Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

21.04.2015 - Artis Dvarionas vizītē pie tehniskā ortopēda VC4 filiālē “Pēdu centrs”
360 TV Lattelecom Maratons vēstneši ir sabiedrībā pazīstami cilvēki, kuri akceptējuši savu dalību Lattelecom Rīgas maratona programmā "Mans pirmais maratons". “Veselības centrs 4” kā Lattelecom Rīgas maratona oficiālais medicīnas partneris visā sagatavošanās periodā ir kopā ar vēstnešiem, sniedzot noderīgus padomus uztura jautājumos, veicot pēdu diagnostiku, konsultējot par stājas, gaitas problēmām un risinājumiem, kā arī pārbaudot ķermeņa sagatavotību lielajam izaicinājumam ar kardiopulmonālā testa palīdzību.
16.04.2015 - Intars Rešetins VC4 filiālē Wellslim centrs, gatavojoties dalībai Lattelecom Rīgas maratonā.
Dailes teātra aktieris Intars Rešetins konsultācijā pie uztura speciālistes Gunas Rijkures VC4 filiālē Wellslim centrs, gatavojoties dalībai Lattelecom Rīgas maratonā.
16.04.2015 - TV raidījuma vadītāja Binnija Ārberga VC4 filiālē t/c Spice, gatavojoties dalībai Lattelecom Rīgas maratonā.
TV raidījuma vadītāja Binnija Ārberga veic stājas, gaitas un pēdu veselības pārbaudi VC4 filiālē t/c Spice, gatavojoties dalībai Lattelecom Rīgas maratonā.
09.04.2015 - PRP injekcijas – ārstēšana ar paša asinīm
PRP procedūras pasaulē kļūst arvien pieprasītākas, jo tās tiešām sniedz acīm redzamus rezultātus ne tikai estētiskajā medicīnā, bet arī ārstējot nopietnas slimības. Tagad šāda ārstēšanas metode pieejama arī Veselības centrā 4 (VC4), ārstējot traumatoloģijas pacientus. Traumatoloģijā tās pielieto osteoartrīta, locītavu skrimšļu defektu, saišu bojājumu, plīsumu, sastiepumu un traumu (bez lūzuma) ārstēšanā, kā arī injicēšanai sāpīgajos trigger punktos- plecu, elkoņu, plaukstu, pēdu, un papēžu locītavās.

Visi jaunumi

Akcijas

23.04.2015 - Maijs- māmiņu mēnesis!
Lieliska iespēja iegūt mazuļa attēlu, kad esat gaidībās, bet mazulīti redzēt vēlaties jau tagad! 20% ATLAIDE 3D/4D ultrasonogrāfijas bildēm.
01.04.2015 - Iepazīšanās AKCIJA lāzerepilācijai Dermatoloģijas klīnikā
Atlaides lāzerepilācijai ar GENTLELASE turpinās! Aprīlī -20% visām procedūrām, uzrādot VC4 lojalitātes karti-30%
25.02.2015 - AKCIJA! Vēnu mēnesis ir klāt!
Vēnu saslimšanas skar katru trešo valsts iedzīvotāju. Ja vien ciešat no diskomforta, smaguma vai dedzināšanas sajūtas apakšstilbos, nakts krampjiem apakšstilbu muskuļos, ja dienas beigās pietūkušas potītes, izteikts asinsvadu zīmējums uz kājām – negaidiet, bet dodieties pārbaudīt vēnu veselību!

Raksti par medicīnu

08.01.2015 - Intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas flebologu dr.Intu Ūdri - Pa vēnu operāciju gaiteņiem!
Publikācija tapusi sadarbībā ar žurnālu 36,6 C
17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu