Skatīt galeriju

Publicēšanas datums: 12.07.2021.

Kosmetologa profesija – vai ir vērts studēt?

Karjeras izvēle ir būtisks solis, kas ietekmē mūsu nākotni. Pirms izvēles izdarīšanas ir jāsaprot, vai Tev šī nozare ir saistoša, kādas būs izaugsmes iespējas, vai profesija ir aktuāla un pieprasīta darba tirgū.

Nozares pozitīvos aspektus komentē Starptautiskās CIDESCO Rīgas kosmētikas skolas pārstāve.

AUGSTI APMAKSĀTS DARBS
Tas ne visiem ir zināms, bet kosmētiķa darbs ir augsti apmaksāts amats, kur atalgojums krietni pārsniedz vidējo līmeni Latvijā. Protams, tas ir iespējams tikai tad, ja studenti un absolventi ir apveltīti ar augstām ambīcijām un izrāda iniciatīvu.

KOSMĒTIĶIS – VIENMĒR PIEPRASĪTS DARBA TIRGŪ
Kosmētiķis ir profesija, kas vienmēr būs aktuāla – cilvēki nemitīgi vēlas uzlabot savu izskatu, ādas veselību un labsajūtu. Šobrīd, uzlabojoties situācijai valstī, kosmētiķa profesija ir atsākusi darbu ar strauju uzviju. Starptautiskā CIDESCO Rīgas kosmētikas skola piedāvā iegūt ne tikai Latvijā apstiprinātu profesionālo kvalifikāciju, bet arī ar pasaules mērogā atzīto CIDESCO diplomu un pēc izvēles – CIBTAC diplomu. Tādējādi Tu sev nodrošināsi darba iespējas gan Latvijā, gan ārzemēs.

PROFESIJAS DAUDZVEIDĪGĀS ŠĶAUTNES
Mācoties par kosmētiķi, studenti apgūst ne tikai medicīnas pamatus un sejas, ķermeņa procedūras, bet arī vizāžista amatu, liekā apmatojuma likvidēšanu, higiēnisko manikīru un pedikīru. Tādējādi nākotnē Tev paveras iespējas strādāt dažādās jomās, izvairoties no rutīnas un kļūstot par plaša spektra speciālistu.

DARBS AR CILVĒKIEM
Jebkurš skaistumkopšanas amats ir saistīts ar komunikāciju. Ja savstarpējās cilvēku attiecības Tev šķiet saistošas, tad šī būs īstā joma. Turklāt jāuzsver, ka kosmētiķi veic darbu, pēc kura klienti jūtas pateicīgi, atpūtušies un skaistāki. Līdz ar to darbā iespējamas tikai pozitīvas emocijas. 

ĀRSTNIECĪBAS PERSONĀM – IESPĒJA PAPLAŠINĀT SAVU KVALIFIKĀCIJU
Liels bonuss ārstniecības personām ir iespēja tikai gada laikā iegūt papildus kvalifikāciju – kosmētiķis, turklāt ar prestižo CIDESCO diplomu. Tādējādi, piemēram, medmāsas vai citi speciālisti var veiksmīgi pārkvalificēties un veidot karjeras izaugsmi.  

DARBA STUNDU REGULĒŠANA
Izveidojot savu praksi, Tavās rokās būs darba slodzes un stundu regulēšana. Veicot klientu pierakstu, ir iespējams veidot sev piemērotu un ērtu grafiku, kas mūsdienās ir būtisks patīkama dzīvesveida aspekts. 

Kāpēc studēt tieši Starptautiskājā CIDESCO Rīgas kosmētikas skolā? Tā ir vienīgā skola Latvijā, kas piedāvā iegūt starptautiski atzīto un visā pasaulē ar prestižu novērtēto CIDESCO diplomu. Šis diploms uzliek par pienākumu skolai sniegt zināšanas un praktiskās iemaņas visaugstākajā līmenī. Skolas pasniedzēji ir praktizējoši speciālisti, iekārtas ir modernas un izmantotā kosmētika ir profesionāla (piemēram, spāņu zīmols mesoestetic). Turklāt papildus komfortam skolas telpas ir svaigi remontētas un pielāgotas ērtām un patīkamām mācībām.

Šobrīd topošie skaistumkopšanas profesionāļi prasmes un zināšanas apgūst ērtās, atbilstoši mācību specifikai izremontētās telpās. Plašā moderni iekārtotā lekciju auditorija ar mobilajām mēbelēm vajadzības gadījumā ļauj ievērot 2m sociālo distanci starp lekciju dalībniekiem. Turklāt interaktīvais prezentāciju ekrāns ļauj sekot līdzi teorētiskajām nodarbībām arī attālināti. Paplašināta arī skaistumkopšanas tehnoloģiju  materiāli tehniskā bāze praktiskajām nodarbībām – audzēkņu rīcībā ir iekārta Dermaoxy (Dānija) pieprasītās skābekļa procedūru veikšanai un modernākie limfodrenāžas gaisa zābaki no CERRI (Itālija)

Ja arī savu nākotni vēlies saistīt ar skaistumkopšanu, piesakies studijām tiešsaistē.

 

 

 

Saistītas ziņas

news-img
16.07.2021.

''Veselības centrs 4'' 2021. gada aktualitātes

news-img
12.07.2021.

''Anti-Aging Institute'' uztura speciālista Anša Zauera izstrādāti produkti veselībai un dzīves garšai

news-img
02.07.2021.

Dr. Ints Ūdris turpina gūt atzinību starptautiskā līmenī

news-img
01.07.2021.

Atrodi savu īsto ginekologu Valdlaučos!

news-img
01.07.2021.

Esi starojoša vasarā

news-img
07.06.2021.

Četri jautājumi un atbildes: kā vasarā saudzēt ausis, kaklu, degunu

news-img
07.06.2021.

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Mārupe'' jauni pakalpojumi!

news-img
04.06.2021.

''Anti - Aging Institute'' piedāvā gludu ādu bez celulīta un tauku nogulsnēm ar ONDA tehnoloģiju

news-img
01.06.2021.

Uztura bagātinātāji – izvēlies gudri

news-img
26.05.2021.

Informācija par Covid-19 vakcinācijas apliecinājuma saņemšanu

Visas ziņas