news-img

Publicēšanas datums: 12.07.2021.

''Anti-Aging Institute'' uztura speciālista Anša Zauera izstrādāti produkti veselībai un dzīves garšai

Iepazīstinām un lepojamies ar ''Veselības centrs 4''  uztura speciālista, uzturzinātnes maģistra un SIA ''Valens Nutri'' dibinātāja Anša Zauera izstrādāto produktu ''PreImmu'' – Latvijā ražotu uztura bagātinātāju, kas apvieno patīkamo ar lietderīgo. ''PreImmu'' ne tikai uzlabo ēdienu un dzērienu garšu bez liekām kalorijām, bet arī rūpējas par organisma veselību. Uztura bagātinātāja pamatā ir galakto-oligosaharīdu pulveris, kas pateicoties patīkamajai saldajai garšai un termonoturībai, ir vērtīga cukura alternatīva, turklāt ''PreImmu'' ir paredzēts kā šķiedrvielu avots uzturā un barības substrāts cilvēka zarnu traktā mītošām labvēlīgās mikrofloras baktērijām - Lactobacillus spp. un Bifidobacterium spp. u.c.

Ar steidzīgās ikdienas uzturu mēs ne vienmēr pietiekamā daudzumā uzņemam nepieciešamās šķiedrvielas, it īpaši šķīstošās šķiedrvielas, probiotikas (ārēji uzņemtas labās baktērijas) un vitamīnus, savukārt pārmērīga cukura lietošana nelabvēlīgi ietekmē mikrobiomu, veicinot organismam nelabvēlīgo baktēriju vairošanos un augšanu. Tieši zarnu mikrobioms, mijiedarbojoties ar pārējām organisma sistēmām, ietekmē daudzus cilvēka veselības aspektus. Šādos brīžos ''PreImmu'' kalpo kā prebiotisks barības avots labajām baktērijām, tām pavairojoties tiek uzturēts zarnu mikrobioma līdzsvars, kas pozitīvi atbalsta cilvēka imunitāti (70% imūnās šūnas zarnu traktā), stiprinot zarnu barjerfunkciju, neļaujot svešām vielām nonākt organisma iekšējā vidē izraisot sistemātisku iekaisumu, uzlabo minerālvielu (Kalcijs, Kālijs, Magnijs, Dzels) biopieejamību, palīdzot uzturēt normālu zarnu trakta pH līmeni, kā arī palielina sāta sajūtu un samazina kāri pēc saldumiem.

Mākslīgie saldinātāji mēdz radīt nepatīkamas blaknes – vēdera pūšanos un citas gremošanas sistēmās problēmas, noslogo aknas. ''PreImmu'' sastāvā esošais galakto-oligosaharīdu pulveris ir drošs – tas tiek izmantots mātes piena aizvietotāju maisījumos, kur izstrādē ir visstingrākās drošības un kvalitātes prastības pārtikas nozarē.

Iepazīsties ar produktiem un uzzini vairāk par uztura un imūnsistēmas mijiedarbību (bloga sadaļa): https://valensnutri.com

Piesakies konsultācijai pie uztura speciālista: https://antiaging.lv/ansis-zauers

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Saistītas ziņas

news-img
16.07.2021.

''Veselības centrs 4'' 2021. gada aktualitātes

news-img
12.07.2021.

Kosmetologa profesija – vai ir vērts studēt?

news-img
02.07.2021.

Dr. Ints Ūdris turpina gūt atzinību starptautiskā līmenī

news-img
01.07.2021.

Atrodi savu īsto ginekologu Valdlaučos!

news-img
01.07.2021.

Esi starojoša vasarā

news-img
07.06.2021.

Četri jautājumi un atbildes: kā vasarā saudzēt ausis, kaklu, degunu

news-img
07.06.2021.

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Mārupe'' jauni pakalpojumi!

news-img
04.06.2021.

''Anti - Aging Institute'' piedāvā gludu ādu bez celulīta un tauku nogulsnēm ar ONDA tehnoloģiju

news-img
01.06.2021.

Uztura bagātinātāji – izvēlies gudri

news-img
26.05.2021.

Informācija par Covid-19 vakcinācijas apliecinājuma saņemšanu

Visas ziņas