news-img

Publicēšanas datums: 01.06.2022.

Jaunums! Mezoterapija ar Nithya S-line

Atjaunota, pasargāta un starojoša āda

Estētiskās medicīnas klīnika ''4. Dimensija'' piedāvā jaunumu - mezoterapijas procedūras jaunā līmenī ar Nithya S-line (Itālija) preparātiem pārsteidzošam reģenerējošam efektam.

Mezoterapija
ir dažādu, individuāli piemeklētu aktīvo vielu ievadīšana ādā ar mikroinjekciju palīdzību, veicinot tās atjaunošanās un aizsardzības spējas, kā arī nodrošinot papildu mitrināšanu un kopšanu. Šādu injekciju iedarbība ir dziļāka un efekts pamanāmāks, nekā veicot ierastās sejas kopšanas procedūras. Mezoterapija ir īpaši ieteicama, lai apsteigtu vai mazinātu pirmās novecošanās pazīmes, uzlabotu ādas vispārējo stāvokli un sagatavotu to tveicīgajam vasaras periodam. Procedūras efekts ir atkarīgs gan no konkrētā ādas stāvokļa, gan izmantotajiem preparātiem. Nithya S-line procedūru pamatiedarbība ir atjaunotas ādas efekts, ādas aizsardzība pret novecošanos veicinošiem faktoriem,  kā arī ādas tekstūras un tvirtuma uzlabošana: tā ir atjaunošana, aizsardzība un liftinga efekts.

Inovatīvās Nithya S-line formulas ļāvušas izstrādāt preparātus cīņai ar trīs izteiktākajām sejas ādas problēmām

1. Novecošanās pazīmju mazināšanai - Nithya Stimulate ar hidrolizēto kolagēnu 
Mezoterapija ar Nithya Stimulate uzlabo ādas tonusu un elasticitāti, mazina krunciņas, strijas un rētiņas, palīdz saglabāt veselīgu ādas mitruma līmeni. Procedūra veicina kolagēna un elastīna sintēzi,  kompensē strukturālo olbaltumvielu deficītu – tas pamanāmi izlīdzina un atjauno ādu.

2. Ādas stāvokļa uzlabošanai - Nithya Stimulate mezoterapija
Nithya Stimulate mezoterapija atjauno un uztur veselīgu ādas mitruma līmeni, atjauno starojošu ādas toni, uzlabo ādas blīvumu (ādas tonusu).

3. Mīmikas krunciņu samazināšanai - Nithya Smooth ar argirelīna heksapeptīdu botoksa efektam
Argirelīns ir netoksiska viela, kas līdzīgi botoksam ietekmē neiromuskulārās sinapses, mazinot muskuļu savilkšanos un ādas saspringumu, kas, savukārt, samazina mīmikas krunciņas un padara ādu gludāku. Šī ir lieliska alternatīva botoksa injekcijām vai papildinājums plašākai botoksa terapijai, lai samazinātu mīmikas līnijas un grumbas, panākot dabisku liftinga efektu.

Nithya Smooth mezoterapija kā botoksa injekciju alternatīva
Nithya Smooth mezoterapija kā botoksa injekciju alternatīva izlīdzina mīmikas līnijas, samazina ''vārnu kājiņas'' ap acīm, mazina nazobarālo kroku (līnijas no nāsīm līdz mutes kaktiņiem), nodrošina liftinga efektu noslīdējušai sejas ovāla un kakla ādai.

Nithya Shield ar hialuronskābi un dzintarskābi dabīgai ādas aizsardzībai pret oksidatīvo stresu un novecošanos
Preparāta sastāvā esošā dzintarskābe bloķē brīvos radikāļus, kas paātrina šūnu novecošanos, stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, uzlabojot ādas struktūru, veicina ādas atjaunošanās spējas molekulārā līmenī, mazina pigmentācijas plankumus un uzlabo ādas toni. Savukārt hialuronskābe atjauno un uztur veselīgu ādas mitruma līmeni, nodrošina ādas aizsargbarjeru, veicina ādu atjaunojošo olbaltumvielu sintēzi, uzlabo ādas elasticitāti un tonusu. Mezoterapija ar Nithya Shield nodrošina ādas aizsardzību pret novecošanos, vienlaikus mazinot esošās novecošanās pazīmes un hiperpigmentāciju.

Nithya Shield mezoterapija ādas aizsardzībai un jaunībai
Nithya Shield mezoterapija ādas aizsardzībai un jaunībai pasargā ādu no oksidatīva stresa un pāragras novecošanās, uzlabo ādas toni un mazina hiperpigmentāciju, mitrina ādu un samazina sīkās krunciņas, samazina tūsku ap acīm.

Mērķa zonas
Mezoterapijas procedūras ar Nithya S-line preparātiem, atkarībā no indikācijām, ir piemērotas ādas stāvokļa uzlabošanai sejas, kakla, dekoltē un plaukstu virspuses zonās.

Kursa ilgums
Nithya S-line mezoterapijas kursa ilgums ir individuāls. Procedūras tiek veiktas reizi nedēļā vai reizi divās nedēļās. Procedūra ir mazsāpīga un netraucē ikdienas gaitām. Pirmajā dienā pēc mezoterapijas iespējamas pārejošas sīku dūrienu pēdas uz ādas.

Kontrindikācijas:

  • grūtniecība;
  • alerģiska reakcija uz preparātā esošajām sastāvdaļām;
  • akūtas ādas infekcijas apstrādājamajā zonā;
  • asinsrites traucējumi;
  • onkoloģiskas slimības.


Estētiskās medicīnas klīnikā ''4. Dimensija''
Tallinas iela 18, Rīga
Tālr.: 26623624, 67016716;
4@dimensija.lv
www.dimensija.lv

Saistītas ziņas

news-img
05.08.2022.

''Vizuālā diagnostika'' atver filiāli Gulbenē - ''Medicīnas centrs''

news-img
01.08.2022.

Ieplānojiet ginekologa apmeklējumu vismaz reizi gadā!

news-img
21.07.2022.

Filiālē ''Juglas klīnika'' pacientus pieņem urologs Georgijs Kirakozovs

news-img
19.07.2022.

Skābekļa koncentratoru noma filiālē ''Diagnostikas centrs''

news-img
18.07.2022.

ReOxy elpošanas terapija – plaušām, sirdij, spēkam un veselīgam svaram

news-img
13.07.2022.

Procedūras ar KOKO Dermaviduals® dermatoloģisko kosmētiku

news-img
12.07.2022.

Estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' svinīgā atklāšana pulcē viesus

news-img
07.07.2022.

Ehoterapija ar Sonovein tehnoloģiju - unikāla vēnu operācija

news-img
01.07.2022.

Estētiskās injekcijas: kas par tām jāzina?

news-img
13.07.2022.

Izmantojiet iespēju! Urologa konsultācijas filiālē ''Juglas klīnika''

Visas ziņas