news-img

Publicēšanas datums: 12.07.2021.

''Anti-Aging Institute'' uztura speciālista Anša Zauera izstrādāti produkti veselībai un dzīves garšai

Iepazīstinām un lepojamies ar ''Veselības centrs 4''  uztura speciālista, uzturzinātnes maģistra un SIA ''Valens Nutri'' dibinātāja Anša Zauera izstrādāto produktu ''PreImmu'' – Latvijā ražotu uztura bagātinātāju, kas apvieno patīkamo ar lietderīgo. ''PreImmu'' ne tikai uzlabo ēdienu un dzērienu garšu bez liekām kalorijām, bet arī rūpējas par organisma veselību. Uztura bagātinātāja pamatā ir galakto-oligosaharīdu pulveris, kas pateicoties patīkamajai saldajai garšai un termonoturībai, ir vērtīga cukura alternatīva, turklāt ''PreImmu'' ir paredzēts kā šķiedrvielu avots uzturā un barības substrāts cilvēka zarnu traktā mītošām labvēlīgās mikrofloras baktērijām - Lactobacillus spp. un Bifidobacterium spp. u.c.

Ar steidzīgās ikdienas uzturu mēs ne vienmēr pietiekamā daudzumā uzņemam nepieciešamās šķiedrvielas, it īpaši šķīstošās šķiedrvielas, probiotikas (ārēji uzņemtas labās baktērijas) un vitamīnus, savukārt pārmērīga cukura lietošana nelabvēlīgi ietekmē mikrobiomu, veicinot organismam nelabvēlīgo baktēriju vairošanos un augšanu. Tieši zarnu mikrobioms, mijiedarbojoties ar pārējām organisma sistēmām, ietekmē daudzus cilvēka veselības aspektus. Šādos brīžos ''PreImmu'' kalpo kā prebiotisks barības avots labajām baktērijām, tām pavairojoties tiek uzturēts zarnu mikrobioma līdzsvars, kas pozitīvi atbalsta cilvēka imunitāti (70% imūnās šūnas zarnu traktā), stiprinot zarnu barjerfunkciju, neļaujot svešām vielām nonākt organisma iekšējā vidē izraisot sistemātisku iekaisumu, uzlabo minerālvielu (Kalcijs, Kālijs, Magnijs, Dzels) biopieejamību, palīdzot uzturēt normālu zarnu trakta pH līmeni, kā arī palielina sāta sajūtu un samazina kāri pēc saldumiem.

Mākslīgie saldinātāji mēdz radīt nepatīkamas blaknes – vēdera pūšanos un citas gremošanas sistēmās problēmas, noslogo aknas. ''PreImmu'' sastāvā esošais galakto-oligosaharīdu pulveris ir drošs – tas tiek izmantots mātes piena aizvietotāju maisījumos, kur izstrādē ir visstingrākās drošības un kvalitātes prastības pārtikas nozarē.

Iepazīsties ar produktiem un uzzini vairāk par uztura un imūnsistēmas mijiedarbību (bloga sadaļa): https://valensnutri.com

Piesakies konsultācijai pie uztura speciālista: https://antiaging.lv/ansis-zauers

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Saistītas ziņas

news-img
05.08.2022.

''Vizuālā diagnostika'' atver filiāli Gulbenē - ''Medicīnas centrs''

news-img
01.08.2022.

Ieplānojiet ginekologa apmeklējumu vismaz reizi gadā!

news-img
21.07.2022.

Filiālē ''Juglas klīnika'' pacientus pieņem urologs Georgijs Kirakozovs

news-img
19.07.2022.

Skābekļa koncentratoru noma filiālē ''Diagnostikas centrs''

news-img
18.07.2022.

ReOxy elpošanas terapija – plaušām, sirdij, spēkam un veselīgam svaram

news-img
13.07.2022.

Procedūras ar KOKO Dermaviduals® dermatoloģisko kosmētiku

news-img
12.07.2022.

Estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' svinīgā atklāšana pulcē viesus

news-img
07.07.2022.

Ehoterapija ar Sonovein tehnoloģiju - unikāla vēnu operācija

news-img
01.07.2022.

Estētiskās injekcijas: kas par tām jāzina?

news-img
13.07.2022.

Izmantojiet iespēju! Urologa konsultācijas filiālē ''Juglas klīnika''

Visas ziņas