Skatīt galeriju

Publicēšanas datums: 04.09.2020.

Atklāti par veselību un ceļu uz skaistumu - sākas TV šova ''Ceļā uz pārliecību'' otrā sezona

No 12. septembra sāksies ''Veselības centrs 4'' un kanāla ''RīgaTV 24'' raidījuma ''Ceļā uz pārliecību'' otrā sezona. 15 raidījumos, sekojot līdzi slavenām personībām, kuras atklāti runās par trūkumiem savā izskatā un ceļu uz skaistumu, raidījuma dalībniekiem būs iespēja iepazīt aptuveni 50 ''Veselības centrs 4'' pieejamās pasaulē aktuālākās tehnoloģijas un procedūras izskata un veselības uzlabošanai. Raidījumā piedalās aktrises Rēzija Kalniņa un Maija Doveika, humoriste un ētera personība Baiba Sipeniece, mūziķi Arstarulsmirus un Markuss Riva, sieviešu basketbola izlases ģenerālmenedžere Gunta Baško, biznesa lēdija Iveta Lāce, dekoratore Baiba Prindule, modes eksperts Deniss Ševeļovs, žurnāliste Una Ulme, tievēšanas maratonu rīkotāja Everita Pastuhova un citi. Raidījumu ciklu vadīs ''RīgaTV24'' personība Lelde Ceriņa.

°Veselības centrs 4'' rīcībā ir viss pasaulē jaunāko un labāko estētiskās medicīnas tehnoloģiju un metožu klāsts, sākot ar pašām modernākajām aparātprocedūrām un beidzot ar skaistuma injekcijām un plastikas ķirurģiju. Izmantojot ''Veselības centrs 4'' iespējas, katram raidījuma varonim tiks nodrošināts individuāls, īpaši viņam piemērots procedūru plāns.

Laba pašsajūta un izskats ir cieši saistīti ar veselību, tādēļ ''Veselības centrs 4'' pirmie Latvijā ''Veselības centrs 4'' estētiskās medicīnas klīnikās ir ieviesuši šobrīd aktuālo preventīvās medicīnas jeb anti-aging konceptu. TV šova ''Ceļā uz pārliecību'' raidījumos tiks stāstīts par mūsdienu iespējām apzināt un novērst slimību riska faktorus vēl pirms slimību attīstības.

Raidījumā varēs vērot, kā sabiedrībā pazīstamas personas izmēģina aktuālākās ķermeņa korekcijas metodes, piemēram, likvidē taukus bez skalpeļa, sasaldējot un izvadot tos ar ''Cooltech Define'' kriolipolīzes tehnoloģiju; konturē ķermeni, samazina tā apkārtmēru un atjauno ādas tvirtumu ar ''Excilis Elite'' vai ''Vela Shape III Elos'' tehnoloģiju; izveido izskatīgu vēdera muskuļu reljefu divu nedēļu laikā ar ''EMSculpt'' stimulācijas iekārtu; satriec celulītu un atjauno ādas tonusu ar ''Xwave'' triecienviļņu terapiju,  kā arī uzlabo vispārējo fizisko formu, trenējoties ar ūdens velosipēdu ''Aquabike''.  Vairāki raidījumi būs veltīti tieši sejas estētikai  un slavenību cīņai ar laika, stresa un noguruma atstātajām pēdām sejā. Starojošu, attīrītu, mitrinātu un atjaunotu sejas ādu zvaigznēm palīdzēs iegūt jaunā ''DermaClear'' hidrodermabrāzijas procedūra, savukārt panākt trvirtumu, pacelt un nostiprināt sejas ovālu un plakstiņus, mazināt krunkas bez ķirurģiskas iejaukšanās - Holivudas zvaigžņu iecienītās metodes – ''HIFU'' tehnoloģija, ''Alma Q'' lāzers un karbonpīlinga procedūra. Stiprā dzimuma pārstāvji dalīsies pieredzē, kā izdevies atbrīvoties no hemoroīdiem un  vēnu slimībām ar ''Baltijas Vēnu klīnika'' ārstu palīdzību, savukārt dāma drosmīgi gulsies zem skalpeļa, rekonstruējot krūtis pēc svara zaudēšanas. Raidījumu ciklā stāstīsim arī par to, kā uzveikt psoriāzi, likvidēt rētas un pigmentācijas plankumus, noņemt veidojumus.

Raidījums ēterā būs redzams no 12. septembra katru sestdienu plkst. 20:30 kanālā ''RīgaTV 24'' ar atkārtojumu svētdienās plkst. 10:30 un piektdienās plkst. 20:00.

 

Saistītas ziņas

news-img
08.04.2021.

Atklāts ''Magnētiskās rezonanses centrs'' Daugavpilī

news-img
01.04.2021.

Katrs vakcinētais var glābt līdzcilvēka dzīvību! ''Veselības centrs 4'' iesaistās plaša mēroga vakcinācijā

news-img
01.04.2021.

JAUNUMS! Fototerapija sausās acs sindroma ārstēšanai

news-img
27.01.2021.

JAUNUMS! Matu pārstādīšana - efektīvi un droši

news-img
06.04.2021.

Kā pareizi izvēlēties kompresijas zeķes?

news-img
06.04.2021.

Kāpēc aptaukošanās ir tik bīstama?

news-img
06.04.2021.

No jauna mācīties elpot pēc Covid-19

news-img
06.04.2021.

Vēnu izmeklējumi pietūkušām kājām

news-img
06.04.2021.

Kā novērst maksts sausumu?

news-img
06.04.2021.

Kā Covid-19 ietekmē plaušu veselību?

Visas ziņas