news-img

Publicēšanas datums: 19.10.2022.

Lāzers un injekcijas sievietes intīmajam komfortam

Pēc dzemdībām, kā arī premenopauzes, menopauzes un pēcmenopauzes laikā sievietes sastopas ar maksts audu atslābināšanos, maksts sausumu, maksts gļotādas atrofiju, urīna nesaturēšanu un vairākām citām problēmām. Tas, lai arī ārēji nebūt nav redzams, sievietēm sagādā gan psiholoģiski nepatīkamus brīžus, gan fiziskus ierobežojumus, kā arī var radīt vilšanos pašai un partnerim, samazinoties seksuālās baudas intensitātei. Maksts atjaunošana ar lāzerprocedūrām MonaLisa Touch® un FemiLift®, kā arī ar injekcijām var būt labs risinājums šīm problēmām.

Atgūsti intīmo komfortu un prieku par savu sievišķību!

MonaLisa Touch® un FemiLift® lāzerprocedūras sniedz iespēju sievietēm atgūt intīmo komfortu un gūt prieku par savu sievišķību kā jaunībā. Vulvovaginālā  atjaunināšanas procedūra mūsdienās ir absolūts ieguvums estētiskajā ginekoloģijā visā pasaulē. ''Veselības centrs 4'' ginekologi aicina sievietes izmantot šo iespēju un atgūt intīmās dzīves kvalitāti.

MonaLisa Touch® un FemiLift® lāzerprocedūras piemērotas, jo nomoka:

 •         slodzes urīna nesaturēšana;
 •         maksts tvirtuma zudums;
 •         menopauzes simptomi;
 •         diskomforts, maksts sausums pēcdzemdību periodā;
 •         maksts sausums un atkārtotas infekcijas;
 •         platas maksts sindroms;
 •         zudusī seksuālā bauda un dzimumdzīves kvalitāte;
 •         samazinājies libido u.c.


Lāzerprocedūras
noris ātri, nesāpīgi, bez anestēzijas, bez blaknēm, tām nav vecuma ierobežojuma.

MonaLisa Touch® un  FemiLift® procedūra - vulvovagināla atjaunināšana

Katras sievietes dzīvē pienāk laiks saskarties ar problēmām, kas saistītas ar reproduktīvas sistēmas dabisku novecošanas procesu - atrofisku vulvovaginītu (maksts gļotādas sausums, dedzināšana), dispareūniju (sāpīgu dzimumaktu) un stresa jeb slodzes urīna nesaturēšanu. Negatīvi fiziskie un imunoloģiskie faktori, estrogēnu deficīts premenopauzē un menopauzē, epiziotomijas rētas un dzemdību traumas paātrina pieaugošu maksts gļotādas atrofiju. Maksts sienas kļūst plānākas, mazāk elastīgas un mazāk izturīgas pret traumām. Šīs izmaiņas visbiežāk ir par iemeslu simptomiem, kas īpaši satrauc sievietes, jo nozīmīgi ietekmē sievietes normālu seksuālo aktivitāti. Rezultatā seksuālā uzbudinājuma laikā sieviete var just nepietiekamu maksts sienas tonusu, samazinātu tonusu ārējos dzimumorgānos, samazinātu jutību savos dzimumorgānos un samazinātu partnera jutību. Visas šīs izmaiņas kopā ietekmē sievietes libido, dzimumdzīves kvalitāti, apmierinātību ar to, kas savukārt ietekmē arī attiecības ar partneri.

MonaLisa Touch® un FemiLift® procedūras ietekmē pieaug maksts tonuss, uzlabojas audu trofika un atjaunojas kolagēna šķiedras, tas savukārt uzlabo sievietes ārējo dzimumorgānu izskatu un atjauno maksts audus un muskuļu tonusu, samazina slodzes urīna nesaturēšanas simptomus, kas pozitīvi ietekmē gan sievietes labsajūtu, gan apmierinātību ar intīmo dzīvi.

MonaLisa Touch® un FemiLift® indikācijas: maksts normāla apjoma, funkciju un arhitektonikas atjaunošana, maksts gļotādas atrofijas koriģēšana premenopauzē un menopauzē, dispareūnijas mazināšana, sievietēm pēc krūts vēža terapijas jebkurā vecumā, sausuma novēršanai, dedzināšanas sajūtas makstī un cistīta parādību likvidēšanai, urīna nesaturēšanas simptomu koriģēšana, stresa urīna nesaturēšanas likvidēšana un profilakse.

MonaLisa Touch® un FemiLift® lietošanas priekšrocības: tā ir mazinvazīva procedūra, ārstēšana notiek bez anestēzijas, audu griezieniem, asiņošanas vai šūvēm, nav jālieto nekādi medikamenti (antibiotikas, atsāpinošie preparāti u.c.). Procedūra ir alternatīva hormonaizvietojošai terapijai. Uzreiz pēc procedūras sieviete var atgriezties pie ikdienas darbiem un aktivitātēm, bet dzimumdzīvi var atsākt jau 48 st. pēc procedūras.

