news-img

Publicēšanas datums: 24.11.2020.

Kad ir īstais laiks filleriem?

Viss ir atkarīgs, kādu rezultātu ar pildvielām jeb šķidrajiem implantiem vēlamies iegūt. Tie ļauj modelēt sejas ovālu, sniedzot liftinga efektu, tie var gaisināt kādu sejas nepilnību, skaidro ''Veselības centrs 4'' filiāļu ''Dermatoloģijas klīnika'' un ''Anti-Aging Institute'' un grupas uzņēmuma ''Capital Clinic Riga'' dermatoloģe, imunoloģe dr. Tatjana Ļiņova

Kad uzsākt anti-aging jeb pretnovecošanas terapiju ar pildvielām – tas atkarīgs no katras sievietes individuālajām īpatnībām. Kāds ir sievietes ģenētiskais fons? Kāds ir ādas tips? Vai ir citi novecošanu veicinoši ārējie faktori, piemēram, smēķēšana, hronisks stress un blakusslimības? Visi šie faktori var ietekmēt terapijas plāna izvēli un laiku, kad to sākt īstenot. Pirmās novecošanas pazīmes – ādas mitruma zudums, mīmikas grumbiņu parādīšanās – veidojas 25–30 gadu vecumā.

Taču mēs katra esam citāda, un, ja sieviete ir aizdomājusies par skaistuma procedūrām, iesaku vispirms doties pie ārsta – estētiskās medicīnas speciālista – un kopīgiem spēkiem izlemt par nepieciešamo procedūru apjomu. Protams, ņemot vērā katras personīgos novecošanas marķierus un rezultātu, ko sieviete vēlas sasniegt.

Speciālista konsultācija ir ļoti svarīga, jo tajā tiek izskaidrotas gan ādas novecošanas īpatnības, gan mūsdienīga pieeja problēmzonu korekcijai.

Kāpēc ir svarīgi domāt par savu izskatu ilgtermiņā? Savlaicīga novecošanas pazīmju korekcija ļauj sievietei ilgāk un arī vieglāk saglabāt savu labāko gadu izskatu. Preventīvi uzsākot terapiju ar hialuronskābes filleriem, mēs nostiprinām sejas ādas un zemādas struktūru, tā palēninot arī pašu novecošanas procesu un attālinot vizīti pie plastikas ķirurga.


Kas ir perfekta rezultāta pamatā? Ārsta – estētiskās medicīnas speciālista – konsultācijas laikā tiek veikta sievietes sejas analīze, tiek ņemtas vērā viņas vēlmes un, kopīgi sadarbojoties ar pacienti, speciālists izstrādā ārstēšanas plānu. Speciālists vienmēr paskaidro, kurā posmā un kādas sejas nepilnības tiks koriģētas, kāpēc tiek ievērota tieši šāda secība, ar kādu pildvielu daudzumu konkrēto efektu panāksim ilgtermiņā. 

Vairāk lasiet žurnāla ''Santa.lv'' 2020. gada novembra izdevumā 

Saistītas ziņas

news-img
15.01.2021.

Kā cīnīties ar sausiem matiem?

news-img
13.01.2021.

Nomierinošie līdzekļi

news-img
13.01.2021.

Uztura bagātinātāji skaistumam

news-img
11.01.2021.

Organisma atslodzes diena

news-img
11.01.2021.

Vēnu operācija

news-img
11.01.2021.

Kolonoskopija

news-img
07.01.2021.

Kāpēc veikt tauku sasaldēšanu?

news-img
07.01.2021.

Kā izvēlēties lubrikantu?

news-img
06.01.2021.

Sausas un sasprēgājušas rokas. Ko darīt?

news-img
06.01.2021.

Herpes simplex vīruss

Visas ziņas