Covid-19 infekcija var atstāt ietekmi uz plaušu veselību. Pastāv neatgriezenisku izmaiņu rašanās risks plaušās, tādēļ pēc Covid-19 izslimošanas ir svarīgi sekot līdzi pacienta elpošanas funkcijai, gan veicot izmeklējumus, gan nodrošinot rehabilitāciju.

Speciālisti pacientu veselības un labsajūtas atbalstam, uzsverot plaušu ventilācijas veicināšanas nozīmi, iesaka fizikālo terapiju, fizioterapiju, vingrojumus, elpošanas vingrinājumus, masāžas. ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļa nodrošina visas šīs atbalsta metodes. Arī ''Veselības centrs 4'' filiāle ''4. Dimensija'' piedāvā krūšu kurvja masāžu un zemūdens masāžu.

Īpašs piedāvājums no 2021. gada 15. februāra līdz 15. maijam:

  • Krūšu kurvja masāža – 20% /piedāvā ''Rehabilitācijas nodaļa'' un ''4. Dimensija''

  • Zemūdens masāža – 20% /piedāvā ''Rehabilitācijas nodaļa''

 

Krūšu kurvja masāža – relaksē saspringtos elpošanas muskuļus, uzlabo asinsriti plaušās, normalizē elpošanas ritmu, veicina krēpu ātrāku izdrenēšanos no plaušām. Masāžas laikā tiek pielietoti īpaši masāžas paņēmieni, kā arī īpaši elpošanas vingrinājumi.

Zemūdens masāža - vispārējā ķermeņa masāža ūdenī, veicina muskulatūras atslābināšanos un sāpju samazināšanos, relaksē, nomierina vai tonizē, uzlabo asins apgādi iekšējiem orgāniem, muskuļiem, ādai, veicina audu elpošanu un asinsriti.

Papildu informācija un pieteikšanās:

''Rehabilitācijas nodaļa''
Tālr.: 67847108, e-pasts: klubs4@vc4.lv  

''4. Dimensija''
Tālr.: 26623624, 67016716, e-pasts: 4@dimensija.lv

Pakalpojums pieejams sekojošās filiālēs