Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

21.07.2014 - Flebologs Ints Ūdris saņem “Sapheon” balvu!
SIA „Veselības centrs 4” un „Baltijas Vēnu klīnikas” flebologam Intam Ūdrim tika pasniegta firmas “Sapheon” balva par veiktajām 100 vēnu operācijām, izmantojot inovatīvo biolīmes tehnoloģiju.
19.06.2014 - JAUNAS IESPĒJAS LĀZEREPILĀCIJĀ!
KARSTI JAUNUMI: SOPRANO ICE - Lāzerepilācijas ZELTA laureāts arī LATVIJĀ, “Veselības centra 4” Wellslim centrā! Vislabākā lāzerterapijas iekārta Baltijā – liekā apmatojuma likvidēšanai!
06.06.2014 - Spānijas kolēģa vadībā VC4 dermatologi „iemēģina” pasaulē atzītāko jaunākās paaudzes lāzeri!
Latvijā jau atkārtoti ieradās Dr. Pablo Naranjo no Spānijas, lai ne tikai vadītu teorētiskās nodarbības, bet arī dalītos savā praktiskajā pieredzē par jaunākajām tehnoloģijām estētiskajā dermatoloģijā. Šoreiz - par Vbeam™ Perfecta ( ASV, Bostona, CANDELA ) šķidrās krāsvielas impulsu lāzeri, kas atklāj vēl nebijušas ārstēšanas iespējas dermatoloģijā. P. Naranjo atzina, ka viņam ir liels prieks apmeklēt Latviju, kurā dermatoloģija ir ļoti augstā līmenī, jo pieejamas gandrīz visas šobrīd pasaulē labākās un atzītākās inovatīvās tehnoloģijas estētiskajā medicīnā.

Visi jaunumi

Akcijas

27.06.2014 - VC4 Baltijas Vēnu klīnika atbalsta pensionārus un skolotājus!
VC4 Baltijas Vēnu klīnika, jau tradicionāli 5 gadu, atbalsta pensionārus un skolotājus un piedāvā kāju vēnu diagnostiku un ārstēšanu par pazeminātām cenām!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

17.03.2014 - Pārbaudies, lai dzīvotu!
Krūts vēzis ir izplatītākā onkoloģiskā slimība pasaulē, kas ik gadu prasa daudzu sieviešu dzīvības. Taču savlaicīgi diag­nosticējot un atklājot šo slimību ļoti agrīnā stadijā, ir iespējams to veiksmīgi uzveikt.Veselības centrā 4 ir pieejamas visas pasaulē atzītās, jaunākās krūšu izmeklēšanas metodes - sākot ar krūšu ultrasonogrāfiju ar elestogrāfiju, mamografiju ar tomosintēzi līdz pat magnētiskai rezonansei (MR), kā arī Veselības centra 4 ārstiem ir lielākā pieredze Latvijā darbā ar šīm metodēm.

Visi raksti par medicīnu