Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 
Valūtas kalkulators

Jaunumi

04.08.2016 - Share – Wave elastogrāfija palīdz objektīvi novērtēt dažādu orgānu jaunveidojumu ļaundabīgo risku
Ultraskaņa diagnostiskajā medicīnā tiek izmantota jau relatīvi sen. Teju ikviens no mums ir ar to saskāries – vēdera dobuma orgānu, sirds, asinsvadu, ādas, krūšu, ginekoloģiskā izmeklēšanā, kā arī bērniņa attīstības novērošanai grūtniecības laikā. Elastogrāfija jeb sonoelastogrāfija ir jaunākā ultrasonogrāfijas metode, kura pamatojas uz audu elastīguma mērījumiem reālajā laikā. Elastīguma attēlus analizē ar autokorelācijas metodi, un tie ir kodēti krāsās. Metode sākotnēji tika radīta krūts vēža agrīnai diagnostikai, bet tagad to izmanto arī citu orgānu izmeklēšanā.
05.07.2016 - VC4 PIEEJAMA ŠOBRĪD PASAULĒ ATZĪTĀKĀ DEXA IEKĀRTA
VC4 Osteodensitometrijas kabinetā iepriekšējās paaudzes osteodensitometrs ir nomainīts pret jaunu GE Healthcare Lunar ProdigyPrimo™ diagnostikas iekārtu kaulu minerālblīvuma noteikšanai. Salīdzinot ar citām sistēmām Lunar Prodigy sērija pierādījusi līdz pat 40% augstāku klīnisko precizitāti*. Turklāt attēli tiek iegūti izmantojot daudz zemāku starojuma devu. Tas dod iespēju arī kontrolēt terapijas efektivitāti īsākā laika periodā.

Visi jaunumi

Akcijas

29.08.2016 - SEPTEMBRĪ – PĒDU VESELĪBAS MĒNESĪ - nāc mums pa pēdām un saņem atlaides un dāvanas!
Pēda ir kā organisma karšu grāmata, kuras katra lappuse pieder kādai ķermeņa daļai. Tā atspoguļo visus sarežģītos procesus, kas ikkatru sekundi norisinās mūsos. Daudzu slimību un veselības traucējumu simptomi meklējami tieši pēdās. Ja tavas pēdas ir veselas, tās nevainojami balsta ķermeni un liek tev justies dzīvespriecīgam!
31.05.2016 - AKCIJA! ATBALSTĀM IZGLĪTĪBAS DARBINIEKUS!
VC4 filiāle “Baltijas Vēnu klīnika” jau septīto gadu piedāvā ĪPAŠU vasaras piedāvājumu visiem izglītības darbiniekiem! Akcija spēkā no 1.jūnija līdz 31.augustam!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

Visi raksti par medicīnu