Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
20.03.2017 - Pacienta stāsts: venozu un trofisku čūlu ārstēšana
Pacients Jānis Strauts vairākas reizes mēnesī mēro 180 km lielu attālumu, lai apmeklētu konsultāciju pie Baltijas Vēnu klīnikas ķirurģes, kas specializējusies kāju venozo čūlu ārstēšanā - Dr. Aleksandras Kušpelo. Video stāstā pacients dalās savā pieredzē ar čūlu ārstēšanu un atzīst, ka Dr. Kušpelo ir pelnījusi tikai vislabākos vārdus un visaugstāko atzinību.
02.03.2017 - "Veselības centrs 4" medicīnas centrā T/C "Spice" jauni pakalpojumi
"Veselības centra 4" medicīnas centra T/C "Spice" tehnoloģiju parkā jaunums - Itālijas ražotāja "DEKA" 755mm Aleksandrīta lāzers "Motus AX", kurš šobrīd ir ne tikai jaunākā Latvijā un Baltijā pieejamā lāzersistēma, bet, balstoties uz klīniskajiem pētījumiem, pasaulē atzīta arī par visefektīvāko un drošāko lāzerepilācijas tehnoloģiju.
28.02.2017 - Izglītojoša konference Lauku ģimenes ārstiem
Aizvadītajā piektdienā, 24. februārī, VC4 Diagnostikas centrā notika, jau par tradīciju kļuvusī, “Veselības centra 4” un Latvijas lauku ģimenes ārstu asociācijas rīkotā konference, kurā lekcijas lasīja un ar savām zināšanām dalījās VC4 ārsti. Šo semināru klātienē noklausījās 180 ģimenes ārsti.
23.02.2017 - VC4 lāzertehnoloģiju klāstam pievienojusies šobrīd jaunākā un drošākā tehnoloģija
DEKA (Itālija) Motus AX Alekandrīta (755nm) lāzers šobrīd ir ne tikai jaunākā (2016. g.) Latvijā un Baltijā pieejamā lāzersistēma, bet, balstoties uz klīniskajiem pētījumiem,* pasaulē atzīta arī par visefektīvāko un drošāko lāzerepilācijas tehnoloģiju.
23.02.2017 - Intermitējošā pneimokompresija arteriālās plūsmas uzlabošanai
Veselība centrā 4 ir pieejama Bio Arteriālā Plus iekārta, kas ir intermitenta, secīga, pneimatiskas darbības spiediena sistēma. Tā ar pārtraukumiem, strauji saspiežot gaisu piepūšamos „zābakos”, mehāniski masē pēdas un ikrus. Šo intermitējošo pneimokompresiju pielieto pacientiem, kuri galvenokārt cieš no perifēro artēriju slimībām (PAS).
22.02.2017 - Anestēzijas vietā, transs – Veselības centrs 4 veikta Latvijā pirmā operācija hipnozē
Hipnozi varot izmantot daudzās operācijās. Svarīgi, lai pacients operācijas laikā gūtu pozitīvu pieredzi, un hipnoze to spēj nodrošināt, uzskata Žoržs Žabūrs. Hipnoze notiek vairākos posmos, jo hipnozes praktiķis ar pacientu tiekas arī pirms operācijas.
22.02.2017 - Veselības centrs 4 veic operācijas hipnozē
Sākot ar 21. gs. hipnoze ir atzīta un tiek izmantota rietumu valstīs kā spēcīgs terapeitisks līdzeklis. Hipnozi pielieto tik dažādās sfērās, kā sāpes, onkoloģija, psihiatrija, pediatrija, ginekoloģija, ķirurģija utt. Turklāt hipnoze sasaistās ar tradicionāliem ārstniecības paņēmieniem. Tagad Veselības centrā 4 arī iespējams veikt vēnu operācijas hipnozē. Šāda iespēja patlaban nekur citur Latvijā un Baltijā nav.
02.02.2017 - Noskaties! "Ādas vēzis: no dzimumzīmes līdz melanomai"
Noskaties pēdējo no pasaules vēža dienai veltītā video padomu projekta konsultācijām - "Ādas vēzis: no dzimumzīmes līdz melanomai". Par ādas vēža veidiem, profilaksi, diagnostiku un ārstēšanas iespējām Latvijā stāsta mūsu lieliskie speciālisti.
01.02.2017 - Atver dāvanu un baudi!
Ir sācies ziemas pēdējais mēnesis! Un priecīga vēsts, ka drīz būs mīlētāju svētki - Valentīna diena, kas sirdī ienesīs siltu dzirksti. Veikali jau pilni ar sirniņsimboliem, bet atceries - vislabāk iepriecināt mīļu cilvēku ar tādu dāvanu, kuras vērtība nav izmērāma naudā… Tā ir Veselības centra 4 dāvanu karte!
30.01.2017 - “Veselības centrs 4” medicīnas kabinetā t/c Spice no 25. janvāra pieņem dermatologs Dmitrijs Pukijāns
Parūpējies par savas ādas veselību un skaistumu! Jau no 25. janvāra “Veselības centrs 4” medicīnas kabinetā t/c Spice jaunus pakalpojumus dermatoloģijā piedāvā Dmitrijs Pukijāns.
30.01.2017 - “Meklējam labu ģimenes ārstu!”
Šis ir piektās jubilejas gads projektam “Meklējam labu ģimenes ārstu!”, kuru organizē žurnāls “Veselība” sadarbībā ar “Veselības centru 4” un abām ģimenes ārstu asociācijām. Šis projekts atbalsta un silda sirdis visiem Latvijas ģimenes ārstiem.
27.01.2017 - Viss par skaistuma injekcijām - kā neapjukt plašajā piedāvājumā...
Ir gluži dabiski, ka neatkarīgi no mūsu vecuma gribam izskatīties un justies labi. Šajā gadījumā ir alternatīva – bez ķirurģiskas iejaukšanās ir iespējams ādu padarīt tvirtāku un elastīgāku, izskatoties arvien labāk un labāk. Un tā ir viena no jaunāko tehnoloģiju metodēm – kosmētiskās injekcijas, tautā sauktas par skaistuma injekcijām.