news-img
Skatīt video

Publicēšanas datums: 23.01.2022.

MonaLisa Touch lāzerprocedūras

MonaLisa Touch lāzerprocedūras sniedz iespēju sievietēm atgūt intīmo komfortu un gūt prieku par savu sievišķību kā jaunībā. Vulvovagināla  atjaunināšanas procedūra ar frakcionētu CO2 lāzeru ar patentētu nosaukumu MonaLisa Touch® mūsdienās ir absolūts ieguvums estētiskajā ginekoloģijā visā pasaulē. ''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļas ārsti aicina sievietes izmantot šo iespēju un atgūt intīmās dzīves kvalitāti.

MonaLisa Touch® procedūras piemērotas:

  •         slodzes urīna nesaturēšanas ārstēšanai,
  •         maksts tvirtuma atjaunošanai,
  •         menopauzes simptomu novēršanai,
  •         atjaunošanai pēcdzemdību periodā,
  •         maksts sausuma un atkārtotu infekciju novēšanai,
  •         dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanai.

MonaLisa Touch® lāzerprocedūras noris ātri, nesāpīgi, bez anestēzijas, bez blaknēm, tām nav vecuma ierobežojuma.

MonaLisa Touch® procedūra - vulvovagināla atjaunināšana ar frakcionētu CO2 lāzeru

Katras sievietes dzīvē pienāk laiks saskarties ar problēmām, kas saistītas ar reproduktīvas sistēmas dabisku novecošanas procesu - atrofisku vulvovaginītu (maksts gļotādas sausums, dedzināšana), dispareūniju (sāpīgu dzimumaktu) un stresa jeb slodzes urīna nesaturēšanu. Negatīvi fiziskie un imunoloģiskie faktori, estrogēnu deficīts premenopauzē un menopauzē, epiziotomijas rētas un dzemdību traumas paātrina pieaugošu maksts gļotādas atrofiju. Maksts sienas kļūst plānākas, mazāk elastīgas un mazāk izturīgas pret traumām. Šīs izmaiņas visbiežāk ir par iemeslu simptomiem, kas īpaši satrauc sievietes, jo nozīmīgi ietekmē sievietes normālu seksuālu aktivitāti. Rezultatā seksuālā uzbudinājuma laikā sieviete var just nepietiekamu maksts sienas tonusu, samazinātu tonusu ārējos dzimumorgānos, samazinātu jutību savos dzimumorganos uz samazinātu partnera jutību. Visas šīs izmaiņas kopā ietekmē sievietes dzimumdzīves kvalitāti, apmierinātību ar to, kas savukārt ietekmē arī attiecības ar partneri.

MonaLisa Touch® procedūras ietekmē pieaug maksts tonuss, uzlabojas audu trofika un atjaunojas kolagēna šķiedras, tas savukārt uzlabo sievietes ārējo dzimumorgānu izskatu un atjauno maksts audus un muskuļu tonusu, samazina slodzes urīna nesaturēšanas simptomus, kas pozitīvi ietekmē gan sievietes labsajūtu, gan apmierinātību ar intīmo dzīvi.

MonaLisa Touch® indikācijas: maksts normāla apjoma, funkciju un arhitektonikas atjaunošana, maksts gļotādas atrofijas koriģēšana premenopauzē un menopauzē, dispareūnijas mazināšana, sievietēm pēc krūts vēža terapijas jebkurā vecumā, sausuma novēršanai, dedzināšanas sajūtas makstī un cistīta parādību likvidēšanai, urīna nesaturēšanas simptomu koriģēšana, stresa urīna nesaturēšanas likvidēšana un profilakse.

MonaLisa Touch® lietošanas priekšrocības: tā ir mazinvazīva procedūra, ārstēšana notiek bez anestēzijas, audu griezieniem, asiņošanas vai šūvēm, nav jālieto nekādi medikamenti (antibiotikas, atsāpinošie preparāti u.c.). Procedūra ir alternatīva hormonaizvietojošai terapijai. Uzreiz pēc procedūras sieviete var atgriezties pie ikdienas darbiem un aktivitātēm, bet dzimumdzīvi var atsākt jau 48 st. pēc procedūras.

Kā jebkurai medicīniskai procedūrai, arī MonaLisa Touch® ir savas kontrindikācijas: akūtie maksts iekaisumi (pirms procedūras tie ir jāizārstē), autoimūnas slimības, akūtas vīrusu vai infekciju slimības, akūtas vai hroniskas ādas slimības, onkoloģiskas slimības, asins slimības, t.sk. traucēta asins recēšanas funkcija, smagas alerģijas, anafilaktiskais šoks anamnēzē, citas hiperjutīguma izpausmes, grūtniecība, bērna barošana ar krūti (nav ieteicams ātrāk kā 6 mēnešus pēc dzemdībām).

MonaLisa Touch® procedūra ilgst ne vairāk par 5 minūtēm, ārstēšanas kursa ilgums - 2 līdz 4 procedūras ar 35 - 45 dienu intervālu starp tām. Stabils efekts saglabājās līdz 1.5 gadam.

Uzzini vairāk un piesakies:

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļa

Barona iela 117, Rīga

T.: 67847109, 67847100

Saistītas ziņas

news-img
05.08.2022.

''Vizuālā diagnostika'' atver filiāli Gulbenē - ''Medicīnas centrs''

news-img
01.08.2022.

Ieplānojiet ginekologa apmeklējumu vismaz reizi gadā!

news-img
21.07.2022.

Filiālē ''Juglas klīnika'' pacientus pieņem urologs Georgijs Kirakozovs

news-img
19.07.2022.

Skābekļa koncentratoru noma filiālē ''Diagnostikas centrs''

news-img
18.07.2022.

ReOxy elpošanas terapija – plaušām, sirdij, spēkam un veselīgam svaram

news-img
13.07.2022.

Procedūras ar KOKO Dermaviduals® dermatoloģisko kosmētiku

news-img
12.07.2022.

Estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' svinīgā atklāšana pulcē viesus

news-img
07.07.2022.

Ehoterapija ar Sonovein tehnoloģiju - unikāla vēnu operācija

news-img
01.07.2022.

Estētiskās injekcijas: kas par tām jāzina?

news-img
13.07.2022.

Izmantojiet iespēju! Urologa konsultācijas filiālē ''Juglas klīnika''

Visas ziņas