Atjaunot kuplu, nezūdošu matu rotu iespējams, izmantojot FUE (Follicular Unit Extraction) matu pārstādīšanas metodi. Šī metode ir viena no modernākajām un biežāk izmantotajām matu pārstādīšanas metodēm. Nesen tā ir attīstījusies vēl soli tālāk, kad tika ieviesti safīra asmeņi (Saphire FUE). Kombinācijā ar motorizēto matu folikulu iegūšanas metodi, iespējams panākt atjaunotu matu līniju un dabīgu vizuālo efektu.

Latvijā Saphire FUE metodi ieviesis un veiksmīgi izmanto ķirurgs Aleksejs Ņesterenko.

Izmanto iespēju!

  • Bezmaksas pirmā konsultācija pie matu transplantācijas speciālista
  • 10% atlaide matu transplantācijai ar motorizēto metodi pie dr. Alekseja Ņesterenko

Akcijas periods: 01.06.2022.-30.06.2022.

Apvienojot labāko – safīra asmeņi un motorizētā matu folikulu iegūšanas metode

Matu transplantācijai nepieciešamie matu folikuli  tiek iegūti no klienta pakauša daļas – zonas, kas nav pakļauta matu izkrišanai. Folikuli tiek iegūti ar mikromotora un mikro perforatoru palīdzību (motorizētā metode). Motorizētā metode saīsina procedūras laiku, nesamazinot iegūtā materiāla kvalitāti. Pēc folikulu iegūšanas tie tiek atdalīti un pārstādīti mērķa zonā nelielos iegriezumos (mikrokanālos), kas tiek veikti ar safīra asmeni. Šis posms un tā izpildes veids ir ļoti svarīgs, asmeņa materiālam ir būtiska nozīme!

Atšķirība starp Sapphire FUE un Classic FUE metodēm:

Ar FUE metodi iegūtie matu folikuli tiek pārstādīti mikrokanālos, kam ir liela ietekme uz matu augšanas blīvumu, leņķi un virzienu. Tāpēc pareiza un precīza iegriezumu veikšana  tiek uzskatīta par vissvarīgāko matu pārstādīšanas posmu dabīga rezultāta iegūšanai.

  • Safīra FUE transplantācijas tiek veiktas, izmantojot asmeņus, kas izgatavoti no dārgakmens – safīra. Šie asmeņi ļauj veikt mazākus iegriezumus, kas samazina kreveles veidošanos un paātrina atveseļošanās procesu.
  • Safīra asmeņu izmantošana ir labākais veids, kā atvērt mikrokanālus. Mazie iegriezumi, kas ir vienā garumā ar folikuliem, tiek izveidoti, izmantojot asus, gludus un izturīgus safīra asmeņus. Rezultātā palielinās atveramo kanālu skaits, kas ļauj folikulus transplantēt tuvāk citu citam – lielāks matu blīvums rada dabīgāku efektu.
  • Atverot kanālus vienā garumā ar matu folikuliem, pēc transplantācijas nav iespējama folikulu izkustēšanās un to leņķa maiņa.
  • Pateicoties safīra asmeņa asumam, izturībai un pretmikrobu īpašībām, tiek samazināts traumu un galvas ādas audu bojājumu risks.

Piesakies:
''Anti-Aging Institute''
Baznīcas iela 18
25418181 vai 67847718
info@antiaging.lv