news-img

Publicēšanas datums: 10.05.2021.

Ideālās krūtis – māksla un zinātne

Tiekšanās pēc skaistā ir dabiska vēlme. Lielāko daļu pārmaiņu mēs spējam īstenot paši, tomēr reizēm nepieciešama kompetentu speciālistu palīdzība. Krūšu formas un izmēra korekcija ir viens no šiem gadījumiem. Stāsta ''Veselības centrs 4'' filiāļu ''Dermatoloģijas klīnika'' un grupas uzņēmuma ''Capital Clinic Riga'' plastikas ķirurģe Laura Liepiņa

Lēmumam par krūšu plastiku var būt dažādi iemesli – krūšu formas izmaiņas pēc grūtniecības, svara zaudēšanas, diskomforts izteikti mazu vai lielu krūšu gadījumā, krūšu rekonstrukcija pēc slimības vai traumas.

Apaļas formas implanti ir piemēroti krūšu augšējās daļas apjoma korekcijai, savukārt anatomiskie implanti lāsītes formā palielinās krūšu apakšdaļu. Pastāv arī trešā inovatīvā krūšu implantu forma – ergonomiskie implanti, kuri apvieno klasisko apaļo un anatomisko implantu priekšrocības, papildus nodrošinot unikālu iespēju maksimāli saglabāt krūšu kustību un mīkstumu arī pēc plastikas operācijas. 

Pateicoties īpaši elastīgajam ''Progressive® Ultra'' silikona gēla pildījumam un ''TrueTissue Technology''TM elastomēra kapsulai, ''Ergonomix'' ergonomiskais implants dabiski imitē krūšu izskatu, apjomu un kustību, pielāgojot savu formu atbilstoši ķermeņa stāvoklim un aktivitātēm. Šādi implanti rada maksimāli dabīgu efektu, nezaudējot kvalitatīvās un drošības īpašības. Ergonomiskais risinājums ir īpaši piemērots nelielu krūšu īpašniecēm, mainoties izmēram un formai, netiek radīta pārmērīga slodze audiem to izstiepjot vai traumējot. Krūšu forma piemērojas apstākļiem, neierobežojot ierasto kustību brīvību.

Drošība un ērtums

Visbiežāk uzdotie jautājumi, izvēloties implantus, ir implanta drošība un dabīguma efekts. Šie abi faktori ir tieši saistīti ar implantā izmantotajiem pārklājuma un pildījuma materiāliem, kā arī implanta uzbūvei. 

Garantija – mūžīga un vienmēr līdzi

Lai pārliecinātos par implanta stāvokli, pēc operācijas ik gadu ieteicams veikt krūšu ultrasonogrāfijas pārbaudi. Implantu plīšana un deformācija mūsdienās ir ļoti reta. Ja tas tomēr notiek, implantu pildījums neizplūst un nerada komplikācijas. Visi implantu ražotāji šādos gadījumos garantē bezmaksas implanta nomaiņu, bet ''Motiva'' papildus piedāvā arī paplašinātas garantijas iespēju - nepieciešamības gadījumā tiks segtas arī operācijas izmaksas. Tāpēc ir ļoti svarīgi saglābāt garantijas dokumentus.

Vairāk lasiet portālā ''Delfi.lv''

Saistītas ziņas

news-img
01.12.2021.

Imunoloģe Tatjana Ļiņova: ar balsta vakcīnu saistītās blakusparādības ir individuālas

news-img
25.11.2021.

Regulāras profilakses vizītes - svarīgas nopietnu veselības problēmu novēršanā

news-img
29.11.2021.

Zane Rēvalde ''Porsche'' kustības SHIFT dalībniece: ''Izcilu Latvijas sieviešu portreti un iedvesmas vārdi''

news-img
30.11.2021.

Vai nosirmošanu var aizkavēt? Konsultē trihologs

news-img
26.11.2021.

Neveselīgie miega un uztura paradumi ietekmē kopējo veselību un labsajūtu

news-img
25.11.2021.

Skaista - svētkos un vienmēr

news-img
22.11.2021.

Maska atstāj pēdas sejā: ko darīt?

news-img
12.11.2021.

Cukura diabēts un Covid-19: skaidro endokrinologs

news-img
05.11.2021.

Covid-19: izslimots, bet ieildzis: ārsta komentārs

news-img
16.11.2021.

Vai ziemas peldes ir veselīgas visiem?

Visas ziņas