Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

29.03.2017 - Jauna ierīce slaida auguma iegūšanai - Ultra Shape Power
Jau aprīļa sākumā “Veselības centrs 4” skaistuma klīnikā “4.Dimensija” būs pieejama jauna ierīce slaida auguma iegūšanai. Ultra Shape Power ir jaunās paaudzes ultraskaņas ierīce, ar kuras palīdzību iespējams samazināt zemādas taukaudu apjomu selektīvi iznīcinot tauku šūnas dažādās ķermeņa zonās, arī grūti pieejamās, piemēram, kāju iekšpuses, augšdelmus u.c.
29.03.2017 - “Veselības centrs 4” atgādina- olas ir svarīgas ne tikai svētkos!
Aprīlis šogad ir arī Lieldienu mēnesis, tādēļ šajos svētkos vēlamies pievērst uzmanību un atgādināt vīriešiem rūpēties par savu reproduktīvo veselību!
29.03.2017 - Plāno 1. aprīlī apmeklēt T/C Spice? Izmanto iespēju laimēt dāvanu no Veselības Centrs 4!
Dodies uz mūsu foto stendu VC4 Medicīnas centrā T/C Spice, kopā ar draugu nofotografējies, ievieto to Facebook, pievienojot tēmturi #VC4joko, un varbūt tieši jūs ar draugu laimēsiet dāvanu no Veselības Centrs 4.
20.03.2017 - Pacienta stāsts: venozu un trofisku čūlu ārstēšana
Pacients Jānis Strauts vairākas reizes mēnesī mēro 180 km lielu attālumu, lai apmeklētu konsultāciju pie Baltijas Vēnu klīnikas ķirurģes, kas specializējusies kāju venozo čūlu ārstēšanā - Dr. Aleksandras Kušpelo. Video stāstā pacients dalās savā pieredzē ar čūlu ārstēšanu un atzīst, ka Dr. Kušpelo ir pelnījusi tikai vislabākos vārdus un visaugstāko atzinību.

Visi jaunumi

Akcijas

29.03.2017 - Īpašs piedāvājums Euroaptiekas medus kartes īpašniekiem
“Veselības centrs 4” filiālē “Diagnostikas centrs” tikai aprīlī īpašs piedāvājums Euroaptiekas Medus kartes īpašniekiem! Uzrādot MK saņemsiet atlaides algologa konsultācijai un blokādei.
29.03.2017 - Jauns sākums tavam skaistumam!
Līdz 31. maijam krūšu un vēdera plastiskajām operācijām Dermatoloģijas klīnikā pavasara atlaides. Veicot abas operācijas atlaide dubultojas - saņem 400 Euro atlaidi!
13.03.2017 - Kāpēc plēst, ja var dzēst? Pieņem gludu lēmumu!
Sagatavojies vasaras sezonai laicīgi un atbrīvojies no nevēlamā apmatojuma! Saņem lieliskus piedāvājumus veicot pilnu lāzerepilācijas kursu (4 procedūras) kādā no Veselības centrs 4 filiālēm.
28.02.2017 - Vēnu veselības mēnesis ir sācies. Nenokavē gada lielākās atlaides!
Ņemot vērā vēnu slimību un to izraisīto seku aktualitāti Latvijā, Veselības centrs 4 (VC4) jau devīto gadu pavasarī rīko vēnu veselības mēnesi. Tā kā Nacionālais veselības dienests (NVD) endovenozās vēnu operācijas neapmaksā un lielai daļai iedzīvotāju tās nav pieejamas, arī šogad divu mēnešu garumā no 1. marta līdz 30. aprīlim VC4 Baltijas Vēnu klīnikā un citās VC4 filiālēs venozo saslimšanu diagnostika un vēnu operācijas būs par īpašām cenām!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

17.03.2017 - Mīlas tabletīti manam vīrietim!
Vismaz reizi dzīvē ar seju dubļos iekritis katrs vīrietis. Labā ziņa: 38 procentos gadījumu nestāvēšana, jeb erektilā disfunkcija ir pārejoša problēma. Bet - kā lai palīdz tiem, kuriem dīkstāve nepāriet?
17.03.2017 - Kuņģa nedienas pavasarī
Žurnāla “Veselība” marta numurā “Veselības centrs 4" filiāles “Diagnostikas centrs” gastroenterologs- endoskopists dr. Hosams Abu Meri stāsta, kādēļ mainoties gadalaikiem var pasliktināties gremošanas sistēmas darbība, kādēļ pacienta sūdzībām dažkārt nevar atrast iemeslu, kā arī sniedz padomus vesela vēdera profilaksei!
17.03.2017 - Krampis parāvis!
Kas ir krampji, kādi faktori tos var izraisīt un ko darīt, ja krampis ir sarāvis kāju vai pēdu? Atbildes uz šiem jautājumiem žurnāla “Veselība” marta numurā skaidro “Veselības centrs 4” ģimenes ārste Elita Adijane.
17.03.2017 - Pērkam apavus! Ortopēds palīdzēs izvēlēties
Kādus apavus vislabāk izvēlēties- ar augstiem vai zemiem papēžiem, varbūt “balerīnu” kurpītes vai pastalas? Kādi ir piemērotākie apavi ikdienai? Šos jautājumus žurnāla “Veselība” marta numurā skaidro “Veselības centrs 4” un Capital Clinic Riga tehniskā ortopēde Darja Ņesteroviča.

Visi raksti par medicīnu