news-img

Publicēšanas datums: 08.05.2019.

''Veselības centrs 4'' dalās ar pieredzi pasaulē: sadarbības memorands ar Uzbekistānu!

Šonedēļ starp ''Veselības centrs 4'' un Uzbekistānas Republikas Nacionālo Inovatīvās veselības aizsardzības palātu tika parakstīts sadarbības memorands.

Memoranda galvenais mērķis ir profesionālās pieredzes, zinātnisko sasniegumu, inovatīvo tehnoloģiju un citu izstrāžu apmaiņa medicīnisko pakalpojumu sniegšanas jomā.

Līdzīgu sadarbības līgumu Uzbekistāna noslēgusi arī ar Krieviju, Baltkrieviju un Lietuvu.

No 2018. gada Uzbekistānā tiek īstenotas vērienīgas veselības aprūpes sistēmas reformas. Nozīmīgu lomu reformu īstenošanā ieņem Uzbekistānas Republikas Nacionālā Inovatīvās veselības aizsardzības palāta, kuras uzdevumi ir izstrādāt nacionālo veselības aprūpes stratēģiju, integrēt starptautiski atzītas medicīniskās prakses un metodes, nodrošināt klīnisko protokolu ieviešanu, īstenot sadarbību ar ārzemju medicīnas nozares speciālistiem, kā arī citi stratēģiskas nozīmes pasākumi.

Sarunā ar ''Veselības centrs 4'' pārstāvi Uzbekistānas Republikas Nacionālo Inovatīvās veselības aizsardzības palātas priekšsēdētājs Isamovs Rovshans Shavkatovichs uzsvēra, ka sadarbība starp Uzbekistānu un Latviju ir pārdomāts un praktisks solis: ''Veselības centrs 4'' ir paraugs jaunākās pasaules prakses ieviešanai medicīnas nozares un veselības aprūpes pilnveidē, to pielāgojot reģiona vajadzībām. Tieši šis kritiski izvērtētais attīstības modelis gan valsts, gan veselības pakalpojumu sniedzēju līmenī kalpo par paraugu ilgtspējīgas un efektīvas veselības aprūpes politikas noteikšanai un īstenošanai. ''Veselības centrs 4'' sniegtā pieredze un zināšanas vēnu ārstniecības un proktoloģijas nozarē ļaus pilnveidot un papildināt Uzbekistānas kolēģu iespējas, nodrošinot pacientiem vislabāko un atbilstošāko ārstēšanu. ''Veselības centrs 4'' Latvijā ir līderis šo pakalpojumu sniegšanā. Pastāvīgi atjaunojot un pilnveidojot izmantoto metožu un aprīkojuma bāzi, ir sasniegti atzīstami un pacientu novērtēti rezultāti.
I.R.Shavkatovichs izteica cerību par veiksmīgu sadarbību arī organizatorisko procesu vadības un attīstības pasākumu jomā.

Sadarbības memorands nodrošinās pieredzes un zināšanu apmaiņu starp ''Veselības centrs 4'' un Uzbekistānas medicīnas nozares ekspertiem, sekmējot pacietiem draudzīgas un efektīvas veselības aprūpes sistēmas attīstību.

SIA ''Veselības centrs 4'' ir viena no lielākajām privātajām daudzprofilu ambulatorajām medicīnas kompānijām Latvijā ar 25 gadu pieredzi un atpazīstamākais medicīnas centrs ar tehnoloģiski modernāko aprīkojumu.

 

Saistītas ziņas

news-img
17.05.2019.

Zobārstniecība augstākajā līmenī!

news-img
16.05.2019.

Darba laika izmaiņas vasaras periodā

news-img
15.05.2019.

''Privilēģija domāt''. Intervija ar ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētāju Māri Revaldu

news-img
15.05.2019.

''Esmu atguvusi to, ko jau sāku uzskatīt par zudušu!'' Tūkstošās lāzerprocedūras MonaLisa Touch® klientes atsauksme

news-img
13.05.2019.

Kāpēc ne visiem der skriešana?

news-img
10.05.2019.

Pasaules līmeņa medicīnas izglītība RSU!

news-img
30.04.2019.

10 jautājumi un atbildes, kas noderēs katram, kas skrien

news-img
25.04.2019.

Snaiperis vēzis!

news-img
26.04.2019.

Kā apturēt novecošanos?

news-img
12.04.2019.

Izdota jauna grāmata ''Uztura ieteikumi onkoloģijas pacientiem ārstēšanās laikā''

Visas ziņas