20 – 30% atlaide ķermeņa procedūrai ar ''SCHWARZY''

1 zonai – 40.00 eur (parastā cena 50.00 eur)

2 zonām – 56.00 eur (parastā cena 80.00 eur)

''SCHWARZY'' - tehnoloģija trenētam augumam bez piepūles

Tvirts augums, muskuļu spēks un samazināts tauku slānis ar ''Schwarzy'' (DEKA, Itālija) otrās paaudzes neiromuskulārās stimulācijas sistēmu.

Schwarzy DEKA scaled
Pateicoties TOP FMS (functional magnetic stimulation) tehnoloģijai, ar ''Schwarzy''  procedūrām iespējams panākt klasiskajā treniņā nesasniedzamus rezultātus – vienas sesijas laikā elektromagnētisko impulsu iedarbībā muskuļi saraujas vairāk nekā 20000 reizes – tiek stimulēta to augšana un izturība, pastiprināti dedzināts kalorijas, kas savukārt samazina tauku slāni.

Piedāvā
Estētiskās medicīnas klīnika ''4. Dimensija''
Tallinas iela 18, Rīga,
Tālr.: 67016716, 26623624
www.dimensija.lv

Uzzināt vairāk >>


20% atlaide dermabrāzijas procedūrai
ar dimantu pīlinga aparātu un maskai

36.00 eur (parastā cena – 45.00 eur)

Dermabrāzijas procedūra ļauj atbrīvoties no ādas virskārtas atmirušām šunām. Tā attīra un atsvaidzina ādu, veicina tās atjaunošanās procesus un kalogēna sintēzi.

dermabrazija AdobeStock 162290945
Procedūra tiek veikta ar ierīci, kas ar vakuuma palīdzību un abrazīvu uzgali noņem atmirušās šūnas, bet dzīvās un veselās šūnas paliek neskartas.

 Piedāvā
''Veselības centrs 4'' filiāle ''Mārupe - centrs''
Daugavas iela 27A, Mārupes novads, Mārupe
Tālr.nr.67847715
www.vc4.lv

Uzzināt vairāk >>

 

20% atlaide ''Derma Oxy'' neinvazīvai mezoterapijai

48.00 – 56.00 eur (parastā cena 60.00 – 70.00 eur)

''Derma OXY''– ātrs un efektīvs risinājums sejas ādas mitrināšanai, tonizēšanai un liftingam.

''Derma OXY'' skābekļa terapija ir izveidota, lai nodrošinātu nevainojamu mijiedarbību ar ādu. Īpaša uzmanība ir pievērsta sastāvdaļu izvēlei, kas lieliski darbojas kopā, stimulējot dabiskos procesus ādā, lai būtiski uzlabotu tās veselību, struktūru un palielinātu mitrumu ādā. Procedūras veikšanai mēs izvēlamies izejvielas ar pierādītu pretnovecošanās efektu, īpašu uzmanību pievēršot krunciņu un smalku līniju samazināšanai, ādas mitrināšanai, lai kopumā iegūtu veselāku ādu.

ROFO 0259 dermaoxy
''Derma OXY'' ir kopjoša, barojoša un efektīva ādas kopšanas produktu līnija, kura kopā ar skābekļa terapiju, klientam sniedz efektīvus un redzamus rezultātus jau pēc pirmās procedūras. Skābekļa terapija ir droša neinvazīva ārstēšanas metode, kuru veic izmantojot apstiprinātu ierīci lietošanai medicīniskos nolūkos, bet šeit tā tiek izmantota kosmētikas kontekstā.

 Piedāvā
''Veselības centrs 4'' filiāle ''Mārupe - centrs''
Daugavas iela 27A, Mārupes novads, Mārupe
Tālr.nr.67847715
www.vc4.lv

Uzzināt vairāk >>

 

20% atlaide jebkuram pēdu aprūpes pakalpojumam senioriem

12.00 – 28.00 eur (parastā cena 15.00 – 35.00 eur)


Kājas ir balsts ikvienam. Lai tās būtu veselas un mēs justos labi, ir nepieciešama kvalitatīva un profesionāla pēdu aprūpe, sākot jau no pusaudža vecuma.

Pedu aprupe
Podologs, pielietojot sterilus instrumentus, veic ārstniecisko pedikīru – higiēnisku procedūru kāju ādas un nagu kopšanai, kas nodrošina arī pēdu ārstēšanu. Ārstnieciskā pedikīra laikā izmanto speciālas podiatrijas iekārtas, kas aprīkotas ar augstu rotācijas ātrumu, sūkšanas, smidzināšanas un gaisa padeves funkciju pēdu ādas un nagu kopšanai.

Piedāvā
''Veselības centrs 4'' filiāle ''Mārupe - centrs''
Daugavas iela 27A, Mārupes novads, Mārupe
Tālr.nr.67847715
www.vc4.lv

Uzzināt vairāk >>


30% atlaide pirmajai BTL EMSella procedūrai

49.00 (parastā cena – 70.00 eur)

Mazā iegurņa reģionā esošie orgāni (reproduktīvie orgāni, urīnpūslis, taisnā zarna, prostata) ir iestiprināti fascijās un saitēs, papildus tos balsta arī iegurņa pamatnes muskuļi, kuri saraujas neapzināti un kurus iespējams sasprindzināt arī apzināti.

BTL Emsella PIC Unit chair model 2403

Kad muskuļi un saites pilnvērtīgi nespēj pildīt balsta funkcijas, rodas mazā iegurņa orgānu noslīdējums, kas, savukārt, var izraisīt ginekoloģiska, uroloģiska un proktoloģiska rakstura problēmas. Sekas šādam stāvoklim var būt ļoti nopietnas un, laicīgi neārstētos gadījumos, risināmas vienīgi ar operācijas palīdzību. Apzināts mazā iegurņa muskuļu treniņš (Kēgela vingrinājumi, bio-feedback u.c.), ne vienmēr ir vienkāršs un ātrs process. Risinājums ir šo muskuļu miostimulācija ar BTL EMSella krēslu – ērtu, efektīvu procedūru, kuras laikā dažādas mazā iegurņa problēmas iespējams atrisināt bez piepūles un diskomforta, burtiski sēžot.


Piedāvā
''Veselības centrs 4'' filiāle ''Anti Aging Intitute''
Baznīcas iela 18, Rīga
Tel.: 25418181, 67847718
www.antiaging.lv

Uzzināt vairāk >>


! Visi piedāvājumi spēkā līdz 30.11.2022.

Pakalpojums pieejams sekojošās filiālēs