Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

09.02.2016 - NELAID VĒZI SEV KLĀT!
Februārī, atzīmējot Pasaules vēža dienu, Veselības centra 4 ārsti un speciālisti vēlas sniegt savu artavu sabiedrības izglītošanā, veidojot informatīvu projektu rakstu un video padomu formātā par dažādām tēmām, kas sekmētu agrīnu diagnostiku un rosinātu uzsākt savlaicīgu ārstēšanu.
08.02.2016 - Viss par traumām raidījumā "Laimīgs un vesels" jau 13. februārī plkst. 10:00 LNT kanālā
Šogad ziema mūs lutināja un deva iespēju ikvienam ļauties aktīva laika pavadīšanai baudot ziemas priekus, bet ko iesākt, ja kārotā atpūta beidzas ar traumu - to atklāsim raidījuma “Laimīgs un vesels” gaitā - LNT kanālā 13.februārī, plkst. 10:00!
05.02.2016 - Triecienviļņu terapija sāpju ārstēšanai
Miofasciālo sāpju sindroms – pastiprināts jūtīgums un sāpes mīkstajos audos, kuras izraisa trigerpunkti – ir viena no aktuālākajām mūsdienu medicīnas problēmām, ar ko saskaras pacienti ar kustību balsta sistēmas slimībām. Pateicoties mūsdienu jauno tehnoloģiju laikmetam, beidzot, pielietojot zemas intensitātes triecienviļņu terapiju (TVT), ir iespēja šiem pacientiem palīdzēt – vispusīgi un salīdzinoši īsākā laika periodā.
06.01.2016 - VC4 bezmaksas skrīninga rezultāti: ādas vēzis turpina savu postošo darbību!
Tā kā vēzis joprojām ir izplatītākais nāves cēlonis Latvijā un no visiem ļaundabīgā audzēja veidiem ar ādas vēzi saslimušo skaits ierindojas stabilā pirmajā pozīcijā, Veselības centrs 4 (VC4) pagājušā gada nogalē rīkoja akciju, kuras laikā pacientiem bija iespēja pārbaudīt ādas veidojumus bez maksas. Tās mērķis bija pievērst uzmanību ādas vēža agrīnai diagnostikai, lai samazinātu saslimstību un mirstību no melanomas un citām ādas vēža formām.

Visi jaunumi

Akcijas

09.02.2016 - "Veselības centra 4" - "Lattelecom Rīgas maratona" oficiālais medicīnas partneris
Turpinot pirms gada iesākto sadarbību, arī 2016. gadā Lattelecom Rīgas maratona oficiālais medicīnas partneris ir Veselības centrs 4 un tā grupas uzņēmums Capital Clinic Riga.
01.02.2016 - Februārī 10% atlaide ārstu mājas vizītēm!
Latvijā ir sākusies gripas epidēmija un saaukstēšanās sezona. Visu februāri ārstu un ārstu palīgu vizītēm mājās tiek piemērota 10% atlaide*! Šī atlaide attiecas uz plānveida maksas ārstu un ārstu palīgu vizītēm mājās, kuras nodrošina Veselības centra 4 Mājas vizīšu dienests.
29.01.2016 - Īpašs piedāvājums Lattelecom Rīgas maratona dalībniekiem
Dalībniekiem – 20% atlaide tehniskā ortopēda konsultācijai ar izmeklējumu un podologa pakalpojumiem VC4 Medicīnas centrā t/c SPICE!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

11.02.2016 - Kas kopīgs bērnības ieradumiem ar neskaidru runu?
Lasiet žurnāla arsts.lv februāra numurā
11.02.2016 - Taukainu aknu slimības.
Lasiet žurnāla arsts.lv februāra numurā
11.02.2016 - Intervija ar ķirurgu, proktologu Dr.med. Andri Gardovski par delikātām problēmām.
Lasiet žurnāla arsts.lv februāra numurā

Visi raksti par medicīnu