Veselība – labākā dāvana svētkos!

Veselība ir vissvarīgākā vērtība! Katram no mums ir iespēja šo dārgumu nosargāt. ''Veselības centrs 4'' dāvanu karte sniedz visplašākās iespējas – pārbaudīt veselību, konsultēties ar speciālistiem, veikt dažādas ķermeņa un skaistuma procedūras, izbaudīt relaksējošas masāžas un citas lutināšanas programmas.

Lasīt vairāk

Revolūcija vēnu mazspējas ārstēšanā - ehoterapija

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Baltijas Vēnu klīnika'', pateicoties tās augstajiem standartiem, ieviesta Latvijā revolucionāra inovācija varikozu vēnu ārstēšanā – 100% neinvazīvas vēnu operācijas, izmantojot ehoterapijas metodi ar  ''SONOVEIN®'' tehnoloģiju (Theraclion, Francija).

Lasīt vairāk

AKCIJA! Magnētiskās rezonanes izmeklējums Cēsīs par īpašu cenu!

Tikai līdz 31. janvārīm SIA ''Vizuālā diagnostika'' Cēsu filiālē magnētiskās rezonanses izmeklējums vienai ķermeņa daļai bez i/v kontrastēšanas ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu par izdevīgāko cenu Vidzemē - 135 eur (standarta 150 eur)!

Lasīt vairāk

Ekskluzīvs piedāvājums starojošai sejas ādai ''Veselības centrs 4'' klientu kartes īpašniekiem!

20% atlaide DermaClear procedūra starojošai, atjaunotai un aizsargātai sejas ādai pie ''Anti-Aging Institute'' kosmētiķes Rebekas Andersones 

Lasīt vairāk

Atgūsti intīmo komfortu un sievišķību!

Pēc dzemdībām, kā arī menopauzes laikā sievietes sastopas ar maksts audu atslābināšanos, maksts sausumu, maksts gļotādas atrofiju, urīna nesaturēšanu un vairākām citām problēmām. Maksts atjaunošana ar lāzerprocedūrām MonaLisa Touch® un FemiLift®, kā arī ar injekcijām var būt labs risinājums šīm problēmām. Novembrī īpaši izdevīgi piedāvājumi!

Lasīt vairāk

Ārstnieciskā procedūra sejai ar Exilite par īpašu cenu.

Tikai 2 mēnešus tikai ''4.Dimensija'' tikai pie Dr. Panovas ārstnieciskā procedūra sejai ar Exilite par īpašu cenu.

Lasīt vairāk

Lāzerepilācijas abonementi par īpašām cenām!

Tikai ''Veselības centrs 4'' filiālē Estētiskās medicīnas klīnika ''4.Dimensija'' pie kosmētiķēm Ritas Silickas un Oksanas Rasnačas tikai oktobrī un novembrī lāzerepilācijas abonementi 5 reizēm ar 40% atlaidi.

Lasīt vairāk

Atlaides sadarbībā ar www.maniveselibasdati.lv līdz 30. novembrim

20 – 30% atlaide ķermeņa procedūrai ar ''SCHWARZY'', 20% atlaide dermabrāzijas procedūrai un maskai, 20% atlaide ''Derma Oxy'' neinvazīvai mezoterapijai, 20% atlaide jebkuram pēdu aprūpes pakalpojumam senioriem, 30% atlaide pirmajai BTL EMSella procedūrai. Ieskaties piedāvājumā!

Lasīt vairāk