Kā jebkurai medicīniskai procedūrai, arī MonaLisa Touch® un FemiLift® ir kontrindikācijas: akūti maksts iekaisumi (pirms procedūras tie ir jāizārstē), autoimūnas slimības, akūtas vīrusu vai infekciju slimības, akūtas vai hroniskas ādas slimības, onkoloģiskas slimības, asins slimības, t.sk. traucēta asins recēšanas funkcija, smagas alerģijas, anafilaktiskais šoks anamnēzē, citas hiperjutīguma izpausmes, grūtniecība, bērna barošana ar krūti (nav ieteicams ātrāk kā 6 mēnešus pēc dzemdībām).

MonaLisa Touch® un FemiLift® procedūra ilgst ne vairāk par 5 minūtēm, ārstēšanas kursa ilgums - 2 līdz 4 procedūras ar 35 - 45 dienu intervālu starp tām. Stabils efekts saglabājās līdz 1.5 gadam.

Mazo kaunuma lūpu korekcija ar DEKA lāzeru

Pārāk lielas vai neproporcionālas mazās kaunuma lūpas dzīves kvalitāti bojā ļoti daudzām sievietēm. Ja mazās kaunuma lūpas ir palielinātas un atrodas ārpus lielajām kaunuma lūpām, tās var traucēt īstenot vairākus hobijus, ierobežot sporta aktivitātes, tās var viegli tikt traumētas, noberztas, nemaz nerunājot par sievietes emocionālajiem pārdzīvojumiem un diskomfortu intīmajā dzīvē. Estētiskā ginekoloģija piedāvā labu iespēju sievietēm novērst šo defektu un uzlabot labsajūtu un komfortu. Procedūras laikā tiek veikta šī orgāna izmēra un nepieciešamības gadījumā proporciju korekcija. DEKA SmartXide V²LR frakcionētais CO2 lāzers veiksmīgi tiek pielietots arī labdabīgu veidojumu likvidēšanā, leikoplākijas ārstēšanā, vulvas vecuma izmaiņu korekcijā.

Ginekoloģiskās injekcijas

Mūsdienās sievietēm ir iespēja parūpēties ne tikai par ginekoloģisko veselību, bet arī par intīmās zonas estētiku un komfortu jebkurā vecumā. Ginekoloģiskās injekcijas iespējams apvienot ar mazo kaunuma lūpu korekcijas procedūru, kā arī ar MonaLisa Touch® un FemiLift® procedūru. Rezultāts būs redzams uzreiz pēc procedūras, bet pilnīgs efekts gaidāms 7 - 10 dienu laikā. iedarbība parasti saglabājas pusotru gadu. Pēc tam efekta uzturēšanai procedūru vēlams atkārtot.

Injekcijas piemērotas:

 • ārējo dzimumorgānu estētisko defektu novēršanai - asimetrija, novecošanās, atrofija, ādas tonusa samazināšanās;
 • diskomforta un nepatīkamu sajūtu novēršanai - sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, sāpes dzimumakta laikā, pēcdzemdību rētas, maksts gļotādas atrofija;
 • dzimumdzīves kvalitātes un seksuālās baudas uzlabošanai in- jekcijas erogēnajās zonās (G punkts), maksts kanāla tvirtuma atjaunošana un sašaurināšana gan pēc dzemdībām, gan menopauzes laikā.
 • Metodes priekšrocības:
 • mazinvazīva metode ar vietējo anestēziju; neveidojas rētas;
 • nav nepieciešams rehabilitācijas periods; tiek izmantota hialuronskābe*;
 • nodrošina lielāku seksuālo apmierinātību abiem partneriem.


Jāņem vērā! pēc procedūras 7 - 14 dienas nav ieteicama intensīva fiziskā slodze - skriešana, braukšana ar velosipēdu, jāšana ar zirgu. Trīs dienas jāaturas no dzimumattiecībām.

