Vai zinājāt, ka mazais iegurnis burtiski balsta Jūsu veselību un labsajūtu? Mazā iegurņa reģionā esošie orgāni (reproduktīvie orgāni, urīnpūslis, taisnā zarna, prostata) ir iestiprināti fascijās un saitēs, papildus tos balsta arī iegurņa pamatnes muskuļi, kuri pakļaujas gan gribai, gan saraujas neapzināti. Kad muskuļi un saites pilnvērtīgi nespēj pildīt balsta funkcijas, rodas mazā iegurņa orgānu noslīdējums, kas, savukārt, var izraisīt ginekoloģiska, uroloģiska un proktoloģiska rakstura problēmas. Sekas šādam stāvoklim var būt ļoti nopietnas un, laicīgi neārstētos gadījumos, risināmas vienīgi ar operācijas palīdzību.

Risinājums ir mazā iegurņa muskulatūras treniņš, kuru vislabāk veikt kontrolētas, precīzas procedūras veidā!

BTL EMSella miostimulācijas krēsls nodrošina mazā iegurņa muskulatūras treniņu bez piepūles un kļūdām. Vienas procedūras laikā iekārta raida impulsus, kas līdzvērtīgi ~10000 Kēgela vingrinājumiem.

EMSella procedūras ir īpaši vērtīgas pēc dzemdībām, lai atjaunotu mazā iegurņa muskulatūras tonusu, izvairītos no prolapsa un urīna nesaturēšanas, atjaunotu intīmo baudu un pārliecību. Mazā iegurņa muskuļu miostimulācija ieteicama arī profilaktiskos nolūkos, lai izvairītos no augstāk minētajām problēmām nākotnē.

Ne mazāk vērtīgas ir EMSella procedūras vīriešiem, lai atjaunotu erektīlo funkciju.

Izmantojiet iespēju!

Iepazīšanās cena no 1.jūlija līdz 31.augustam:

  • Klientiem 30% atlaide pirmajai reizei

Piesakies:
''Anti-Aging Institute''
Baznīcas iela 18
25418181 vai 67847718
info@antiaging.lv