AUSU FORMAS KOREKCIJA (OTOPLASTIKA)

10% atlaide ausu formas korekcijas plastiskajām operācijām.

Pakalpojums ietver ausu formas korekciju, likvidējot iedzimtas un iegūtas ausu deformācijas – atstāvošas ausis.

Operācijas mērķis: uzlabot auss gliemežnīcas formu un simetriju.

Operācija tiek veikta lokālā un/vai vispārējā anestēzijā. Tās ilgums 1-1,5h

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem pacients saņems konsultācijas laikā.

Ausu formas korekcijas operācijas veic pieredzējušās ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' plastikas ķirurģes Nonna Tomiševa un Laura Liepiņa.

Pirms ausu formas korekcijas (otoplastikas operācijas) nepieciešama plastikas ķirurga konsultācija. Konsultācija ir par papildu samaksu.

Piemērots vecums operācijas veikšanai ir 6-7 gadi, laiks pirms skolas gaitu uzsākšanas, lai izvairītos no psiholoģiskiem pārdzīvojumiem, ko bērniem mēdz radīt vienaudžu izsmejošā attieksme pret atstāvošām ausīm, taču operāciju var veikt arī citā vecumā.

Akcijas piedāvājums spēkā no 20. jūlija līdz 31. augustam.

10% atlaide operācijai ir spēkā vēl vienu mēnesi līdz 30. septembrim, ja klients piesakās, apmeklē plastikas ķirurga konsultāciju, un veic ausu formas operācijas priekšapmaksu līdz 31. augustam, ieplānojot operāciju periodā no 20. jūlija līdz 30. septembrim.

Klienti, kuri ir pierakstījušies uz konsultāciju pirms 20. jūlija un veic operāciju akcijas periodā no 20. jūlija līdz 31. augustam, saņem 10% atlaidi ausu korekcijas operācijai.

Uzzini vairāk un piesakies!

Tālr.: 67847102, 28381189, e-pasts: dermaclinic@vc4.lv 

vai iestādes reģistratūrā: ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'', Rīgā, Skanstes ielā 50.

Pakalpojums pieejams sekojošās filiālēs