news-img

Publicēšanas datums: 01.07.2021.

Saglabā ādas svaigumu

Par revolucionāro Šveices kosmētikas preparātu FILLERINA stāsta ''Veselības centrs 4'' filiāļu ''Anti-Aging Institute'',  ''Dermatoloģijas klīnika'' un grupas uzņēmums ''Capital Clinic Riga'' dermatoloģe, preventīvās medicīnas speciāliste Jana Janovska


Šobrīd mēs daudz dzirdam par hialuronskābes nozīmi skaistuma uzturēšanā un saglabāšanā.  Kāda īsti loma ir hialuronskābei?
Hialuronskābe ir galvenā molekula, kas iesaistās ādas novecošanas procesā – tās trūkums paātrina novecošanas procesu. Hialuronskābes molekula ir iesaistīta ādas mitruma noturēšanā adā.

Ar gadiem āda zaudē spēju sintezēt hialuronskābes molekulas, cik nepieciešams, un ir laiks to rezerves papildināt no ārpuses, it īpaši premenopauzālā vecumā vai jau menopauzes laikā.

Piemēram, ja ir ļoti krasi izteikts ādas fotobojājums, sausums, nedzīva un pelēka āda, ir redzams sīks ādas mikroreljefa nelīdzenums, labāk vispirms uzsākt terapiju ar injekcijas metodi un tad turpināt ar mājas kopšanu un izmantot līdzekļus aplikācijas veidā.

Produkta nosaukums ''FILLERINA'' tika aizgūts no sejas ādas grumbu aizpildīšanas mehānisma (angl. filling), kas notiek ar galveno aktīvo vielu – hialuronskābi dažādās formās, kas aizpilda lielākas vai mazākas mīmikas un vecuma radītas grumbas. Līdzīgi kā aizpildīšana ar hialuronskābes procedūrām, ko veic kosmētiskajā medicīnā, FILLERINA galvenais uzdevums ir ļaut hialuronskābei iekļūt dziļajos ādas slāņos lielā daudzumā un, piesaistot ūdeni, aizpildīt visredzamākās, visdziļākās un visvairāk saplakušās ādas vietas un palielināt vaigu kaulu un lūpu apjomu.

Vairāk lasiet portālā ''jauns.lv''

Saistītas ziņas

news-img
13.07.2022.

Procedūras ar KOKO Dermaviduals® dermatoloģisko kosmētiku

news-img
12.07.2022.

Estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' svinīgā atklāšana pulcē viesus

news-img
15.06.2022.

Rēvalds: jāiesaista privātie vairāk

news-img
13.06.2022.

Sirds veselības pārbaudes - vēlamas ne tikai senioru vecumā

news-img
14.06.2022.

Plikpaurība? Matu pārstādīšana palīdz

news-img
15.06.2022.

Kā atbrīvoties no varžacs?

news-img
15.06.2022.

Migrēna un tās komplikācijas

news-img
03.06.2022.

Lāzerterapija un injekcijas intīmajai zonai

news-img
03.06.2022.

Kādu dzeramo ūdeni labāk izvēlēties?

news-img
03.06.2022.

Aizkuņģa dziedzera pārbaudes

Visas ziņas