news-img

Publicēšanas datums: 18.11.2019.

ANTI - AGING: lai veselība kļūst par dzīvesveidu!

Pateicoties medicīnas sasniegumiem, dzīvojam ilgāk, un arvien biežāk tiek uzdots jautājums – kā dzīvot arī labāk, kā saglabāt veselību, kustību prieku un skaistumu jeb dzīves kvalitāti kopumā jebkurā vecumā.

NOVECOŠANA NAV TIKAI VIZUĀLS PROCESS
Mūsu organisms ir vienota sistēma, kas ir pastāvīgā mijiedarbībā ar ārējo vidi, emocionālo stāvokli un iekšējiem procesiem šūnu un DNS līmenī. Veselība, piemēram, ir cieši saistīta ar cilvēka gremošanas sistēmas darbību. Vesela zarnu mikrobiota (visu mikroorganismu kopums, kas normālā stāvoklī sastopams cilvēka zarnu traktā) ietekmē pašsajūtu, veselību un ārējo izskatu. Pastāv saikne starp kuņģa zarnu sistēmas un smadzeņu, muskuļu un ādas funkcijām un stāvokli. Cilvēkam novecojot, palielinās kuņģa zarnu trakta slimību t.sk. onkoloģijas riski. Lai sasniegtu anti-agingmedicīnas mērķi, ilgu un veselīgu mūžu, speciālisti uzsver dažādu slimību profilakses (hroniskas iekaisuma slimības, kuņģa vēzis, zarnu vēzis) nozīmi.

MŪSU ORGANISMS ATSPOGUĻO TAJĀ IEGULDĪTO – GAN RŪPES, GAN PAVIRŠĪBU
Šodien uzsāktais anti-aging plāns nodrošinās paliekošus rezultātus gan jauniem un veseliem cilvēkiem, gan klientiem menopauzes un andropauzes periodā, gan senioriem.Rūpēties par veselību nākotnē, ja tas netiek jau darīts, jāsāk tagad, šobrīd. Vislabāk, ja par veselības saglabāšanu domājam jau labu laiku pirms novecošanas procesu un slimību sākšanās, laikus diagnosticējot problēmas, nosakot iespējamos ģenētiskos riskus un izstrādājot individuālu prevencijas un ārstniecības pasākumu plānu. Anti-aging speciālistu uzdevums ir rūpēties par cilvēku garīgo un fizisko veselību, izmantojot absolūti individualizētu pieeju un komandas darbu. Jaunajā Anti-Aging Institute to piedāvā, apvienojot pasaules līmeņa tehnoloģijas, augsti kvalificētus medicīnas un estētiskās medicīnas profesionāļus un jaunākos zinātnes sasniegumus ģenētiskajā, pretnovecošanas, preventīvajā medicīnā.

Konsultē ''Veselības centrs 4'' jaunās filiāles ''Anti-Aging Institute'' vadītāja Zane Rēvalde.
''Euroaptieka'' 2019. gada rudens/ziemas katologs.

Saistītas ziņas

news-img
08.06.2020.

''Veselības centrs 4'' uzsāk sadarbību ar Mobilly aplikāciju

news-img
21.05.2020.

Hroniska venoza mazspēja vīriešiem

news-img
21.05.2020.

Taupi laiku, izmanto iespēju!

news-img
24.04.2020.

Ārstu attālinātas konsultācijas ir labs veids, kā atšķirt akūtu saslimšanu

news-img
08.05.2020.

Iznīcini spītīgākos taukus - kriolipolīze ar Cooltech Define

news-img
05.05.2020.

Analīzēs par daudz dzelzs. Par ko tas liecina?

news-img
05.05.2020.

Smēķēšanu prom, veselību šurp!

news-img
05.05.2020.

Apkārtējie neskaidri runā! Varbūt dzirde jāpārbauda?

news-img
05.05.2020.

Vai deguna asiņošana ir bīstama? Kā rīkoties?

news-img
30.04.2020.

Sagatavojies, mugura! Es strādāšu dārzā

Visas ziņas