pielieto pacientiem, kuri galvenokārt cieš no perifēro artēriju slimībām (PAS).
22.02.2017 - Anestēzijas vietā, transs – Veselības centrs 4 veikta Latvijā pirmā operācija hipnozē
Hipnozi varot izmantot daudzās operācijās. Svarīgi, lai pacients operācijas laikā gūtu pozitīvu pieredzi, un hipnoze to spēj nodrošināt, uzskata Žoržs Žabūrs. Hipnoze notiek vairākos posmos, jo hipnozes praktiķis ar pacientu tiekas arī pirms operācijas.
22.02.2017 - Veselības centrs 4 veic operācijas hipnozē
Sākot ar 21. gs. hipnoze ir atzīta un tiek izmantota rietumu valstīs kā spēcīgs terapeitisks līdzeklis. Hipnozi pielieto tik dažādās sfērās, kā sāpes, onkoloģija, psihiatrija, pediatrija, ginekoloģija, ķirurģija utt. Turklāt hipnoze sasaistās ar tradicionāliem ārstniecības paņēmieniem. Tagad Veselības centrā 4 arī iespējams veikt vēnu operācijas hipnozē. Šāda iespēja patlaban nekur citur Latvijā un Baltijā nav.

Visi jaunumi

Akcijas

10.02.2017 - 10% atlaide sestdienās visiem laboratorijas pakalpojumiem pacientiem virs 60 gadiem
Līdz pat 31. maijam visiem Veselības centrs 4 laboratorijas pacientiem virs 60 gadiem sestdienās tiek piemērotas īpašas centas - atlaide 10% apmērā.
06.02.2017 - No 6. līdz 10. februārim pieraksties uz bezmaksas dzimumzīmju skrīningu!
Atzīmējot Pasaules pretvēža dienu un rūpējoties par Jūsu veselību, aicinām izmantot īpašo piedāvājumu- pirmajiem 50 pacientiem, kuri pieteiksies, veiksim bezmaksas dzimumzīmju skrīningu Juglas klīnikā! Pārbaudi pēc iepriekšēja pieraksta nodrošinās dr. Alīna Štukerte. Pierakstīties uz pārbaudi varēs no 2017.gada 6.-10.februārim, zvanot Juglas klīnikas reģistratūrai.
02.02.2017 - Jaunums! - Dezodorants mesoestetic Tavam komfortam ikdienā
Tikai februārī DYNASTY veikalos ar Veselības centra 4 klientu karti dezodorantam mesoestetic Ultimate W+ atlaide 40%!
01.02.2017 - Proktologa pirmreizējai konsultācijai kopā ar proktoskopiju īpaša cena - 35 Eur
No 1. līdz 28. februārim proktologa pirmreizējai konsultācijai kopā ar proktoskopiju īpaša cena - 35 Eur, kā arī 100 Eur atlaide katrai proktoloģiskajai operācijai. Operācijas tiek veiktas Baltijas Vēnu klīnikā un VC4 Dermatoloģijas klīnikā.

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

14.02.2017 - Ādas problēmas ziemā.
Kādas izmaiņas ādā rodas tumšākajā gadalaikā - ziemas periodā? Kā risināt šīs problēmas? Lasiet ārsts.lv februāra numurā, intervijā ar Docenti, Dr.med. Inesi Kolontaju Zaubi, VC4 Juglas klīnikas dermatoveneroloģi.
14.02.2017 - Vēro svaru radoši!
Uzzini - kā zaudēt svaru gudri un veselīgi! Vērtīgos padomos un dalās 4.Dimensija dietoloģe Guna Hevensone.
14.02.2017 - Tetovējumus var noņemt ātri un nesāpīgi
Noņemt nevēlamu tetovējumu tagad ir vēl vienkāršāk! Uzzini jaunāko tehnoloģiju iespējas! Konsultē Dermatoloģijas klīnikas dermatoloģe dr. Jana Janovska.
14.02.2017 - Jē! Man vair nav ieaudzis kājas nags!
“Kāpēc pusaudžiem ieaug nagi? Vai vienmēr nepieciešama operācija? Kā podologs var palīdzēt tikt galā ar šo problēmu? Skaidro “Veselības centrs 4” Pēdu centra podoloģe Inita Seļicka.

Visi raksti par medicīnu