news-img

Publicēšanas datums: 08.05.2020.

Atgūstot kontroli! Nākotnes tehnoloģijas Tavam skaistumam.

Ārkārtas situācija ieviesusi korekcijas ne tikai mūsu darba ritmā, bet arī fizisko aktivitāšu un ikdienas paradumu izpausmēs. Tomēr, tuvojoties vasarai, arvien aktuālāks kļūst sejas un ķermeņa estētikas jautājums.

PIENĀCIS BRĪDIS RĪKOTIES ĀTRI UN EFEKTĪVI!
Laiks ir visdārgākais resurss, un estētikas jomā to visefektīvāk izmanto tieši Holivudas un sabiedrības zvaigznes, kuru saspringtā ikdiena traucē ilgstošiem treniņiem vai nesteidzīgiem skaistuma rituāliem. Cilvēki, kuru āriene ir viņu kapitāls, izmanto šķietami futūristiskas tehnoloģijas un risinājumus. Šīs augstvērtīgās procedūras ir pieejamas arī Jums, ne tikai tālajām ekrānu un sociālo tīklu sejām.

''Veselības centrs 4'' klīnikās un filiālēs apkopots visplašākais un mūsdienīgākais estētisko risinājumu klāsts. Laiks tiek apsteigts, veicot patiesi iedarbīgas procedūras un īstenojot pilnvērtīgu skaistuma plānu vienas klīnikas ietvaros. Kamēr citi sola vien dažu zvaigžņu atblāzmu, mēs varam Jums sniegt visu zvaigznāju!

Tehnoloģijas tavam skaistumam

VAI ĪSĀ LAIKA POSMĀ IESPĒJAMS ĪSTENOT LABĀS UN VESELĪGĀS APŅEMŠANĀS, KURAS TIK STRAUJI PĀRTRAUKUSI NEPAREDZĒTĀ ĀRKĀRTAS SITUĀCIJA?
Ātrākai un efektīvāka rezultāta iegūšanai klasiskās, sevi pierādījušas ķermeņa estētikas procedūras (ūdens procedūras, dažādas manuālās un mehāniskās masāžas u.c.), kuras parasti tiek veiktas kursa veidā, jāpapildina ar intensīvām un kombinētām metodēm. Procedūras, protams, neaizstās veselīgu dzīvesveidu un uzturu, bet ļaus atgūt daļu iekavētā.

VAR IZŠĶIRT TRĪS ŠOBRĪD AKTUĀLUS ĶERMEŅA ESTĒTIKAS RISINĀJUMUS:

 • Pret celulīta terapija, apjoma samazināšana un limfas atteces uzlabošana
  Piemērotākais risinājums celulīta un tūskas mazināšanai ir atkarīgs no celulīta pakāpes (I, II vai III), ādas tvirtuma pakāpes un jūsu dzīves ritma. I un II celulīta stadijā piemērota ir vakuummasāža vai LPG procedūra, hidromasāža un ietīšanās procedūras, vai šo procedūru kombinācija. Fiziski aktīviem cilvēkiem ieteicama mehāniskā limfodrenāža, pretcelulīta masāžas vai endosfēras terapija. Savukārt, ja ādai trūkst tvirtuma, nepieciešamas radioviļņu procedūras: Velashape masāža, Exilis procedūra, vai Deka platforma.
 • Lokāla taukaudu apjoma samazināšana vai tauku šūnu pilnīga iznīcināšana
  Lai iznīcinātu vai samazinātu taku uzkrājumus sevišķi nepakļāvīgās ķermeņa zonās, tiek izmantoti dažādi fizikālie faktori – siltums, aukstums, vibrācijas (ultraskaņa), elektromagnētiskā lauka iedarbība (radiofrekvence) u.c. Tauku šūnu apjomu iespējams samazināt, tās sairdinot - tauku šūnu apvalciņus padarot caurlaidīgus ar enCurve tehnoloģiju, ar kavitāciju-transdermālo lipoultraskaņu (CELLUWELL SONIC) vai jaunākas paaudzes ultraskaņas tehnoloģiju, kura iekļauta ALMA PRIME vai Deka platformā. Taukaudu likvidēšanai ieteicamas procedūras ar dubultu iedarbības veidu (labāka un ātrāka rezultāta sasniegšanai vairākas iedarbības papildina viena otru) 2:1 vai pat 3:1.Tādas ir jaunākās procedūras ar BTL Exilis vai Vela Shape III iekārtu.

  ! Aktuālākais jaunums ir procedūras, kuras iznīcina tauku šūnas, un sniedz ilgstošu, paliekošu efektu. Iekārta ULTRASHAPE Power satriec tauku šūnas ar ultraskaņu, bet Cooltech Cocoon jaunākās paaudzes kriolipolīze, neskarot citus audus, sasaldē tauku šūnas. Tās iet bojā un vielmaiņas ceļā tiek pakāpeniski izvadītas no organisma un tauku slānis kļūst plānāks.
 • Muskuļu un ādas tonusa atjaunošana un veicināšana
  Auguma aprises ietekmē ne tikai lieko tauku uzkrājums vai izteikts celulīts. Silueta līnijas nosaka arī muskuļu un ādas tonuss, kura saglabāšana un uzlabošana ir svarīga arī tad, ja neciešat no liekā svara. Šajā gadījumā neaizstājamas ir skulpturējošas tehnoloģijas, kas stimulē muskuļus, samazina zemādas tauku slāni, kā arī padara ādu tvirtu un rada neinvazīvu liftinga efektu: miostimulācija ar EMSculpt — augstas intensitātes elektromagnētu muskuļu tonizēšanai, taukaudu mazināšanai, Exilis — metode, kuras pamatā ir radiofrekvence, dubultās iedarbības metodes, VellaShape sistēmas un Deka platforma, kā arī manuālā liposāža.

