news-img

Publicēšanas datums: 07.01.2021.

Kāpēc veikt tauku sasaldēšanu?

Organismā ir uzkrājušies nevēlami tauki, no tiem var atbrīvoties ar dažādām metodēm, un viena no tām ir kriolipolīze. Tā ir aukstuma metode, kuras darbības pamatā ir precīzi noregulētas zemas temperatūras iedarbība uz tauku šūnām. Tās sasaldē ar kontrolēta aukstuma palīdzību. Kristalizētās taukšūnas atmirst, sadalās un dabīgi tiek izvadītas no organisma. Līdz ar to, lai tiktu vaļā no tauku nogulsnēm, nav nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, konsultē ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Anti - Aging Institute'' ķermeņa estētikas speciāliste Ieva Grīnberga.

Aukstuma metode ir piemērota tām ķermeņa zonām, no kurām ne ar fiziskām aktivitātēm, ne ar diētām nevar atbrīvoties no uzkrātajiem taukiem. Kriolipolīzei piemērotas zonas ir vēders, sēža, galifē zona, dubultzods, padušu zona, sāni (tā sauktie mīlas rokturīši), mugura (tauku krokas krūštura rajonā), rokas (tauku uzkrājums virs tricepsa). Procedūru iespējams veikt vienlaikus vairākām zonām, piemēram, rokām un mugurai, vēderam un kāju iekšpusei.

Kā tas notiek? Pirms kriolipolīzes ārsta konsultācija ir obligāta, lai izvērtētu veselības stāvokļa atbilstību procedūras veikšanai. Sākumā speciālists atzīmē zonas, kurām veiks kriolipolīzi, izvēlas un pielāgo atbilstošos uzgaļu aplikatorus. Uz apstrādājamās problēmzonas uzliek speciālu gela spilvenu, kas pasargā audus no apsaldējuma. Iekārta darbojas, izmantojot konkrētai ķermeņa zonai pielāgojamus dzesēšanas uzgaļus: ar vakuumu tauku kroka tiek iesūkta un fiksēta dzesēšanas uzgalī, ko pakāpeniski atdzesē līdz optimālajai iedarbības temperatūrai -10 °C. 

Uz ko cerēt? Pirmos rezultātus var vērot 15 dienas pēc procedūras, bet pilnībā pēc 3-4 mēnešiem. Lai rezultāts būtu patiešām lielisks (tas gan ir atkarīgs no izvēlētās zonas un organisma individuālās reakcijas), ir nepieciešamas 1-3 sesijas (vienai zonai) ar 6-8 nedēļu intervālu. 

Vairāk lasiet žurnāla ''100 Labi padomi'' 2021. gada janvāra izdevumā 

Saistītas ziņas

news-img
18.02.2021.

Smaguma sajūta vēderā

news-img
18.02.2021.

Stostīšanās: veiksmes atslēga ir laicīga tās pamanīšana un terapijas uzsākšana

news-img
11.02.2021.

Kādi ir nekvalitatīvu dezinfekciju līdzekļu lietošanas riski?

news-img
10.02.2021.

Atvilnis - iemesls sakārtot uzturu un dzīvesveidu

news-img
10.02.2021.

Spiež krūtīs pēc fiziskas slodzes?

news-img
09.02.2021.

Kas palīdzēs mazināt sausas ādas izpausmes?

news-img
08.02.2021.

Izgulējumi

news-img
08.02.2021.

Kā neapjukt plašajos maisījumu klāstos?

news-img
04.02.2021.

Kāpēc galvas ādai vajag skrubi?

news-img
04.02.2021.

Kāpēc ir svarīgi zināt estrogēnu līmeni?

Visas ziņas