Skatīt galeriju

Publicēšanas datums: 08.05.2019.

''Veselības centrs 4'' dalās ar pieredzi pasaulē: sadarbības memorands ar Uzbekistānu!

Šonedēļ starp ''Veselības centrs 4'' un Uzbekistānas Republikas Nacionālo Inovatīvās veselības aizsardzības palātu tika parakstīts sadarbības memorands.

Memoranda galvenais mērķis ir profesionālās pieredzes, zinātnisko sasniegumu, inovatīvo tehnoloģiju un citu izstrāžu apmaiņa medicīnisko pakalpojumu sniegšanas jomā.

Līdzīgu sadarbības līgumu Uzbekistāna noslēgusi arī ar Krieviju, Baltkrieviju un Lietuvu.

No 2018. gada Uzbekistānā tiek īstenotas vērienīgas veselības aprūpes sistēmas reformas. Nozīmīgu lomu reformu īstenošanā ieņem Uzbekistānas Republikas Nacionālā Inovatīvās veselības aizsardzības palāta, kuras uzdevumi ir izstrādāt nacionālo veselības aprūpes stratēģiju, integrēt starptautiski atzītas medicīniskās prakses un metodes, nodrošināt klīnisko protokolu ieviešanu, īstenot sadarbību ar ārzemju medicīnas nozares speciālistiem, kā arī citi stratēģiskas nozīmes pasākumi.

Sarunā ar ''Veselības centrs 4'' pārstāvi Uzbekistānas Republikas Nacionālo Inovatīvās veselības aizsardzības palātas priekšsēdētājs Isamovs Rovshans Shavkatovichs uzsvēra, ka sadarbība starp Uzbekistānu un Latviju ir pārdomāts un praktisks solis: ''Veselības centrs 4'' ir paraugs jaunākās pasaules prakses ieviešanai medicīnas nozares un veselības aprūpes pilnveidē, to pielāgojot reģiona vajadzībām. Tieši šis kritiski izvērtētais attīstības modelis gan valsts, gan veselības pakalpojumu sniedzēju līmenī kalpo par paraugu ilgtspējīgas un efektīvas veselības aprūpes politikas noteikšanai un īstenošanai. ''Veselības centrs 4'' sniegtā pieredze un zināšanas vēnu ārstniecības un proktoloģijas nozarē ļaus pilnveidot un papildināt Uzbekistānas kolēģu iespējas, nodrošinot pacientiem vislabāko un atbilstošāko ārstēšanu. ''Veselības centrs 4'' Latvijā ir līderis šo pakalpojumu sniegšanā. Pastāvīgi atjaunojot un pilnveidojot izmantoto metožu un aprīkojuma bāzi, ir sasniegti atzīstami un pacientu novērtēti rezultāti.
I.R.Shavkatovichs izteica cerību par veiksmīgu sadarbību arī organizatorisko procesu vadības un attīstības pasākumu jomā.

Sadarbības memorands nodrošinās pieredzes un zināšanu apmaiņu starp ''Veselības centrs 4'' un Uzbekistānas medicīnas nozares ekspertiem, sekmējot pacietiem draudzīgas un efektīvas veselības aprūpes sistēmas attīstību.

SIA ''Veselības centrs 4'' ir viena no lielākajām privātajām daudzprofilu ambulatorajām medicīnas kompānijām Latvijā ar 25 gadu pieredzi un atpazīstamākais medicīnas centrs ar tehnoloģiski modernāko aprīkojumu.

 

Saistītas ziņas

news-img
21.05.2020.

Taupi laiku, izmanto iespēju!

news-img
18.05.2020.

Eiromelanomas nedēļas laikā ir iespēja bez maksas pārbaudīt dzimumzīmes

news-img
13.04.2020.

Atjaunots ''Veselības centrs 4'' pakalpojumu klāsts

news-img
24.04.2020.

Ārstu attālinātas konsultācijas ir labs veids, kā atšķirt akūtu saslimšanu

news-img
08.05.2020.

Kāpēc visas krioliopolīzes procedūras NAV vienādas!

news-img
08.05.2020.

Atgūstot kontroli! Nākotnes tehnoloģijas Tavam skaistumam.

news-img
08.05.2020.

Iznīcini spītīgākos taukus - kriolipolīze ar Cooltech Define

news-img
08.05.2020.

Anti-SARS-CoV-2 IgA un IgG klases antivielu diagnostika ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmumā ''Capital Clinic Riga''

news-img
30.04.2020.

Staro ar DermaClear!

news-img
07.05.2020.

Attālinātās ārstu konsultācijas – jaunā dzīves realitāte un iespēja

Visas ziņas