news-img
Skatīt video

Publicēšanas datums: 17.03.2020.

Pieaug pieprasījums pēc attālinātajām ārstu konsultācijām

Sabiedrībai reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, šīs nedēļas laikā strauji pieaudzis attālināto (on-line) ārstu konsultāciju pieprasījums, tādēļ rūpēs par pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi palielinājuši tiešsaistē pieejamo ārstu skaitu.

Konsultācijām video platformā www.doconline.lv pieejami ģimenes ārsti un speciālisti: endokrinologi, dermatologi, kardiologs, dietologs, uztura speciālists, urologs, proktologs, asinsvadu ķirurgs, un citi. On-line režīmā ārsti var izsniegt nepieciešamās e-receptes un izrakstus no pacientu ambulatorajām kartēm.

''Ņemot vērā situācijas nopietnību, runājam ar ārstiem, lai tuvākajās dienās vēl vairāk paplašinātu tiešsaistē pieejamo speciālistu skaitu un konsultāciju pieejamības laiku. Attālinātās konsultācijās labi var palīdzēt pacientiem ar akūtām saslimšanām, kā arī pacientiem ar hroniskām slimībām, kuriem nepieciešams izrakstīt e-receptes. Tomēr ir arī izmeklējumi, kurus nav iespējams veikt attālināti. Visas ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumu ārsti turpina darbu arī klātienē paaugstinātas drošības apstākļos,'' atzīst ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.

Visās filiālēs un klīnikās tiek nodrošināti visstingrākie drošības pasākumi, lai maksimāli aizsargātu pacientus un personālu. Veselības aprūpes speciālisti aicina neielaist slimības un apmeklēt ārstu klātienē, ja pacientam nav noteikts karantīnas vai pašizolācijas režīms un netiek novēroti COVID-19 simptomi (paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana u.c.).

www.doconline.lv ir maksas video konsultāciju platforma, kas nodrošina medicīniskās aprūpes pieejamību neatkarīgi no pacienta atrašanās vietas. Par tiešsaistes konsultāciju iespējams norēķināties, veicot priekšapmaksu (izmantojot i-banku vai bankas karti) www.doconline.lv platformā.

Pierakstīties uz konsultāciju platformā DoctorOnline ir pavisam vienkārši! Zemāk īsa video pamācība.

Tiešsaistē konsultācijas sniedz speciālisti no ''Veselības centrs 4'' filiālēm un grupas uzņēmumiem - ''Capital Clinic Riga'' un ''Privātklīnika ''Ģimenes veselība'''' (Daugavpilī) : internists, ģimenes ārsts, pneimonologs, uztura speciālists, dietologs, dermatologs, preventīvās medicīnas speciālists, ginekologs, dzemdību speciālists, urologs, endokrinologs, psihoterapeits, flebologs, proktologs, ķirurgs, plastikas ķirurgs, gastroenterologs, kardiologs, anesteziologs, otorinolaringologs (LOR), neirologs, pediatrs, podologs, fizioterapeits, ķermeņa estētikas speciālists, ārsts-kosmētiķis.

Par konkrētu ārstu pieejamību pacienti var interesēties vietnē www.doconline.lv vai, sazinoties ar ''Veselības centrs 4'' zvanu centru: Tel.: +371 67847100 e-pasts: reg@vc4.lv.

Saistītas ziņas

news-img
02.04.2020.

Vēl plašākas attālināto konsultāciju iespējas!

news-img
27.03.2020.

Klientu ievērībai!

news-img
26.03.2020.

Vakcinācijas dienests turpina strādāt!

news-img
24.03.2020.

Ārstu konsultācijas tiešsaistē (online)

news-img
27.03.2020.

Kā rīkoties pacientiem Covid-19 vīrusa laikā?

news-img
16.03.2020.

PACIENTU IEVĒRĪBAI!

news-img
21.01.2020.

Preventīvā medicīna

news-img
05.09.2019.

Pieejami valsts apmaksāti datortomogrāfijas izmeklējumi

news-img
03.09.2019.

KLIENTU IEVĒRĪBAI! Filiālē ''Valdlauči'' pieņemšanu uzsākusi ģimenes ārste Olga Zubova

news-img
12.08.2019.

Vai zini, kāpēc jādzer ūdens?

Visas ziņas