news-img

Publicēšanas datums: 01.10.2019.

''Esmu atguvusi to, ko jau sāku uzskatīt par zudušu!'' Tūkstošās lāzerprocedūras MonaLisa Touch® klientes atsauksme

Pirms neilga laika ''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļa sveica tūkstošo klienti, kurai veikta lāzerprocedūra MonaLisa Touch®, izmantojot lāzeriekārtu ''DEKA''. Lūdzām Jekaterinu dalīties pieredzē par procedūru un tās rezultātiem.

Pēc trešā bērniņa piedzimšanas manas maksts dobums bija kļuvis ļoti sauss. Tas radīja izteiktu diskomfortu un bažas par veselības un dzimumdzīves turpmāko kvalitāti. Sākumā problēmas risināšanai ginekologs bija ieteicis lietot svecītes. Diemžēl medikamenti nelīdzēja. Sekojot draudzenes ieteikumam, vērsos pie Dr. Ellas Ņesterenko. Kopīgi nonācām pie slēdziena, ka MonaLisa Touch® procedūra būs visefektīvākais risinājums. Procedūra bija jāveic trīs reizes ar vairāku nedēļu starplaiku, tā ir ātra un mazsāpīga. Lielu atbalstu sniedza Dr. Ņesterenko iejūtīgā un rūpīgā attieksme. Pēc aktīvā kursa beigām periodiski jāveic profilakses procedūra. Uzlabojumi sekoja strauji, un tie ir pārsteidzoši. Varu droši apgalvot, ka ieguldītais laiks un līdzekļi ir nenovērtējamo rezultātu vērti. Esmu atguvusi to, ko jau sāku uzskatīt par zudušu! (Jekaterina, 35)

Inovatīvā ārstēšanas un estētiskās medicīnas lāzertehnoloģiju metode ginekoloģijā MonaLisa Touch® ir pilnībā sevi pierādījusi kā efektīvu vairāku ginekoloģisku veselības un estētikas problēmu risināšanā. Arvien vairāk sieviešu novērtē šo iespēju un izvēlas nesamierināties ar, piemēram, urīna nesaturēšanu, maksts sausumu, niezi, maksts kanāla atslābumu un seksuālās baudas intensitātes zudumu, sāpīgu dzimumaktu, pēcdzemdību diskomforta sajūtu intīmajā zonā. ESI VESELA UN SKAISTA JEBKURĀ VECUMĀ ARĪ TU!

Ar lāzeriekārtu ''Deka'' ārstē maksts atrofiju (maksts sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, atkārtotas maksts infekcijas, sāpīgs dzimumakts), novērš menopauzes simptomus, slodzes urīna nesaturēšanu, uzlabo dzimumdzīves kvalitāti un seksuālo baudu. Tā ir neatsverama metode vulvas leikoplākijas ārstēšanā. ''DEKA'' lāzeriekārtu pielieto arī dažādu veidojumu, cistu, kondilomu, papilomu izņemšanai, kaunuma lūpu korekcijai.

Sievietes intīmās dzīves kvalitātei ir nozīme! Uzziniet vairāk >> un piesakieties konsultācijām: ''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļa, tālr.: 67847109

Saistītas ziņas

news-img
08.05.2020.

Kāpēc visas krioliopolīzes procedūras NAV vienādas!

news-img
08.05.2020.

Iznīcini spītīgākos taukus - kriolipolīze ar Cooltech Define

news-img
03.04.2020.

''Veselības centrs 4'' nodrošina pilnvērtīgu grūtnieču aprūpi

news-img
12.04.2020.

Rokas kliedz pēc krēma

news-img
20.04.2020.

Kontrolēt un palēnināt novecošanos

news-img
06.04.2020.

Vīnogu ķekari uz kājām

news-img
25.03.2020.

Krūtis tvirtas bez skalpeļa

news-img
16.03.2020.

PACIENTU IEVĒRĪBAI!

news-img
20.03.2020.

Kad ārsts saka – jums fiziski nekas nekaiš. Kā sastapties ar sevi un savām emocijām?

news-img
11.03.2020.

Ieteikumi matu kopšanā

Visas ziņas