news-img

Publicēšanas datums: 28.08.2019.

JAUNUMS! ''Cleopatra technique'' estētiskajā ginekoloģijā

Estētiskās ginekoloģijas pakalpojumu klāstu ''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļā papildinājusi jauna metode ''Cleopatra technique'', kas apvieno I-PRF+ un A-PRF metodi, ļaujot vēlamo rezultātu sasniegt vēl pārliecinošāk. Latvijā jaunā metode tiek apgūta tikai kopš šī gada jūnija.

Tavas asinis – tavam skaistumam un jauneklīgumam!  Estētiskā medicīna mūdienās piedāvā arvien labākas iespējas parūpēties par skaistumu, jauneklīgumu, veselību, labsajūtu – arī sievietes intīmajās zonās. Viens no pēdējo gadu perspektīvākajiem sasniegumiem medicīnā un estētiskajā medicīnā ir injekcijas, kurās tiek izmantotas paša pacienta asinis. Tās veicina dabisku ādas un audu atjaunošanu un ļauj ilgāk saglabāt jauneklīgu izskatu. Šī revolucionārā metode aizsākas ar PRP (trombocitiern bagātināta plazma) injekcijām, taču šobrīd izplatītākas ir PRF injekcijas (ar trombocītiern bagātināts fibrīns), kurās netiek izmantotas vielas, kas veicina asins recēšanu.

Pašas aktuālākās ir I-PRF un A-PRF metodes, kas efektīvi iedarbina ādas dabiskos pašatjaunošanās mehānismus, aktivizējot jaunu šūnu izstrādi. PRF princips slēpjas mūsu pašu asins unikālajā sastāvā, kura iedarbība ir daudz efektīvāka par dažādiem ķīmiskajiem preparātiern. Procedūra sākas ar neliela daudzuma asins noņemšanu no klienta vēnas. Tad tās tiek ievietotas speciālā aparatūrā un pārveidotas (centrifugētas). Cikla beigās tiek iegūta īpaša asins struktūra, kas izdala asins šūnu augšanas faktora koncentrātu. Savukārt šis augšanas faktors, kopā ar vitamīniem, aminoskābēm, olbaltumu un citām bioloģiski aktīvām vielām, stimulē šūnu reģenerāciju un spēj nodrošināt jauna augstvērtīgāka kolagēna un hialuronskābes sintēzi.

PRF ginekoloģijā pielieto:

  • maksts sausuma novēršanai;
  • pēcdzemdību diskomforta, plīsumu/iegriezumu rētu, striju mazināšanai;
  • ādas un audu elastības uzlabošonai, reģenerācijai, audu apjoma atjaunošanai;
  • maksts tvirtuma atjaunošanai;
  • hronisku vulvas slimību ārstēšanai, iedarbojoties tieši uz problēmzonu;
  • kā papildu terapiju urīna nesaturēšanas ārstēšanai pēc lāzera procedūras.

 

''Cleopatra technique'': I-PRF & A-PRF. Injicējamo vielu iegūst, izmantojot divas dažādas asins centrifugēšanas metodes*, pēc tam iegūto materiālu apvienojot vienā un injicējot zonās, kur nepieciešams uzlabojums. ''Cleopatra technique'' ir unikāla metode, kas, pateicoties augstas koncentrācijas fibrīna veidotajai 3D fibrīna matricai, dod iespēju vienlaikus gan reģenerēt/atjaunot audus, gan veidot apjomu (fillera funkcija). Metode ir pilnīgi dabiska un droša, tā neizraisa alerģiskas blakusparadības un infekciju risku. Jāuzsver arī, ka šī metode ļauj izlīdzināt, mazināt vai novērst pēcdzemdību, ķeizargrieziena, laparoskopisko operāciju rētas, kā arī strijas, pielietojot mikronīdlinga metodi ar jaunāko mikroadatu ierīci ''Mesoestetic m.pen.pro''.

Procedūru ieteicams veikt 4 reizes pēc kārtas ik pēc 3 nedēļām. Procedūras laikā jūtams minimāls diskomforts, jo tā tiek veikta ar smalku nanoadatu, kas praktiski neizraisa sāpes. Pirmā iedarbība novērojama 2-3 nedēļu laikā, maksimālo efektu sasniedzot 3 - 5 mēnešu laikā.

 *Lai iegūtu asins šūnu koncentrātu – trombocītus, leikocītus, cilmes šūnas un fibrīnu, kas nodrošina audu reģenerācijas procesus, vienu daļu asiņu centrifugē I-PRF+ režīmā (700 rpm/5'') un  otru daļu papildus A-PRF liquid režīmā (1300 rpm/5'').  Rezultātā iegūst eksudātu ar palielinātu fibrīna (satur ļoti augstu fibrīna koncentrāciju) un fibrinogēna daudzumu, kas stimulē papildu kolagēna sintēzi. Kolagēns audiem dod papildu apjomu un pildījumu. A-PRF liquid režīms nodrošina konturēšanu, I-PRF+ režīms  - reģenerāciju. Abi iegūtie eksudāti tiek sajaukti kopā vienā šļircē 50/50 un injicēti. Apvienojot abus eksudātus vienā injekcijā, tiek panākts izcils rezultāts – audi tiek vienlaikus atjaunoti/reģenerēti, kā arī materiāls darbojas kā pildviela, kas sniedz vēlamo apjomu. Fibrīns veido 3D matricu (režģi), kas satur aktivizētos trombocītus, leikocītus, cilmes šūnas, kas savukārt, izdalot augšanas faktorus, stimulē šūnu reģenerācijas, proliferācijas (audu attīstīšanās, veidojoties jaunām šūnām) un diferenciācijas procesus.

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļa
K. Barona iela 117, Rīga | 2. stāvs
67847109, 67847100
www.vc4.lv

Saistītas ziņas

news-img
20.02.2020.

Kāpēc niez galvas āda?

news-img
20.02.2020.

Traucējošais sausums

news-img
11.02.2020.

Rūpes par roku ādu

news-img
07.02.2020.

Pigmentācijas traucējumi. Pētījumi, inovācijas, pieredze

news-img
06.02.2020.

Kas zināms par zarnu mikrobiotu?

news-img
04.02.2020.

Dermatoloģijas klīnikā papildspēki ceļā uz starojošu ādu!

news-img
04.02.2020.

Naktsmaiņa tavam skaistumam

news-img
24.01.2020.

Galvenais ir nesalūzt!

news-img
24.01.2020.

Kakla āda - tava vecuma spogulis

news-img
24.01.2020.

Ko man dos atteikšanās no baltajiem miltiem?

Visas ziņas