Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 
Valūtas kalkulators

Jaunumi

05.05.2016 - Plašākas attēlu interpretācijas iespējas ļauj ātrāk un precīzāk uzstādīt diagnozi
SIA Veselības centrs (VC4) un tā saistītais uzņēmums SIA Vizuālā diagnostika ir vienas no nedaudzajām privātajām medicīnas iestādēm, kas izmanto jaunāko radioloģisko attēlu apstrādes risinājumu syngo.via.
25.04.2016 - Jaunums - migrēnas ārstēšanas ierīce Cefaly®!
Veselības centra 4 fizikālās terapijas nodaļā K. Barona ielā 117, kā arī Diagnostikas centrā un Juglas klīnikā ir pieejama Beļģijā izstrādāta medicīnas ierīce Cefaly®, kas paredzēta saspringuma tipa galvassāpju un migrēnas ārstēšanai un profilaksei. Cefaly® ir trigeminālās neiromodulācijas ierīce, kas ar speciālu, cilvēka ķermenim saprotamu elektrisku impulsu palīdzību stimulē trīszaru nervu, mazinot vai novēršot galvassāpes.

Visi jaunumi

Akcijas

09.02.2016 - "Veselības centra 4" - "Lattelecom Rīgas maratona" oficiālais medicīnas partneris
Turpinot pirms gada iesākto sadarbību, arī 2016. gadā Lattelecom Rīgas maratona oficiālais medicīnas partneris ir Veselības centrs 4 un tā grupas uzņēmums Capital Clinic Riga.

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

13.04.2016 - Uzturs ādas skaistumam
VC4 Dermatoloģijas klīnikas dermatoloģe Jana Janovska 16.marta žurnālam “Ieva” konsultē par uzturu ādas skaistumam, daktere iesaka arī pretnovecošanas TOP produktus un veselīgas ēdienkartes paraugu!

Visi raksti par medicīnu