''Veselības centrs 4'' filiāle ''Dermatoloģijas klīnika'' piedāvā 10% ATLAIDI plakstiņu plastiskajām operācijām!

Katru klientu iepriecināsim ar efektīvu dekoratīvo kosmētiku no zīmola KORF un 25% atlaidi radiofrekvences pēcoperācijas procedūrai skaistuma institūtā ''Liora''.

KORFF zīmols tika izveidots 70-tajos gados. Īsā laikā zīmola produkti kļuva par populārāko kosmētiku farmācijas industrijā, pateicoties to kvalitātei un pastāvīgajām produktu inovācijām. Zīmola KORFF iedvesmas avots ir dabiskais skaistums. Līdzsvars starp zinātni un maņām. Inovatīvi risinājumi, nevainojamas tekstūras, smarža un krāsas. Vairāk informācijas>>>

Dekoratīvo kosmētiku KORFF varat iegādāties skaistuma institūtā ''Liora'', Tallinas ielā 18, Rīgā un ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmuma ''Dynasty'' veikalos.

Radiofrekvences pēcoperācijas procedūra ir lieliska 2 soļu radiofrekvences enerģijas kombinācija. Audos tiek aktivizēti dabīgie atjaunošanās mehānismi: pastiprinās apmaiņas procesu aktivitāte, tiek nodrošināta audu apgāde ar skābekli, stimulēta limfātiskā cirkulācija. Radiofrekvence iedarbojas uz kolagēna un elastīna šķiedrām, kas veicina ādas elastīna šķiedru tīkla atjaunošanās sintēzes stimulāciju. Tas, savukārt, noved pie pilnas ādas atjaunošanās no iekšpuses, ka arī papildus tiek novērots liftinga efekts, krunciņu samazināšanās.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR ACU PLAKSTIŅU OPERĀCIJU>>>

Akcija spēkā no 2020.gada 1.janvāra līdz 28.februārim
''Dermatoloģijas klīnika''
www.dermaclinic.lv
+ 371 67 847 102
Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga