news-img

Publicēšanas datums: 15.02.2019.

Ginekoloģe dr. Nataļja Mošna kļūst par USG (ultrasonogrāfijas metodes) FMF (The Fetal Medicine Foundation) ekspertu

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļas ginekoloģe, dzemdību speciāliste, ultrasonogrāfijas speciāliste dzemdniecībā un ginekoloģijā dr. Nataļja Mošna ir ieguvusi ārsta USG (ultrasonogrāfijas) eksperta FMF (The Fetal Medicine Foundation) sertifikātu. Sveicam un priecājamies par mūsu specialistes profesionālo izaugsmi!

Lai kļūtu par savas nozares ārtu ekspertu ir jābūt ārstam, kas atiecīgajā pamatspecialitātē nostrādājis ne mazāk kā piecus gadus, kurš ir apguvis specifiskās ārsta eksperta zināšanas un ieguvis atbilstošu FMF (The Fetal Medicine Foundation)sertifikātu.

Dr. Nataļja Mošna 2011. gadā ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot ārsta diplomu. 2012. gadā - Rīgas Stradiņa universitātes Inteliģences akadēmiju, 2018. gadā - Rīgas Stradiņa universitāti,  iegūstot ginekologa, dzemdību speciālista sertifikātu, USG metodes sertifikātu dzemdniecībā un ginekoloģījā.

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļā dr. Nataļja Mošna sniedz konsultācijas, veic profilaktiskās ginekologa apskates, dzemdes kakla vēža skrīningu, sniedz konsultācijas kontracepcijas jautājumos, ginekoloģisko slimību ambulatoro izmeklēšanu, ārstēšanu un profilaksi, menstruālā cikla traucējumu diagnostiku un ārstēšanu, seksuāli transmisīvo slimību diagnostiku un ārstēšanu, grūtnieču aprūpi, sagatavošanu dzemdībām, sieviešu pēcdzemdību aprūpi un rehabilitāciju, veic ar menopauzi saistītu problēmu diagnostiku un ārstēšanu, ultrasonogrāfisko izmeklēšanu ginekoloģijā un dzemdniecībā, lāzerprocedūras MonaLisa Touch® urīna nesaturēšanas un maksts sausuma ārstēšanai, dzimumorgānu kondilomu lāzeterapiju, Lichen sclerosus (leikoplakijas) lāzeterapiju, operācijas: dzemdes dobuma un dzemdes kakla proves abrāzijas, histeroskopijas.

Saistītas ziņas

news-img
21.05.2020.

Taupi laiku, izmanto iespēju!

news-img
08.05.2020.

Iznīcini spītīgākos taukus - kriolipolīze ar Cooltech Define

news-img
24.02.2020.

VESELĪBA - PRIORITĀTE NR. 1

news-img
07.02.2020.

Pigmentācijas traucējumi. Pētījumi, inovācijas, pieredze

news-img
06.02.2020.

Kas zināms par zarnu mikrobiotu?

news-img
04.02.2020.

Dermatoloģijas klīnikā papildspēki ceļā uz starojošu ādu!

news-img
21.01.2020.

Preventīvā medicīna

news-img
09.01.2020.

Ķermenis kā zem lupas

news-img
11.12.2019.

Skābekļa terapija – svaiga gaisa malks

news-img
10.12.2019.

Rēvalds: Arvien mazāk ārstu ir ar mieru sniegt valsts apmaksātos pakalpojumus

Visas ziņas