news-img

Publicēšanas datums: 09.07.2020.

Mūsdienīgas tehnoloģijas, ar kuru palīdzību var uzlabot savu ķermeni

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Anti-Aging Institute'' ķermeņa estētikas speciāliste, kosmētiķe, sejas estētikas speciāliste Ramona Bergfelde sniedz konsultāciju par jaunākajām aparāt tehnoloģijām, ar kuru palīdzību var zaudēt lieko svaru.

Kad plāno tievēt, tad vajag apzinīgi pieiet pie šī procesa. Daudz faktoru, lai arī stipru veselību saglabāt, un lai ķermenis paliktu smuks, pievilcīgs. Par laimi, mūsdienās ir daudz un dažādu procedūru, kas palīdz samazināt ķermeņa svaru, likvidēt celulīti vai atgūt ķermeņa skaistumu pēc dzemdībām, ātrāk un ar prieku

Aparāta procedūras:

  1. Emdculpt- jauna procedūra, kuras laikā, elektrodi darbojas uz muskuļu un tauku audiem. Aparāts ir piemērots, lai uzlabotu un nostiprinātu muskuļu tonusu vēderā. Absolūti jauna tehnoloģija, augstas intensitātes, fokusēta elektromagneyiska terapija Hifem. Lai saņemtu efektu no šīs procedūras, obligāti nepieciešamas 4 procedūras, kas jāizdara 2 nedēļas laikā!
  2. EXILIS ELITE - monopolārā radiofrekvenču aparāts Exilis Elite uzsilda ādu un ādas taukus, kas ļauj efektīvi izpaust, konkurēt un modelēt ādu. Procedūras laikā tauku šūnas tiek sašķeltas, un rezultāts ir pamanīts jau pēc pirmās reizes - daudzas meitenes norāda, ka āda kļūst vienmērīgāka un elastīgāka. 
  3. Kriolipolize Cooltech - ar aukstuma palīdzību atbrīvo no nevēlējamiem taukiem. Dažādie uzgaļi ļauj vienas procedūras laikā apstrādāt uzreiz 4 ķermeņa zonas. Pēc seansa ieteicams uztaisīt masāžu, lai pamodinātu sasaldēto ķermeņa audus. Vienas procedūras laikā var pazaudēt 20-30% taukus. Lai iegūtu efektīvu rezultātu, nepieciešami apmēram 3 seansi ar intervālu 6 nedēļas.
  4. X-WAVE - triecienvilnis, ko izmanto, lai novērstu celulīti. Āda kļūst stingrāka un gluda jau pēc pirmās reizes. Pilnīga atbrīvošanās no pirmās un otrās pakāpes celulīta notiek pēc 6-8 procedūrām, bet profilaksei ir pietiekami 2-4 seansi ik pēc pusgada. 
  5. VELASHAPE III - procedūra apvieno infrasarkano starojuma un radiofrekvenču enerģijas iedarbību. Ierīce atbilstoši klienta ādas un audu pretestībai pati nosaka nepieciešamo enerģijas daudzumu, kā arī kontrolē procedūras ilgumu. Ieteicams veikt 4-5 procedūras ar divu vai trīs nedēļu intervālu.
  6. LUTRONIC ENCURVE - samazina tilpumu problemātiskajās zonās, un koriģē ķermeņa formas. Sildot radioviļņus, tauku šūnas sadala un dabiski izvada no organisma. Ieteicams sešas sesijas ar biežumu reizi divās nedēļās. Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, uzreiz pēc procedūras var veikt zemūdens masāžu. 

Vairāk lasiet žurnālā ''Люблю (Life)'' 2020.gada jūlija izdevumā

Saistītas ziņas

news-img
08.04.2021.

Atklāts ''Magnētiskās rezonanses centrs'' Daugavpilī

news-img
15.03.2021.

AKTUĀLI! Sieviete un viņas intīmā veselība

news-img
01.04.2021.

JAUNUMS! Fototerapija sausās acs sindroma ārstēšanai

news-img
06.04.2021.

Kā pareizi izvēlēties kompresijas zeķes?

news-img
06.04.2021.

Kāpēc aptaukošanās ir tik bīstama?

news-img
06.04.2021.

No jauna mācīties elpot pēc Covid-19

news-img
06.04.2021.

Vēnu izmeklējumi pietūkušām kājām

news-img
06.04.2021.

Kā novērst maksts sausumu?

news-img
06.04.2021.

Kā Covid-19 ietekmē plaušu veselību?

news-img
31.03.2021.

Rehabilitācija pēc Covid-19

Visas ziņas