liposakcija

10% atlaide liposakcijai – pirmajai zonai.

15% atlaide liposakcijai – katrai nākamajai zonai.

Liposakcija ir viens no kardinālākajiem paņēmieniem ārējā izskata uzlabošanai – tauku atsūkšana. Tā ir kosmētiska operācija, lai mehāniskā ceļā likvidētu zemādas tauku šūnas problemātiskajās ķermeņa vietās. Tauku šūnas šajās vietās neatjaunojas un nenotiek tauku uzkrāšanās.

Liposakcija palīdz atgriezt sievietes ķermenim slaidumu, ja visi pasākumi (baseins, fitness, diētas, procedūras) cīņā ar liekajiem taukiem problemātiskās vietās nav devuši rezultātu. Piemēram, ļenganas vietas uz vēdera, muguras, gurniem. Operācija var palīdzēt, ja tauku uzkrāšanās rodas zonās, kur agrāk tādu nebija: virs krūtīm - pie padusēm, zem krūtīm, uz muguras, rokām, ceļgalu apvidū. Procedūru var veikt jebkurai ķermeņa zonai!

Pēc operācijas vēl satriecošākiem rezultātiem iedosim dāvanas no ''Algotherm'':

-AlgoSilhouette Eksfoliācijas ziepes ķermenim 125g

Ziepju unikālā forma un smalkās Chondrus Crispus aļģes pulvera daļiņas maigi atbrīvo no atmirušajām šūnām. Ziepes lieliski kalpo kā pirmais solis silueta veidojošajam rituālam un sagatavo ādu nākamajam AlgoSilhouette līnijas produktam. Sastāvā esošais Slaidinošs komplekss mazina tauku apjomu un kavē tauku šūnu uzbriešanu. 

-AlgoSilhouette Slaidinošs serums 100ml

Serums vispārēji uzlabo ādas izskatu, āda izskatās stingrāka un celulīts samazinās. Rezultāti redzami jau pēc 14 dienām, lietojot produktu divas reizes dienā. Sastāvā esošais Marine Biotech'fit tonizē ķermeni un slaidina ķermeņa aprises, samazinot ķermeņa apkārtmērus un nostiprinot ādu. Sastāvā esošais uzlabotais kofeīna komplekss novērš tauku šūnu uzkrāšanos un šķeļ taukus, uzlabo asins mikrocirkulāciju ādā, antioksidanta īpašības, savukārt, Mentola derivāts atstāj uz ādas patīkamu svaiguma un atvēsinājuma sajūtu.

Lai iegūtu vēl labākus ķermeņa estētikas rezultātus, ''Veselības centrs 4'' filiāles ''4.Dimensija'' un ''Anti-Aging Institute'' piedāvā pēcoperācijas procedūras par īpaši izdevīgām cenām:

Vakummasāžas abonements 10 reizēm - 10% atlaide

  • DIMENSIJA
  • ANTI-AGING INSTITUTE

-Limfodrenāžas abonements 10 reizēm – 30% atlaide

  • DIMENSIJA
  • ANTI-AGING INSTITUTE

Kuponi derīgi līdz 2021.gada 30.septembrim 

Sīkāku informāciju par operācijas norisi, atveseļošanās ilgumu un pēcoperācijas ierobežojumiem pacients saņems konsultācijas laikā. Konsultācija ir par papildu samaksu.

Akcija spēkā no 2021.gada 1. augusta līdz 30.septembrim.

Uzzini vairāk un piesakies!
Tālr.: 67847102, e-pasts: dermaclinic@vc4.lv 
vai iestādes reģistratūrā:
''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'', Rīgā, Skanstes ielā 50.

Pakalpojums pieejams sekojošās filiālēs