Matu augšanas veicināšanai, atveseļošanai un izkrišanas mazināšanai tiek pielietota lāzerterapija - speciāla ķivere, kurā integrētas augstākās kvalitātes lāzerdiodes, kas nodrošina intensīvu iedarbību uz audiem. Lāzerķiveres procedūras parasti nozīmē parādoties pirmajām matu izkrišanas pazīmēm, jo jau pēc aptuveni sestās procedūras matu izkrišana mazinās.

 

Galvas āda tiek apstrādāta ar infrasarkano biostimulējošo lāzeru, veicinot asinsriti, dažādu vielu uzsūkšanos un stimulējot dermālās papilas šūnas, ļaujot matiņam nostiprināties, augt ātrāk un spēcīgākam.

 

Ķivere iedarbojas uz matu folikuliem jeb matu sīpoliņiem ar zemas intensitātes jeb ''aukstā'' lāzera starojuma palīdzību, kas spēj iekļūt epidermas dziļākajos slāņos, stimulējot folikulu darbību. Lāzera stari veicina intensīvāku šūnu dalīšanos, uzlabo asinsriti apkārtējos audos, ļaujot tiem piegādāt skābekli un barības vielas.

 

Lāzerprocedūras priekšrocības:

  • tā ir neinvazīva;

  • tai praktiski nav kontrindikāciju, izņemot jaunveidojumus galvas zonā, iekaisumus akūtā stadijā, atsevišķas retas slimības. Par kontrindikācijām vienmēr jautājiet ārstam, kurš iesaka lāzerķiveres procedūras;

  • drīkst pielietot visām vecuma grupām;

  • tai nav blakņu.

Piedāvājums spēkā līdz 31.10.2023.
Vairāk info un kupons procedūrai ir pieejams šeit

 

Estētiskās medicīnas klīnika ''4.Dimensija''

Tallinas iela 18, Rīga,

Tālr.: 67016716, 26623624

www.dimensija.lv

Pakalpojums pieejams sekojošās filiālēs