news-img

Publicēšanas datums: 15.05.2019.

''Esmu atguvusi to, ko jau sāku uzskatīt par zudušu!'' Tūkstošās lāzerprocedūras MonaLisa Touch® klientes atsauksme

Pirms neilga laika ''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļa sveica tūkstošo klienti, kurai veikta lāzerprocedūra MonaLisa Touch®, izmantojot lāzeriekārtu ''DEKA''. Lūdzām Jekaterinu dalīties pieredzē par procedūru un tās rezultātiem.

Pēc trešā bērniņa piedzimšanas manas maksts dobums bija kļuvis ļoti sauss. Tas radīja izteiktu diskomfortu un bažas par veselības un dzimumdzīves turpmāko kvalitāti. Sākumā problēmas risināšanai ginekologs bija ieteicis lietot svecītes. Diemžēl medikamenti nelīdzēja. Sekojot draudzenes ieteikumam, vērsos pie Dr. Ellas Ņesterenko. Kopīgi nonācām pie slēdziena, ka MonaLisa Touch® procedūra būs visefektīvākais risinājums. Procedūra bija jāveic trīs reizes ar vairāku nedēļu starplaiku, tā ir ātra un mazsāpīga. Lielu atbalstu sniedza Dr. Ņesterenko iejūtīgā un rūpīgā attieksme. Pēc aktīvā kursa beigām periodiski jāveic profilakses procedūra. Uzlabojumi sekoja strauji, un tie ir pārsteidzoši. Varu droši apgalvot, ka ieguldītais laiks un līdzekļi ir nenovērtējamo rezultātu vērti. Esmu atguvusi to, ko jau sāku uzskatīt par zudušu! (Jekaterina, 35)

Inovatīvā ārstēšanas un estētiskās medicīnas lāzertehnoloģiju metode ginekoloģijā MonaLisa Touch® ir pilnībā sevi pierādījusi kā efektīvu vairāku ginekoloģisku veselības un estētikas problēmu risināšanā. Arvien vairāk sieviešu novērtē šo iespēju un izvēlas nesamierināties ar, piemēram, urīna nesaturēšanu, maksts sausumu, niezi, maksts kanāla atslābumu un seksuālās baudas intensitātes zudumu, sāpīgu dzimumaktu, pēcdzemdību diskomforta sajūtu intīmajā zonā. ESI VESELA UN SKAISTA JEBKURĀ VECUMĀ ARĪ TU!

Ar lāzeriekārtu ''Deka'' ārstē maksts atrofiju (maksts sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, atkārtotas maksts infekcijas, sāpīgs dzimumakts), novērš menopauzes simptomus, slodzes urīna nesaturēšanu, uzlabo dzimumdzīves kvalitāti un seksuālo baudu. Tā ir neatsverama metode vulvas leikoplākijas ārstēšanā. ''DEKA'' lāzeriekārtu pielieto arī dažādu veidojumu, cistu, kondilomu, papilomu izņemšanai, kaunuma lūpu korekcijai.

Sievietes intīmās dzīves kvalitātei ir nozīme! Uzziniet vairāk >> un piesakieties konsultācijām: ''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļa, tālr.: 67847109

Saistītas ziņas

news-img
28.08.2019.

JAUNUMS! ''Cleopatra technique'' estētiskajā ginekoloģijā

news-img
21.08.2019.

Zināmais un dažādais ūdens tavai labsajūtai

news-img
05.07.2019.

Pil un pil un – iepil...

news-img
24.05.2019.

Menopauze kā jauns dzīves cēliens

news-img
25.04.2019.

Snaiperis vēzis!

news-img
08.04.2019.

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļā veiktas jau 1000+ lāzerprocedūras MonaLisa Touch®, izmantojot lāzeriekārtu ''DEKA''

news-img
25.10.2018.

Padomi, kā veikt dekoltē zonas masāžu

news-img
25.10.2018.

Mamografija – metode, kas palīdz atšķirt labdabīgus krūšu veidojumus no ļaundabīgiem

news-img
25.10.2018.

Sievietes veselība menopauzes laikā un pirms tās

news-img
11.10.2018.

Intīmā komforta atjaunošana sievietēm pēc dzemdībām

Visas ziņas