Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 
Valūtas kalkulators

Jaunumi

02.12.2016 - Laiks iegriezt Ziemassvētku laimes ratu!
No 2016. gada 1. līdz 28. decembrim vēlamies radīt vairāk smaidu, tādēļ aicinām uzgriezt mūsu Ziemassvētku ratu, lai tieši uz Ziemassvētkiem vari palutināt sevi vai kādu sev tuvu cilvēku ar jauku dāvanu. Šoreiz dāvanas esam sagādājuši ne tikai paši, Veselības centrs 4, bet mums palīdzējuši arī mūsu lieliskie draugi no BIODERMA, Biotēka, DYNASTY preces veselībai un skaistumam, Douglas Latvia, Izdevniecība Dienas Žurnāli, Forum Cinemas LV, mesoestetic Latvia, pien dairy spa, Silvanols, TK Spice, Stenders un Treeline.
28.11.2016 - Vai zini, ko darīt, ja iedzer dzīvībai bīstamu šķidrumu?
Šajā raidījumā uzzini: Ko darīt, ja iedzer dzīvībai bīstamu šķidrumu? Kādi ir dzīvībai bīstamie šķidrumi, kurus visbiežāk netīši iedzer mājas apstākļos vai darbā?Ko nekādā gadījumā nedrīkst darīt, ja iedzerta etiķa esence? Kāda ir pretinde, ja iedzerts antifrīzs? Kā rīkoties, ja iedzerta nezināma viela?
24.11.2016 - Dermatoloģijas klīnikā pieejams Latvijā pirmais DEKA Q-Switched lāzers, kas efektīvi likvidē ne tikai melnus, bet arī krāsainus tetovējumus.
“Veselības centra 4” filiālē Dermatoloģijas klīnikā pieejams Latvijā pirmais lāzers DEKA Q-Switched Nd:YAG Laser (1064 nm), kas efektīvi likvidē ne tikai melnus, bet arī krāsainus tetovējumus (tostarp sarkanā un brūnā krāsā), permanento grimu un tumšus pigmentācijas laukumus uz ādas.
24.11.2016 - Ieskaties, kā mūsu speciālisti apgūst jaunākos Mesoestetic produktus!
“Veselības centra 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” un Dermatoloģijas klīnikas dermatologi, sejas un ķermeņa kopšanas speciālisti praktiskajās apmācībās apgūst jaunākos Mesoestetic produktus ar estētiskās medicīnas ārsta, Mesoestetic trenera Gabriel Ayala Velazquez-Matus, palīdzību.

Visi jaunumi

Akcijas

05.12.2016 - Tava iespēja jauno gadu sagaidīt ar mirdzošu seju - 20% atlaide rozācijas ārstēšanai un prf procedūrām
Atstāj sejas ādas problēmas vecajā gadā! Lieliska iespēja izmantot IPL, Vbeam, Elos SRA un citas Dermatoloģijas klīnikā pieejamās tehnoloģijas par ļoti pievilcīgu cenu.
05.12.2016 - Decembrī piecu procedūru abonementa cena zemūdens masāžai tikai 99 Eur
Izmantojiet iespēju un gada nogales svētkos uzdāviniet šo ūdens procedūru prieku saviem tuviniekiem, draugiem, paziņām! Abonementu varēs izmantot 2 mēnešu laikā no tā iegādes datuma.
05.12.2016 - Sagaidi Jauno gadu bez grumbām un krunciņām! Jūties un izskaties jaunāka!
Īpašs piedāvājums visu decembri- skaistuma injekcijas “Veselības centra 4” medicīnas centrā T/C “SPICE” ar 20% atlaidi!
05.12.2016 - Pērkot Veselības centrs 4 dāvanu karti saņem gardas un vērtīgas dāvanas
Šajos Ziemassvētkos uzdāvini veselību! Iegādājies Veselības centrs 4 dāvanu karti un saņem gardas un vērtīgas dāvanas.

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

23.11.2016 - Žurnāla "KLUBS" ieskats vīrietības problēmās, konsultē Dainis Ģīlis
Mūsdienu ķirurģija spēj paveikt šķietami neiespējamo- arī uzlabot vīrišķos dotumus. Plašāk par populārākajām problēmām un efektīvākajiem risinājumiem iespējams izlasīt žurnāla KLUBS decembra numurā, viens no konsultantiem arī “Veselības centra 4” Dermatoloģijas klīnikas urologs Dainis Ģīlis .
16.11.2016 - Rozācija. Terapijas iespējas un stratēģija
Publikācijā aprakstītas terapijas iespējas un stratēģija, raksts īpaši noderīgs medicīnas speciālistiem.

Visi raksti par medicīnu