Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

03.06.2016 - Noskaidroti labākie Latvijas ģimenes ārsti
27. maijā Latvijas Radio 1. studijā notika akcijas “Meklējam labu ģimenes ārstu” noslēguma ceremonija, kurā tika godināti labākie Latvijas ģimenes ārsti un sirsnīgākā ģimenes ārsta māsiņa.

Visi jaunumi

Akcijas

31.05.2016 - AKCIJA! ATBALSTĀM IZGLĪTĪBAS DARBINIEKUS!
VC4 filiāle “Baltijas Vēnu klīnika” jau septīto gadu piedāvā ĪPAŠU vasaras piedāvājumu visiem izglītības darbiniekiem! Akcija spēkā no 1.jūnija līdz 31.augustam!
31.05.2016 - AKCIJA! ATBALSTĀM SENIORUS!
VC4 filiāle “Baltijas Vēnu klīnika” piedāvā ikgadēju, ĪPAŠU vasaras piedāvājumu senioriem! Vasaras piedāvājumi ar ĪPAŠĀM ATLAIDĒM UN DĀVANĀM, uzrādot pensionāra apliecību!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

06.06.2016 - Visa ķermeņa difūzijas magnētiskā rezonanse
Katrai diagnostikas metodei medicīnā ir sava vieta, tomēr magnētisko rezonansi (MR) mediķi uzskata par vienu no perspektīvākajām izmeklēšanas metodēm. Pateicoties straujai tehnoloģiskai attīstībai, tā ir kļuvusi daudz informatīvāka un plašāk pielietojama. Turklāt viena izmeklējuma laikā iespējams iegūt precīzu, detalizētu viengabalainu visa ķermeņa daļu un orgānu atspoguļojumu, pacientu nepārvietojot. Ja pasaulē šādi visa ķermeņa difūzijas (no angļu val. diffusion-weighted jeb DW) MR izmeklējumi ir pieejami kopš MR pirmsākumiem, tad Latvija ar šādu pilna ķermeņa difūzijas izmeklējumu veikšanu var lepoties vien 4 gadus. Uz jautājumiem par DW MR atbild Veselības centra 4 radiologs diagnosts Kaspars Stepanovs.
06.06.2016 - Tirpst rokas –sauc palīgā
Bieži vien cilvēki, kuriem tirpst rokas, plaukstās parādās durstīšanas, dedzināšanas un salšanas sajūta, nepievērš tam uzmanību, uzskatot, ka šīs nepatīkamās sajūtas pāries pašas no sevis. Tomēr, ja to atstāj bez ievērības, rokas ar laiku var zaudēt bijušo veiklību un spēku. „Negaidīsim tik ilgi, līdz grūti būs noturēt rokās sīkus priekšmetus un aizpogāt podziņas, bet dosimies pie ārsta savlaicīgi,” norāda Veselības centra 4 neiroloģe Rudīte Dumbere.
06.06.2016 - Lāzerterapija fizkālajā medicīnā
21.gadsimts cilvēci ik uz soļa pārsteidz ar jauniem atklājumiem zinātnē un tehnikā, kas sniedz ieguldījumu arī medicīnā. Līdzās tradicionālām metodēm medicīnā arvien vairāk pielieto lāzerterapiju, kad ar lāzera stara enerģijas palīdzību tiek ārstētas dažādas slimības un novērstas estētiskas problēmas. Tai skitā lāzeru pielieto arī fizikālajā terapijā.

Visi raksti par medicīnu