intravenozie vitamīnu kokteiļi

Līdz pat 30. aprīlim ''Veselības centrs 4'' klientu kartes īpašniekiem lielisks pavasara piedāvājums – intravenozajiem vitamīnu kokteiļiem ATLAIDE 10 Eur.
Standarta cena – 30 Eur
Akcijas cena- 20 Eur

IV vitamīnu kokteilis ļauj ievadīt nepieciešamos vitamīnus, aminoskābes, elektrolītus un citas organismam noderīgas vielas tieši asinsritē.

IV vitamīnu kokteiļi ir efektīvs detoksikācijas līdzeklis, kas palīdz atgūt spēkus rehabilitācijas periodā pēc gripas, vīrusu saslimšanām, operācijām, kā arī ir piemērots profilakses ietvaros.

IV vitamīnu kokteiļi palīdz atgūt enerģiju, uzlabot miega kvalitāti, veicināt atkopšanos pēc paaugstinātas fiziskas slodzes (piem. sporta sacensības), mazina stresu, kā arī palēnina novecošanās procesu. Līdzekļa spēcinošā un uzmundrinošā iedarbība ir jūtama ātri - pēc pirmās vai otrās procedūras.

Procedūra nodrošina daudz augstāku vitamīnu un citu komponentu absorbēšanos organismā.  Tūlītējs spēka un labsajūtas pieplūdums. Operatīvi novērš dehidrēšanos un vitamīnu zudumu.

PROCEDŪRAS NORISE:

Priekšnoteikums procedūras veikšanai ir obligāta konsultācija ar speciālistu un nepieciešamo analīžu nodošana. Speciālists, izvērtējot analīžu rādītājus, un pacienta vispārējo veselības stāvokli, nosaka optimālo elementu kombināciju un daudzumu.

Procedūra var ilgt no 0,5 līdz 2 stundām.

IV VITAMĪNU KOKTEILĪ VAR IETILPT ŠĀDI VITAMĪNI UN MINERĀLVIELAS:

C vitamīns – spēcīgs antioksidants, uzlabo imunitāti un piedalās organisma atjaunošanās procesos.

D vitamīns – palīdz uzturēt kaulu, muskuļu un zobu veselību, uzlabo imunitāti.

Magnijs – vitāli nepieciešama minerālviela, kas novērš krampju rašanos, stiprina kaulus un uzlabo sirds veselību, stiprina nervu sistēmu.

B grupas vitamīni – pretnovecošanās ietekme, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu veselību, endokrīnās un nervu sistēmas darbību. Aktīvi piedalās šūnu vielmaiņas procesos.

Kalcijs - stimulē kaulu veselību un muskuļu darbību.

U.c.

*Pirms procedūras nepieciešama specialista konsultācija.

 

Kā norit procedūra, apskati >> Intravenozie vitamīnu kokteiļi

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 0100-64114

Pakalpojums pieejams sekojošās filiālēs