Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Raksti par medicīnu

Sākumlapa > Jaunumi > Raksti par medicīnu
17.03.2017 - Mīlas tabletīti manam vīrietim!
Vismaz reizi dzīvē ar seju dubļos iekritis katrs vīrietis. Labā ziņa: 38 procentos gadījumu nestāvēšana, jeb erektilā disfunkcija ir pārejoša problēma. Bet - kā lai palīdz tiem, kuriem dīkstāve nepāriet?
17.03.2017 - Kuņģa nedienas pavasarī
Žurnāla “Veselība” marta numurā “Veselības centrs 4" filiāles “Diagnostikas centrs” gastroenterologs- endoskopists dr. Hosams Abu Meri stāsta, kādēļ mainoties gadalaikiem var pasliktināties gremošanas sistēmas darbība, kādēļ pacienta sūdzībām dažkārt nevar atrast iemeslu, kā arī sniedz padomus vesela vēdera profilaksei!
17.03.2017 - Krampis parāvis!
Kas ir krampji, kādi faktori tos var izraisīt un ko darīt, ja krampis ir sarāvis kāju vai pēdu? Atbildes uz šiem jautājumiem žurnāla “Veselība” marta numurā skaidro “Veselības centrs 4” ģimenes ārste Elita Adijane.
17.03.2017 - Pērkam apavus! Ortopēds palīdzēs izvēlēties
Kādus apavus vislabāk izvēlēties- ar augstiem vai zemiem papēžiem, varbūt “balerīnu” kurpītes vai pastalas? Kādi ir piemērotākie apavi ikdienai? Šos jautājumus žurnāla “Veselība” marta numurā skaidro “Veselības centrs 4” un Capital Clinic Riga tehniskā ortopēde Darja Ņesteroviča.
15.03.2017 - Magnētiskā rezonanse
Latvijā un pasaulē medicīniskās tehnoloģijas uzņem apgriezienus, un tagad varam veikt tik daudz dažādu izmeklējumu, ka vienā brīdī var apjukt – uz kādu izmeklējumu beigu beigās ejam un kas tur notiks? Lai uzzinātu vairāk par magnētisko rezonansi, lūdzām padomu radiologam diagnostam Pēterim Līkumam.
15.03.2017 - Gribēt attīstīties – tā ir medicīnas nākotne
Par savu ceļu līdz medicīnai un pirmajiem patstāvīgā darba gadiem medicīnā stāsta jaunā ārste, gastroenteroloģe, endoskopijas speciāliste ILONA VILKOITE, atklājot, cik aizraujošs var būt darbs medicīnā, ja to veic ar mīlestību, ar nerimstošu vēlmi pilnveidoties un ar neatslābstošu interesi par visu jauno gan savā nozarē, gan medicīnā kopumā.
15.03.2017 - Slēptā slimība – veģetatīvā distonija
Veģetatīvā distonija nereti tiek dēvēta par mūsdienīgu slimību. Šis apzīmējums vienlaikus ir virspusējs un primitīvs, tajā pašā laikā ļoti atbilstošs reālajai situācijai. Lai saprastu, kāpēc arvien vairāk cilvēku sirgst ar šo problēmu, atsaukšos uz pretrunīgajiem procesiem un prasībām mūsdienu sabiedrībā.
15.03.2017 - Mūsdienīgas vēnu ārstēšanas metodes
Vēnu varikoze ir būtiska klīniska problēma. Tā ir biežāk sastopama sievietēm nekā vīriešiem un ir vairāk izplatīta industrializācijas valstīs nekā jaunattīstības valstīs. Paplašinātas vēnas patiesībā atspoguļo hronisku vēnu mazspēju un venozo hipertensiju. Venoza hipertensija izraisa plaša spektra klīniskās izpausmes, sākot no smaguma sajūtas līdz trombozei un ādas trofiskām pārmaiņām.
07.03.2017 - Vēnu atriebība - trofiskās čūlas
“Veselības centrs 4” ķirurģe, brūču speciāliste Aleksandra Kušpelo žurnāla 36,6 marta numurā konsultē jautājumos par trofiskajām čūlām- kā tās rodas, ar kādiem sarežģījumiem jārēķinās ārstēšanās procesā un to, cik liela nozīme ir fiziskajām aktivitātēm ikdienā!
07.03.2017 - Kaprīzās vēnas - ko iesākt ar varikozi ?
”Baltijas Vēnu klīnika” flebologs Ivars Prudāns atzīmē, ka vēnām patīk staigāšana, nūjošana, peldēšana un riteņbraukšana, bet tās slikti jūtas sēžot, stāvot, sportojot uz cieta seguma, kā arī esot augstpapēžu vai bezpapēžu apavos. Ko iesākt ar varikozām vēnām, lasi žurnāla “Veselība” marta numurā.
03.03.2017 - Agrīnā stadijā ādas vēzis ir izārstējams
Šī gada februārī “Veselības centrs 4” Juglas klīnika aicināja pacientus bez maksas pārbaudīt savas dzimumzīmes. Uz aicinājumu atsaucēs 46 personas, no kurām lielākā daļa šo pārbaudi veic regulāri. Kā norāda dermatoloģe Alīna Štukerte, šī ir lieliska iespēja pārbaudīties, un varbūt pat "nejauši" atklāt aizdomīgus veidojumus, piemēram, akcijas ietvaros 5 pacienti tika nosūtīti dzimumzīmes pārbaudīt Latvijas Onkoloģijas centrā.
14.02.2017 - Ādas problēmas ziemā.
Kādas izmaiņas ādā rodas tumšākajā gadalaikā - ziemas periodā? Kā risināt šīs problēmas? Lasiet ārsts.lv februāra numurā, intervijā ar Docenti, Dr.med. Inesi Kolontaju Zaubi, VC4 Juglas klīnikas dermatoveneroloģi.