news-img

Publicēšanas datums: 01.11.2021.

Vesela āda ir skaista āda. Lokdauns – iespēja ādas veselībai

Lai arī šobrīd profesionāli skaitumkopšanas pakalpojumi nav pieejami, rūpes par ādas skaistumu neviens nav atcēlis. Rāmo ikdienu iespējams izmantot savā labā, izvērtējot, kas mūsu ādai nepieciešamas, vai tā ir patiesi vesela, kāds patiesībā ir ādas kosmētisko nepilnību iemesls. ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Mārupe'' dermatoloģes Žanna Al Suleimane un Agnese Veilande aicina ierobežojumu laikā neatlikt rūpes par ādas veselību un neielaist esošās problēmas. Nelielais kosmētiskais defekts, dīvainā dzimumzīme vai blāvais ādas tonis var signalizēt par daudz nopietnākām veselības problēmām.

Kad vērsties pie speciālista?
Pilnvērtīgas un ilgtspējīgas rūpes par ādas veselību un, līdz ar to – skaistumu, sākas ar speciālista konsultāciju, nevis nejauši izvēlētām procedūrām vai improvizēšanu mājas apstākļos.

Rudens un ziemas sezona ir īstais brīdis, lai veiktu dzimumzīmju pārbaudi ar dermatoskopijas metodi, atbrīvotos no nevēlamajiem ādas veidojumiem un apsteigtu ādas vēzi.  Gada tumšākajos mēnešos novērojams hronisku ādas problēmu saasinājums: ekzēma jeb atopiskais dermatīts, psoriāze, akne, saules starojuma rādītie ādas bojājumi – pigmenta plankumi, solārā elastoze, aktīniskā keratoze u.c. medicīniskās indikācijas, ar kurām pie specialista jāvēršas bez vilcināšanās.

Rūpīgi apskatiet sevi spogulī. Ja pamanāt savai ādai netipiskas izmaiņas, aizdomīgus ādas veidojumus, pēkšņus un nepārejošus kosmētiskos defektus vai krasas pigmentācijas izmaiņas, vērsieties pie ģimenes ārsta vai dermatologa.

Šī brīža mierīgais dzīves ritms un iespēja vairāk laika pavadīt mājās – sev ērtā vidē, padarīs ārstniecības procesu komfortablāku, gadījumos, kad ārstnieciskās procedūras un preparāti rada īslaicīgas ādas izmaiņas (lobīšanās, apsārtums, jutība pret gaismu, atturēšanās no dekoratīvās kosmētikas). Šī ir iespēja rūpes par ādu un sākt maksimāli komfortabli un pareizā secībā.


Drošs un ērts speciālista apmeklējums
Lai speciālista apmeklējums neradītu liekas raizes par cilvēku drūzmēšanos, izvēlieties klīnikas, kuras piedāvā jums piemērotāko apmeklējuma laiku vai iestādes, kuras atrodas jūsu dzīvesvietas tuvumā.

Filiāle ''Mārupe'' atrodas mūsdienīgās, augstākajiem veselības drošības un klienta komforta standartiem atbilstošās telpās un nodrošina klientu plūsmu bez drūzmēšanās.

Uzziniet sev ērtāko konsultācijas laiku un izmantojiet lokdaunu savas veselības labā.

Kontaktinformācija:
''Veselības centrs 4'' filiāle ''Mārupe'' (''Mārupes Doktorāta'' telpās)
Tel.: +371 20004039
E-pasts: [email protected]
Adrese: Pededzes iela 10, Mārupes novads, Mārupe

https://marupesdoktorats.lv/wp3/specialisti-v1/ 

 

 

Saistītas ziņas

news-img
01.08.2022.

Ieplānojiet ginekologa apmeklējumu vismaz reizi gadā!

news-img
19.07.2022.

Skābekļa koncentratoru noma filiālē ''Diagnostikas centrs''

news-img
18.07.2022.

ReOxy elpošanas terapija – plaušām, sirdij, spēkam un veselīgam svaram

news-img
13.07.2022.

Procedūras ar KOKO Dermaviduals® dermatoloģisko kosmētiku

news-img
04.07.2022.

Klientu ievērībai!

news-img
13.07.2022.

Izmantojiet iespēju! Urologa konsultācijas filiālē ''Juglas klīnika''

news-img
15.06.2022.

Rēvalds: jāiesaista privātie vairāk

news-img
20.06.2022.

Anti-eidžings nav tikai skaistumkopšana

news-img
13.06.2022.

''Veselības centrs 4'' Mārupē

news-img
13.06.2022.

Sirds veselības pārbaudes - vēlamas ne tikai senioru vecumā

Visas ziņas