NEAUVIATM ORGANIC hialuronskābes injekcijas
Novērš ārējo dzimumorgānu estētiskos defektus, diskomfortu un nepatīkamas sajūtas (sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, sāpes dzimumakta laikā, pēcdzemdību rētas, maksts gļotādas atrofija). Uzlabo dzimumdzīves kvalitāti un seksuālo baudu.
I-PRF* injekcijas
Ārstē hroniskas vulvas slimības (leikoplakija), iedarbojoties tieši uz problēmzonu, mazina pēcdzemdību diskomfortu, plīsumu/iegriezumu rētas, strijas. Pielieto slodzes urīna nesaturēšanas gadījumos (kā papildu terapiju pēc lāzerprocedūras)
* I-PRF ir no cilvēka paša asinīm iegūta struktūra - fibrīns, uz kura matricas koncentrējas tā sastāvā esošās šūnas - trombocīti, leikocīti, limfocīti, monocīti, neitrofīli un cilmes šūnas (no perifērās asinsrites). Tas audos piesaista augšanas
Procedūras laikā pēc veselības stāvokļa izvērtēšanas no vēnas tiek paņemtas asinis (aptuveni 15-30ml), tad ar centrifūgas palīdzību tiek izdalīta vērtīgā, ar trombocītiem bagātinātā plazma. Atdalītā plazma ar injekciju palīdzību tiek ievadīta problemātiskajās zonās.
Tā ir droša un efektīva metode bez alerģiskām reakcijām un infekciju riska, jo tiek izmantota no paša pacienta asinīm izgatavota viela. Procedūras laikā jūtams minimāls diskomforts, jo tā tiek veikta ar smalku nanoadatu, kas praktiski neizraisa sāpes. pirmā iedarbība novērojama 2-3 nedēļu laikā, maksimālo efektu sasniedzot 3 - 5 mēnešu laikā.
''Cleopatra technique'': I-PRF & A-PRF injekcijas
''Cleopatra technique'' apvieno I-PRF+ un A-PRF metodi, ļaujot vēlamo rezultātu sasniegt vēl pārliecinošāk.  Injicējamo vielu iegūst, izmantojot divas dažādas asins centrifugēšanas metodes, pēc tam iegūto materiālu apvienojot vienā un injicējot zonās, kur nepieciešams uzlabojums. ''Cleopatra technique'' ir unikāla metode, kas, pateicoties augstas koncentrācijas fibrīna veidotajai 3D fibrīna matricai, dod iespēju vienlaikus gan reģenerēt/atjaunot audus, gan veidot apjomu (fillera funkcija). Metode ir pilnīgi dabiska un droša, tā neizraisa alerģiskas blakusparadības un infekciju risku. Ļauj izlīdzināt, mazināt vai novērst pēcdzemdību, ķeizargrieziena, laparoskopisko operāciju rētas, kā arī strijas, pielietojot mikronīdlinga metodi ar jaunāko mikroadatu ierīci ''Mesoestetic m.pen.pro''.
PRP injekcijas
Intīmās zonas ādas un gļotādas ārstēšanai un atjaunošanai, sausuma, rētu, niezes, diskomforta, virsmas kairinājuma, seksuālās disfunkcijas un dermatoloģisku slimību ārstēšanai.  Veicina rētu un ādas/gļotādas bojājumu dzīšanu, vulvas distrofisko slimību koriģēšanu, mazina menopauzes uroģenitālā sindroma izpausmes, uzlabo erogēno zonu  funkciju, koriģē gadu gaitā radītās intīmās zonas fizioloģiskās izmaiņas, uzlabojot funkciju un dzīves kvalitāti.

Atgūsti intīmo komfortu un prieku par savu sievišķību arī tu!
Uzzini vairāk un piesakies!

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļa
Adrese: Barona iela 117, Rīga
Tālr.: 67847109, 67847100
E-pasts: [email protected]

 • MonaLisa Touch® lāzerprocedūras
 • mazo kaunuma lūpu korekciju ar DEKA lāzeriekārtu
 • hialuronskābes, PRP, I-PRF un Cleopatra technique injekcijas

''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmums ''Capital Clinic Riga''
Adrese: Duntes iela 15A, Rīga
Tālr.: 66 333 333, 29 334 224
E-pasts: [email protected]

 • FemiLift® lāzerprocedūras
 • Hialuronskābes un I-PRF ginekoloģiskās injekcijas

 

Saistītas ziņas

news-img
22.07.2024.

Abdominoplastika jeb vēdera plastikas operācija var būt īstā izvēle!

news-img
10.07.2024.

Jaunākās paaudzes lāzeriekārtas un pieredzējis lāzeroftalmologs

news-img
07.06.2024.

JAUNUMS! Otolaringologa (LOR) pakalpojumi tagad pieejami arī filiālē ''Valdlauči''

news-img
31.05.2024.

Konference ''Bērnu un jauniešu psihoemocionālā veselība''

news-img
29.05.2024.

Vasarā izmaiņas grupu nodarbību grafikā

news-img
28.05.2024.

SIA ''Vizuālā diagnostika'' Jūrmalā atklāj ''Magnētiskās rezonanses centru''

news-img
24.05.2024.

''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds pasniedz Rūdolfa Skaidrā balvu

news-img
23.05.2024.

Kolposkopija ar ''DEKA'' ColpoScan: augsta precizitāte, ātrums, drošs pielietojums

news-img
23.05.2024.

Melanomas piesardzība – profilaktiskajām pārbaudēm ir liela nozīme!

news-img
21.05.2024.

Kā bērniem ar autiskā spektra traucējumiem var palīdzēt mākslas terapija?

Visas ziņas