• Krūšu palielināšanas operācija -  2600 EUR

  • Krūšu palielināšanas operācija ar īpaši vieglajiem B-LITE implantiem – 4300 EUR

  • Krūšu koriģējošām operācijām - 15% atlaide

''Dermatoloģijas klīnika'' pieejami vairāki krūšu plastikas operāciju veidi - krūšu pacelšana, palielināšana vai samazināšana. Operāciju veic gadījumos, kad sieviete vēlas palielināt vai samazināt krūts dziedzeru apjomu, uzlabot krūšu formu vai atjaunot to kuplumu, kāds tas bija pirms grūtniecības vai svara zuduma. Sievietēm, kuras vēlas, lai krūtis būtu paceltas un tvirtākas, labs risinājums ir ķirurģiska krūšu pacelšana jeb mastopeksija.

Atkarībā no pacientes vēlmēm un individuālajiem faktoriem ir  pieejami dažādu veidu krūšu implanti – klasiskie silikona implanti un jaunākās paaudzes ''B-Lite'' implanti, kas ir veidoti no silikona un mikrosfērām - šāds implants ir par 30% vieglāks. Izmantojot ''B-lite'' implantus, tiek samazināts pēcoperācijas jutīgums un rehabilitācijas laiks. Nozares jaunums ir silikona implanti poliuretāna apvalkā (arī ''B-Lite'' implantiem), kas nerotē, nemaina savu atrašanās vietu un samazina risku veidoties cietai kapsulai ap implantu.

Pieredzējušās ''Dermatoloģijas klīnika'' ķirurģes dr. Nonna Tomiševa un dr. Laura Liepiņa konsultācijas laikā palīdzēs izvēlēties piemērotāko operācijas metodi katram klientam individuāli.

Pēc operācijas katram klientam dāvanaCerederm krēms rētu mazināšanai.

Caurspīdīgs un lietošanā vienkāršs gels CEREDERMÒ paredzēts jebkuras izcelsmes hipertrofisko un keloīdo rētu profilaksei un ārstēšanai. Gēlam piemītošās īpašības kombinācijā ar ekskluzīvu tehnoloģiju nodrošina uzklāšanas ērtumu, ātru nožāvēšanu un ilgstošu iedarbību. Lietot 2 reizes diennaktī – no rīta un vakarā.

Ievērībai! Gelu nekādā gadījumā nedrīkst uzklāt uz gļotādas.

Sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem pacients saņems konsultācijas laikā. Konsultācija ir par papildu samaksu.

Akcija spēkā no 2021.gada 1. februāra līdz 31. martam.

Uzzini vairāk un piesakies!

Tālr.: 67847102, e-pasts: dermaclinic@vc4.lv 

vai iestādes reģistratūrā: ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'', Rīgā, Skanstes ielā 50.

Pakalpojums pieejams sekojošās filiālēs