Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

09.01.2017 - Jaunums! Capital Clinic Riga tagad pieejama arī transezofageālā ehokardiogrāfija
Veselības centra 4 uzņēmuma Capital Clinic Riga ārstu rīcībā tagad ir General Electric jaunākā ultrasonogrāfijas iekārta Vivid E95, kas dod iespēju vēl precīzāk un delatizētāk veikt izmeklējumus ehokardiogrāfijā (sirds un lielo asinsvadu izmeklēšana ar ultraskaņu jeb sirds ultrasonogrāfija) un neirosonoloģijā (kakla un galvas asinsvadu izmeklēšana ar ultraskaņas dupleksās sonogrāfijas metodi).
09.01.2017 - Jaunums! Toshiba "Aplio i 900" - vēl precīzākai diagnostikai
Veselības centrs 4, sekojot līdzi inovācijām un medicīnas tehnoloģiju straujajai attīstībai, iegādājies jaunu – Baltijā pirmo - medicīnas tehnoloģiju ražotāja Toshiba jaunāko sasniegumu: ultrasonogrāfijas iekārtu Aplio i 900. Tā ļauj vēl precīzāk un detalizētāk nekā līdz šim veikt gan ehokardiogrāfijas, gan vēdera dobuma orgānu, gan citus ultrasonogrāfijas izmeklējumus.
03.01.2017 - Veselības centrs 4 atver vakcinācijas kabinetu Dubultos
Sākot ar 2017. gada 3. janvāri arī Dubultos iespējams vakcinēties pret ērču encefalītu, gripu, A un B hepatītu, kā arī saņemt visas ceļotāju vakcīnas un bezmaksas konsultācijas par tām.
01.01.2017 - Laimīgu jauno gadu!
Novēlam, lai Gaiļa gads visiem būtu panākumu, mazu un lielu prieciņu, pārsteigumu, mīļu brīžu, smaidu un piedzīvojumu pilns! Un pats galvenais - lai laba veselība un lai piepildās sapņi!

Visi jaunumi

Akcijas

09.01.2017 - Krila eļļa Sanderson Tavai un Tavas ģimenes veselībai
Tikai janvārī DYNASTY veikalos Rīgā ar Veselības centra 4 klientu karti, pērkot vienu iepakojumu krila eļļu Sanderson, otru saņem PAR BRĪVU!
06.01.2017 - BIODERMA krēmiem atlaide 20%
Janvārī VC4 Dermatoloģijas klīnikā, Wellslim centrā, VC4 Juglas klīnikā un skaistuma klīnikā "4. Dimensija" BIODERMA krēmus "Sensibio" iespējams iegādāties ar 20% atlaidi.
03.01.2017 - Mirdzi koši - sev un citiem par iedvesmu!
Īpašs piedāvājums Capital Clinic Riga - no 16. janvāra līdz 16. februārim SMOOTH virspusēja ādas atjaunošana ar FOTONA lāzeru 99 Eur (parasti 199 eur). Ādas atjaunošana ar lāzeru kardināli uzlabo ādas stāvokli – tās krāsu, gludumu un elastību.
03.01.2017 - 40% atlaide pirmajai lāzerepilācijas procedūrai. Konsultācija bez maksas
Apturi matiņu augšanu ar pasaules līderiem lāzerepilācijā! Līdz 31. janvārim saņem bezmaksas konsultāciju un savu pirmo lāzerepilācijas procedūru ar 40% atlaidi.

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

16.01.2017 - Žurnālā “Ievas Veselība” rakstā par kontracepcijas iespējām sievietēm
Žurnālā “Ievas Veselība” rakstā par kontracepcijas iespējām sievietēm, savu komentāru par to, kā hormonālā kontracepcija var ietekmēt kāju vēnu veselību, sniedz Baltijas Vēnu klīnikas asinsvadu ķirurgs, flebologs Ints Ūdris.
16.01.2017 - Pusaudžu lielākā problēma- pumpas! Ko darīt un ko labāk nedarīt?
Pusaudžu lielākā problēma- pumpas! Ko darīt un ko labāk nedarīt? Žurnālā “Ievas Veselība” ieteikumus sniedz Veselības centra 4 skaistuma klīnikas “4. Dimensija” dermatoveneroloģe Lauma Valeine.
16.01.2017 - Poraina āda? Kādēļ rodas poras un kā šādu ādu labāk kopt?
Poraina āda? Kādēļ rodas poras un kā šādu ādu labāk kopt? Žurnālā “Ievas Veselība” konsultē Dermatoloģijas klīnikas dermatoloģe Jana Janovska.
03.01.2017 - Žurnāla "Ievas veselība" intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas vadošo speciālistu Intu Ūdri
Žurnālā "Ievas Veselība" 27.12. numurā intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas vadošo speciālistu, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas asinsvadu ķirurgu, Austrumeiropas VenaSeal apmācības centra vadītāju Intu Ūdri. Dr.Ints Ūdris stāsta, ko viņam nozīmē svētku sajūta, par to, kas viņu satrauc Latvijas medicīnas organizēšanas sistēmā, un kā ar veselīgu dzīvesveidu sadzīvo pats dakteris.

Visi raksti par medicīnu