news-img

Publicēšanas datums: 13.08.2019.

Augustā Eiropas izcilākie flebologi un asinsvadu ķirurgi dalīsies pieredzē Rīgā

No 16. līdz 18. augustam Rīgā norisināsies ''2. Ziemeļeiropas Endovenozais Forums'' (NEEF). Neatkarīgo forumu organizē ''Veselības centrs 4'' filiāle ''Baltijas Vēnu klīnika'' sadarbībā ar Latvijas Ārstu biedrību, Latvijas Fleboloģijas biedrību un Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrību. Foruma ietvaros dalībnieki gan teorētiski, gan praktiski dalīsies pieredzē un iepazīsies ar jaunākajām venozo operāciju metodēm, ārstniecības taktikām un to kombinācijām.

NEEF meistarklases un lekcijas vadīs starptautiski atzīti endovenozās ķirurģijas speciālisti no Latvijas, ASV, Dānijas, Francijas, Igaunijas, Krievijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Turcijas, Ukrainas, Vācijas un Zviedrijas. Foruma zinātnisko komiteju pārstāv Dr. Ints Ūdris (Latvija), Dr. Ulf Thorsten Zierau (Vācija) un Dr. Carl Henrik Schelp (Norvēģija).

Par NEEF norises vietu izvēlēta viesnīca ''Pullman Hotel Riga'', kur foruma pirmajā darba dienā, 17. augustā, norisināsies nozares profesionāļu lekcijas un ziņojumi par jaunākajiem atklājumiem un procesiem nozarē. Foruma laikā izskanēs ne tikai ziņojumi par Baltijas Vēnu klīnikā jau pieejamajām metodēm: lāzerķirurģija ar 3. paaudzes lāzeru, radiofrekvences metode, tvaika metode, biolīme, bet arī tiks prezentēta Dr. Inta Ūdra izstrādātā unikālā Total EVLA metode, kā arī izskanēs ziņojumi par jauno mikroviļņu un HIFU metožu pirmajiem rezultātiem.

18. augusts tiks veltīts praktiskām meistarklasēm – paraugoperācijām ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'', kuru laikā pasaules līmeņa eksperti dalīsies ar savām praktiskajām zināšanām, pielietojot jaunākās metodes vēnu ārstēšanā, diskutējot par piemērotāko metožu un to kombināciju izvēli.

Endovenozā ķirurģija, līdzīgi kā citas medicīnas nozares, strauji attīstās, kā prioritāti nosakot pārdomātu ārstniecības pasākumu izvēli un pielāgošanu katram pacientam, atbilstoši viņa asinsvadu stāvoklim un viņa anatomiskajām īpatnībām.

Pasākumam ir piešķirts ļoti augsts novērtējums: foruma dalībniekiem tiks piešķirti 13 starptautiskie kredītpunkti (EACMME), kā arī 18.5 kredītpunkti no Latvijas Ārstu biedrības.

Ar pieredzi NEEF dalīsies:
Prof. Mark Whiteley ,
Prof. Thomas Proebstle,
Dr. Carl Henrik Schelp,
Dr. Ints Ūdris,
Dr. Ulf Thorsen Zierau,
Dr. Alexey Pankov,
Dr. Alfred Arvesen,
Dr. Aleksandra Kušpelo,
Dr. A. Baris Durukan,
Christian Lurzler,
Darren Wade,
Dr. David Beckett,
Dr. Dmitry Dankov,
Dr. Evgeny Ilyukhin,
Dr. Evgeny Shaydakov,
Dr. Linas Velicka,
Dr. Mārcis Gediņš,
Dr. Michal Molski,
Dr. Orest Shymechko
Dr. Patrīcija Ivanova,
Dr. Priit Poder,
Philippe Rochon.
Papildinformācija>>>

Saistītas ziņas

news-img
28.07.2020.

Skaistums bez upuriem ar ''Veselības centrs 4''

news-img
19.06.2020.

Daudzsološas inovācijas vēnu lāzerķirurģijā

news-img
10.06.2020.

''Veselības centrs 4'' iespējams veikt Covid 19 antivielu testu

news-img
08.06.2020.

''Veselības centrs 4'' uzsāk sadarbību ar Mobilly aplikāciju

news-img
21.05.2020.

Taupi laiku, izmanto iespēju!

news-img
08.05.2020.

Iznīcini spītīgākos taukus - kriolipolīze ar Cooltech Define

news-img
24.02.2020.

VESELĪBA - PRIORITĀTE NR. 1

news-img
07.02.2020.

Pigmentācijas traucējumi. Pētījumi, inovācijas, pieredze

news-img
06.02.2020.

Kas zināms par zarnu mikrobiotu?

news-img
04.02.2020.

Dermatoloģijas klīnikā papildspēki ceļā uz starojošu ādu!

Visas ziņas