Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

20.03.2017 - Pacienta stāsts: venozu un trofisku čūlu ārstēšana
Pacients Jānis Strauts vairākas reizes mēnesī mēro 180 km lielu attālumu, lai apmeklētu konsultāciju pie Baltijas Vēnu klīnikas ķirurģes, kas specializējusies kāju venozo čūlu ārstēšanā - Dr. Aleksandras Kušpelo. Video stāstā pacients dalās savā pieredzē ar čūlu ārstēšanu un atzīst, ka Dr. Kušpelo ir pelnījusi tikai vislabākos vārdus un visaugstāko atzinību.
02.03.2017 - "Veselības centrs 4" medicīnas centrā T/C "Spice" jauni pakalpojumi
"Veselības centra 4" medicīnas centra T/C "Spice" tehnoloģiju parkā jaunums - Itālijas ražotāja "DEKA" 755mm Aleksandrīta lāzers "Motus AX", kurš šobrīd ir ne tikai jaunākā Latvijā un Baltijā pieejamā lāzersistēma, bet, balstoties uz klīniskajiem pētījumiem, pasaulē atzīta arī par visefektīvāko un drošāko lāzerepilācijas tehnoloģiju.
28.02.2017 - Izglītojoša konference Lauku ģimenes ārstiem
Aizvadītajā piektdienā, 24. februārī, VC4 Diagnostikas centrā notika, jau par tradīciju kļuvusī, “Veselības centra 4” un Latvijas lauku ģimenes ārstu asociācijas rīkotā konference, kurā lekcijas lasīja un ar savām zināšanām dalījās VC4 ārsti. Šo semināru klātienē noklausījās 180 ģimenes ārsti.
23.02.2017 - VC4 lāzertehnoloģiju klāstam pievienojusies šobrīd jaunākā un drošākā tehnoloģija
DEKA (Itālija) Motus AX Alekandrīta (755nm) lāzers šobrīd ir ne tikai jaunākā (2016. g.) Latvijā un Baltijā pieejamā lāzersistēma, bet, balstoties uz klīniskajiem pētījumiem,* pasaulē atzīta arī par visefektīvāko un drošāko lāzerepilācijas tehnoloģiju.

Visi jaunumi

Akcijas

13.03.2017 - Kāpēc plēst, ja var dzēst? Pieņem gludu lēmumu!
Sagatavojies vasaras sezonai laicīgi un atbrīvojies no nevēlamā apmatojuma! Saņem lieliskus piedāvājumus veicot pilnu lāzerepilācijas kursu (4 procedūras) kādā no Veselības centrs 4 filiālēm.
28.02.2017 - Vēnu veselības mēnesis ir sācies. Nenokavē gada lielākās atlaides!
Ņemot vērā vēnu slimību un to izraisīto seku aktualitāti Latvijā, Veselības centrs 4 (VC4) jau devīto gadu pavasarī rīko vēnu veselības mēnesi. Tā kā Nacionālais veselības dienests (NVD) endovenozās vēnu operācijas neapmaksā un lielai daļai iedzīvotāju tās nav pieejamas, arī šogad divu mēnešu garumā no 1. marta līdz 30. aprīlim VC4 Baltijas Vēnu klīnikā un citās VC4 filiālēs venozo saslimšanu diagnostika un vēnu operācijas būs par īpašām cenām!
28.02.2017 - Mīli savu sievišķību!
Izmanto mūsdienu lāzermedicīnas iespējas un priecājies par dzīvi kā jaunībā! Veselības centrs 4 un capital clinic riga martā piedāvā īpašu cenu - 130 eur lāzerprocedūrai vienai reizei, izmantojot lāzera terapijas metodes monalisa touch, intimalase un incontilase.
28.02.2017 - Skrienot sāp pēdas? - Izvēlies Bauerfeind un uzlabo savus sportiskos rezultātus jau tagad!
Tikai martā DYNASTY veikalos ar Veselības centra 4 klientu karti īpaši sportošanai piemērotajām apavu ortopēdiskajām iekšzolēm Bauerfeind ErgoPad Run&Walk atlaide 30%!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

17.03.2017 - Mīlas tabletīti manam vīrietim!
Vismaz reizi dzīvē ar seju dubļos iekritis katrs vīrietis. Labā ziņa: 38 procentos gadījumu nestāvēšana, jeb erektilā disfunkcija ir pārejoša problēma. Bet - kā lai palīdz tiem, kuriem dīkstāve nepāriet?
17.03.2017 - Kuņģa nedienas pavasarī
Žurnāla “Veselība” marta numurā “Veselības centrs 4" filiāles “Diagnostikas centrs” gastroenterologs- endoskopists dr. Hosams Abu Meri stāsta, kādēļ mainoties gadalaikiem var pasliktināties gremošanas sistēmas darbība, kādēļ pacienta sūdzībām dažkārt nevar atrast iemeslu, kā arī sniedz padomus vesela vēdera profilaksei!
17.03.2017 - Krampis parāvis!
Kas ir krampji, kādi faktori tos var izraisīt un ko darīt, ja krampis ir sarāvis kāju vai pēdu? Atbildes uz šiem jautājumiem žurnāla “Veselība” marta numurā skaidro “Veselības centrs 4” ģimenes ārste Elita Adijane.
17.03.2017 - Pērkam apavus! Ortopēds palīdzēs izvēlēties
Kādus apavus vislabāk izvēlēties- ar augstiem vai zemiem papēžiem, varbūt “balerīnu” kurpītes vai pastalas? Kādi ir piemērotākie apavi ikdienai? Šos jautājumus žurnāla “Veselība” marta numurā skaidro “Veselības centrs 4” un Capital Clinic Riga tehniskā ortopēde Darja Ņesteroviča.

Visi raksti par medicīnu