news-img

Publicēšanas datums: 07.04.2022.

Saudzīgas proktoloģiskās operācijas ar LEONARDO® lāzersistēmu

''Baltijas Vēnu klīnikā'' jaunums - vēl saudzīgāks risinājums proktloģiskajām operācijām. LEONARDO® (ražotājs ''biolitec®'') ir jaunākās paaudzes diožu lāzeristēma ar 980 nm un 1470 nm viļņu garumu. Šāda kombinācija ļauj operācijas laikā pielāgot lāzera jaudu atbilstoši audu veidam.

LEONARDO® lāzersistēmai ir daudzpusīgs pielietojums – tā ir savienojama ar plašu medicīnisko komponenšu klāstu. Ar LEONARDO® lāzersistēmu iespējams veikt gan atklātās, gan endoskopiskās, gan bezkontakta manipulācijas.

Priekšrocības:

  • katru LEONARDO® lāzersistēmas viļņa garumu var izmantot atsevišķi vai kombinēt ar citiem viļņu garumiem atbilstoši konkrētajam mērķim un audu tipam, piemēram, griezumi, izgriešana, iztvaicēšana, hemostāze un mīksto audu koagulācija;
  • iespēja veikt selektīvu lāzerķirurģiju, pielāgojot platformas iestatījumus atbilstoši audu tipam un veicamajai darbībai;
  • nodrošina maksimālu terapeitisko efektu un ātru atlabšanu.

Viena no ''Baltijas Vēnu klīnikā'' esošajām LEONARDO® lāzersistēmām tiek izmantota hemoroīdu, anālo plaisu, asteskaula epiteliālo eju un anālo fistulu ārstēšanai.

  • LEONARDO® lāzersistēma ir piemērota 2. un 3. pakāpes hemoroīdu ārstēšanai (LHP). Jaunā tehnoloģija operāciju ļauj veikt saudzīgāk, samazinot pacienta diskomfortu pēcoperācijas laikā. Operācija tiek veikta, izmantojot lokālo anestēziju un kombinējot to ar īslaicīgu intravenozo anestēziju. Tās laikā tiek likvidēti hemoroidālie mezgli, netraumējot gļotādu un sfinkteru. Operācija norit bez iegriezumiem, mezglu izgriešanas, vaļējām brūcēm.
  • Anālās fistulas lāzeroperācijas (FiLaC) mērķis ir saudzīgi iztvaicēt patoloģisko audu slāni un veicināt rētaudu ieaugšanu fistulas kanālā, to slēdzot, netraumējot sfinktera muskuli. Operācija notiek vispārējā anestēzijā. Tās laikā no ārpuses tiek ievietota radiāli izstarojoša lāzeršķiedra. Pēc tam fistulas traktā tiek izstarots noteikts daudzums lāzerenerģijas, kas izraisa kontrolētu fistulas trakta fototermisko destrukciju. Šāda operācija ir maksimāli saudzīga un samazina atlabšanas laiku.
  • Anālās plaisas ārstēšana notiek, apstarojot plaisas gultni ar lāzerstaru un destruējot bojāto audu slāni, kā arī stimulējot jaunu audu reģenerāciju.
  • Astes kaula epiteliālo eju ārstēšana (SiLaC) noris līdzīgi kā anālās fistulas procedūra ārstēšanas procedūra.

Saistītas ziņas

news-img
20.06.2022.

Oligo Check tests - rekordātra mikroelementu diagnostika

news-img
20.06.2022.

Anti-eidžings nav tikai skaistumkopšana

news-img
13.06.2022.

''Veselības centrs 4'' Mārupē: ārsts māju tuvumā

news-img
01.06.2022.

Jaunums! Mezoterapija ar Nithya S-line

news-img
25.05.2022.

Filiālē ''Anti-Aging Institute'' darbu uzsāk speciāliste no Ukrainas - klientu menedžere Daria Morozova

news-img
19.05.2022.

''Juglas klīnikā'' darbu uzsāk urologs Georgijs Kirakozovs

news-img
19.05.2022.

Vēl saudzīgākas pēdu kauliņu operācijas ''Baltijas Vēnu klīnikā''

news-img
10.05.2022.

Pirmais Baltijā - SmartPico lāzers tikai pie mums - ''Dermatoloģijas klīnikā''

news-img
23.05.2022.

Sniedzam palīdzību Ukrainai kopā ar labdarības fondu SirdsFonds.lv

news-img
19.05.2022.

Dūņu aplikācijas palīdz mazināt garā Covid-19 sekas

Visas ziņas