No 13.01.2020 līdz 13.02.2020 ''Veselības centrs 4'' filiāle ''Anti- Aging Institute'' sadarbībā ar Ģenētisko centru ''IVF Riga'' piedāvā:

 • 50 % atlaidi preventīvās medicīnas speciālista konsultācijai pirmreizējiem klientiem ''Anti-Aging Institute'', nosaucot promo kodu -  ''IEPAZĪSTI SEVI''
 • No konsultētajiem klientiem, 5 saņems ĢENĒTISKO TESTU BEZ MAKSAS

Jums būs iespēja veikt kādu no šiem ģenētiskajiem testiem: 

 • Ādas diagnostikas DNS tests
  Uzzināsiet: kāda sastāva kosmētika ir vispiemērotākā; kādiem produktiem uzturā pievērst uzmanību; kādi uztura bagātinātāji ir piemēroti; kādas skaistumkopšanas procedūras ieteicams izvēlēties; kādi ir striju un celulīta veidošanās riski; oksidatīvā stresa līmeni; telomēru atjaunošanās spēju.
 • Vielmaiņas DNS tests
  Uzzināsiet: vai ir jēga dzert kofeīnu saturošus dzērienus enerģijas iegūšanai; kāpēc tik ļoti kārojas saldumus; kāpēc liekais svars nepazūd tik ātri, cik gribētos; kas nosaka sāta iestāšanās sajūtu; kāds ir tauku uzkrāšanās risks.  
 • Vitamīnu vielmaiņas DNS tests
  Uzzināsiet: vai zemāks vitamīnu līmenis ir dzīvesveida sekas, vai tomēr ģenētiski noteikts; kam pievērst uzmanību ēdienkartē; kā pareizi izvēlēties uztura bagātinātājus.
 • Sporta sasniegumu DNS tests
  Uzzināsiet: kurš sporta veids – skriešana vai svarcelšana – ir vispiemērotākais; kādām uzturvielu grupām pievērst uzmanību; kāds ir aptuvenais nepieciešamais atpūtas laiks starp treniņiem; traumu iestāšanās risku; ātruma attīstīšanu sacensībās; muskuļu masas pieauguma līmeni. 
 • Uzvedības, mentālās veselības DNS tests
  Ieguvums: Labāk izpratīsiet savu uzvedību dažādās situācijās – kāpēc es daru tā un ne citādi; zinot iemeslu savu emociju izpausmēm, tās ir vieglāk kontrolēt; uzzināsiet savu diennakts ritmu, kā arī riskus savai emocionālajai veselībai.

Zvani un piesakies!
Anti-Aging Institute
Baznīcas iela 18, Rīga
 67847718, 25418181
www.antiaging.lv

Pakalpojums pieejams sekojošās filiālēs