''Izteiksmīgs skatiens nekad nav bijis tik svarīgs kā šobrīd''

Plakstiņu plastikas operācijai 10% atlaide.

Akcija spēkā no 2020.gada 1. decembra līdz 2021.gada 31.janvārim.

Plakstiņu plastika (blefaroplastika) ir ķirurģiska operācija, kuras laikā tiek likvidēts plakstiņu liekās ādas noslīdējums (ptoze), ka arī maisiņi zem acīm un tauku trūces. Plakstiņu plastikas operācijas veic pieredzējušās Dermatoloģijas klīnikas ķirurģes Nonna Tomiševa un Laura Liepiņa. Konsultējoties pie ķirurga un veicot operācijas apmaksu akcijas laikā, piedāvājumu var izmantot līdz 13.februārim.

 

Cenas sākot no:

Augšējo plakstiņu blefaroplastika – 10% no 480,6 EUR (iepriekš 534 EUR)

Apakšējo plakstiņu blefaroplastika – 10% no 758,70 EUR (iepriekš 843 EUR)

Abu plakstiņu blefaroplastika – 10% 1215,9 EUR (iepriekš 1351 EUR)

 

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem pacients saņems konsultācijas laikā. Konsultācija ar plastikas ķirurgu ir par papildu samaksu.

Pakalpojumu cenā ietilpst operācija, anestēzija, diegu izņemšana, pēc operācijas kontrolapskates līdz gadam no operācijas dienas.

Pakalpojuma cenā neietilpst dienas palāta, pirmsoperācijas sagatavošana un medikamenti.

*Plakstiņu plastikas operācijas cenas katram pacientam tiek aprēķinātas individuāli, ņemot vērā nepieciešamo ķirurga darba apjomu un manipulācijas.

 

Pēc operācijas saņemsiet 30% atlaidi 3 sejas limfodrenāžas masāžas reizēm.

Limfodrenāžas masāža stimulē dabisku limfas kustību cilvēka organismā, paātrinot dzīšanas procesu,  noņemot tūsku, asinsvadu sieniņas tiek tonizētas un paātrina zilumu uzsūkšanos.

Masāžu svarīgi veikt kursa veidā, ar speciālistu vienojoties individuāli par skaitu un biežumu.

Katru klientu iepriecināsim ar Dāvanu –

LYL ASTAXANthin uztura bagātinātāju, kas veicina dzīšanas procesu.

Efektīvs antioksidantu komplekss organisma aizsardzībai šūnu līmenī.

Spēcīgākais un tīrākais dabā zināmais antioksidants astaksantīns, kas iegūts no mikroaļģēm Haematococcus Pluvialis, kas var novērst organisma priekšlaicīgu novecošanos.

LYL ASTAXANthin ir komplekss ar jaudīgu antioksidatīvu iedarbību, saturot astaksantīnu un ievērojamu daudzumu vitamīnus C un E.

Antioksidantu komplekss, kas satur efektīvāko un tīrāko no dabā zināmajiem antioksidantiem- astaksantīnu. Astaksantīns spēj cīnīties ar brīvajiem radikāļiem, mazinot oksidatīvo stresu, aizsargājot un atjaunojot organismu šūnu līmenī. Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

 

Uzzini vairāk: http://www.lyl-astaxan.com/lv/

 

Uzzini vairāk un piesakies!

''Dermatoloģijas klīnika''

Tālr.: 67847102, e-pasts: dermaclinic@vc4.lv 

Rīgā, Skanstes ielā 50

Pakalpojums pieejams sekojošās filiālēs