news-img

Publicēšanas datums: 15.02.2019.

Ginekoloģe dr. Nataļja Mošna kļūst par USG (ultrasonogrāfijas metodes) FMF (The Fetal Medicine Foundation) ekspertu

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļas ginekoloģe, dzemdību speciāliste, ultrasonogrāfijas speciāliste dzemdniecībā un ginekoloģijā dr. Nataļja Mošna ir ieguvusi ārsta USG (ultrasonogrāfijas) eksperta FMF (The Fetal Medicine Foundation) sertifikātu. Sveicam un priecājamies par mūsu specialistes profesionālo izaugsmi!

Lai kļūtu par savas nozares ārtu ekspertu ir jābūt ārstam, kas atiecīgajā pamatspecialitātē nostrādājis ne mazāk kā piecus gadus, kurš ir apguvis specifiskās ārsta eksperta zināšanas un ieguvis atbilstošu FMF (The Fetal Medicine Foundation)sertifikātu.

Dr. Nataļja Mošna 2011. gadā ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot ārsta diplomu. 2012. gadā - Rīgas Stradiņa universitātes Inteliģences akadēmiju, 2018. gadā - Rīgas Stradiņa universitāti,  iegūstot ginekologa, dzemdību speciālista sertifikātu, USG metodes sertifikātu dzemdniecībā un ginekoloģījā.

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļā dr. Nataļja Mošna sniedz konsultācijas, veic profilaktiskās ginekologa apskates, dzemdes kakla vēža skrīningu, sniedz konsultācijas kontracepcijas jautājumos, ginekoloģisko slimību ambulatoro izmeklēšanu, ārstēšanu un profilaksi, menstruālā cikla traucējumu diagnostiku un ārstēšanu, seksuāli transmisīvo slimību diagnostiku un ārstēšanu, grūtnieču aprūpi, sagatavošanu dzemdībām, sieviešu pēcdzemdību aprūpi un rehabilitāciju, veic ar menopauzi saistītu problēmu diagnostiku un ārstēšanu, ultrasonogrāfisko izmeklēšanu ginekoloģijā un dzemdniecībā, lāzerprocedūras MonaLisa Touch® urīna nesaturēšanas un maksts sausuma ārstēšanai, dzimumorgānu kondilomu lāzeterapiju, Lichen sclerosus (leikoplakijas) lāzeterapiju, operācijas: dzemdes dobuma un dzemdes kakla proves abrāzijas, histeroskopijas.

Saistītas ziņas

news-img
18.07.2019.

No taukaudiem iegūst cilmes šūnas

news-img
17.07.2019.

Ierastos kases čekus aizstāj e-kvīts

news-img
01.07.2019.

Pirmais Baltijā! Soprano Titanium lāzers – revolūcija lāzerepilācijā!

news-img
25.06.2019.

Pasaules līmeņa vēnu ārstniecība Latvijā

news-img
10.06.2019.

Akcija ''Meklējam labu ģimenes ārstu!'' ir noslēgusies

news-img
13.03.2019.

Piesaki savu ģimenes ārstu un sirsnīgāko ģimenes ārsta māsiņu!

news-img
04.02.2019.

Ķekavas novada iedzīvotājiem valsts apmaksāti medicīniskie pakalpojumi kļuvuši vēl pieejamāki

news-img
31.01.2019.

Jaunākās iekārtas oftalmoloģijā

news-img
28.01.2019.

Ciānakrilāts jeb bioloģiskā līme arī pret hemoroīdiem

news-img
22.01.2019.

Digitālā mamogrāfija ar tomosintēzi un samazinātu starojumu

Visas ziņas