AIZTRAUKT NO SEJAS STRESU, NOGURUMU UN GADUS
Šobrīd efektīvākā procedūra cīņā pret sejas ādas blāvumu un novecošanos ir hidrodermabrāzija ar DermaClear. Šis ir ideāls risinājums pilnvērtīgai sejas ādas attīrīšanai, mitrināšanai un kopšanai. Iekārtas sistēmas rotējošie uzgaļi un vakuuma iedarbība nodrošina dziļu ādas attīrīšanu un pīlingu, neradot kairinājumu, kā arī veicina pilnvērtīgu aktīvo vielu uzsūkšanos ādā. Procedūras laikā izmantotie kopjošie līdzekļi ir speciāli izstrādāti DermaClear sistēmai, nodrošinot maksimālu efektu.

KĀ IZVĒLĒTIES UN NETĒRĒT LAIKU KĻŪDĀM?
Ir skaidrs, ka estētisko risinājumu klāsts ir teju neierobežots, bet kā izvēlēties sev piemērotāko un efektīvāko procedūru vai to kombināciju? Ir nepieciešams rīcības plāns.

Pirms estētisko procedūru uzsākšanas ieteicama ķermeņa estētikas speciālista konsultācija. Konsultācijas laikā speciālists pēc nepieciešamās informācijas un datu apkopošanas (veselības stāvoklis, lietotie medikamenti, svara, auguma u.c. mērījumi, ādas elastība, vizuālais novērtējums u.c.) izveido individuālu pasākumu plānu.

KURP DOTIES?
Visērtāk un drošāk ķermeņa estētikas procedūras ir veikt klīnikās, kur pieejamas ne tikai atsevišķas tehnoloģijas, bet arī kvalificēti estētiskās medicīnas speciālisti un citi ārsti-speciālisti. Skaista auguma iegūšanai svarīgas ir ne tikai ķermeņa kopšanas un modelēšanas procedūras, bet arī uztura un fizisko aktivitāšu korekcijas un, ja nepieciešamas, citu veselības speciālistu piesaiste - gastroenterologs, endokrinologs, ginekologs, dermatologs, fizioterapeits u.c. Pilnvērtīga ķermeņa estētikas programma ietver ne tikai kosmētiskos uzlabojumus, bet arī rūpes par jūsu veselību un labsajūtu.

Uzticieties labākajiem!

 • ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Anti-Aging Institute'' speciālisti iesaka:
  Uzveicot lieko:
  Krioterapija ar Cooltech Define – iespēja dažu sesiju laikā iznīcināt liekās tauku šūnas vienlaicīgi vairākās ķermeņa zonās. 
  Lai seja burtiski staro: sejas kopšanas procedūra hidrodermabrāzija ar Dermaclear – dziļi attīrītai, mitrinātai un atjaunotai sejas ādai. 

 • ''Veselības centrs 4'' skaistuma institūta ''Liora'' speciālisti iesaka:
  Uzvaras plāns:
  kompleksas sejas un ķermeņa estētikas speciālistu konsultācijas pilnvērtīgas, individuāli izstrādātas programmas izveidei un īstenošanai. 
  Aiztrauciet no sejas laika un stresa pēdas: ''Mesoestetic'' preparātu injekcijas grumbu mazināšanai un sejas modelēšanai.

 • Ātrākai rezultāta iegūšanai ''Veselības centrs 4'' estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' speciālisti iesaka izmantot programmu ''slaidāk un tvirtāk'':
  Skulpturējošo duetu - ULTRASHAPE Power un VELASHAPE sistēmu masāžas,
  ALMA PRIME multifunkcionālo platformu kombinācijā ar tradicionālo hidromasāžu.

Rakstā izmantots materiāls no ārstes uztura un ķermeņa estētikas speciālistes Dr. Gunas Havensones un ķermeņa estētikas speciālistes Ievas Grīnbergas raksta ''Ideāls plāns ideālam ķermenim'', 14.04.2020, 3ade.lv un ''Veselības centrs 4'' materiāli.

Saistītas ziņas

news-img
22.05.2023.

Pieejami valsts apmaksāti rentgena izmeklējumi

news-img
22.05.2023.

Maijs – melanomas piesardzības mēnesis: pārbaudi dzimumzīmes!

news-img
17.05.2023.

Mamogrāfija: neaizstājams krūšu izmeklējums

news-img
15.05.2023.

Pasargā sevi no ādas vēža!

news-img
28.04.2023.

Masāžas dziedinošais spēks!

news-img
24.04.2023.

Skolēna atbrīvojums no eksāmena – nepieciešamība un izvairīšanās

news-img
21.04.2023.

Magnētiskā rezonanse Saldū – vērtīgais izmeklējums vēl pieejamāks

news-img
11.04.2023.

T/C ''Origo'' atklāta ''Veselības centrs 4'' filiāle

news-img
13.04.2023.

Unikālas iespējas grūtnieču ultrasonogrāfijā

news-img
03.04.2023.

Kompleksa svara samazināšanas programma ''Anti-Aging Institute''

Visas ziņas