news-img

Publicēšanas datums: 15.09.2020.

''Veselības centrs 4'' ginekologu rīcībā jauns premium klases ultrasonogrāfs ''Voluson E8''

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļai iegādāts jauns visā pasaulē augstu novērtētais ražotāja ''GE Healthcare'' 4D Premium klases ultrasonogrāfs ''Voluson E8''.

Šīs iekārtas inovācijas attēla kvalitātē un programmu izmantošanas iespējās nodrošina vēl labāku precizitāti un kvalitāti diagnozes noteikšanā. Ar jauno iekārtu iespējams veikt gan standarta izmeklējumus, gan nozīmīgus papildu izmeklējumus ginekoloģijā un dzemdniecībā.
Priekšrocības:
• lielākā daļa mērījumu norit automātiski, kas atvieglo pakalpojama sniegšanas laiku un uzlabo pakalpojuma kvalitāti, standartizējot plaknes, kurās tiek veikti mērījumi;
• 4D režīms reālā laikā ļauj ieraudzīt ne tikai izmaiņas sievietes mazā iegurņa orgānos un novērtēt dzemdes dobumu, iespējamās patoloģijas un jaunveidojumus, bet arī ļauj apskatīt un izvērtēt ne tikai augļa virspusējos audus (augļa 3D attēli jebkurā grūtniecības laikā, 4D reālā laika uzņēmums, atspoguļojot gaidāmā bērniņa kustības, mīmiku u.c. HD režīmā), bet arī veikt kaulu sistēmas 3/4D vizualizāciju;
• iespēja veikt doplerizmeklēšanu un ļoti precīzi izvērtēt asinsvadu stāvokli, noņemot apkārtējo audu vizualizāciju;
• iespējams iegūt ļoti kvalitatīvus attēlus griezumos, kā arī panorāmas attēlus, kas ļauj precīzāk izvērtēt kāda orgānu apvidus audu struktūru kopumā;
• samazināti artefakti (trokšņi un citi traucējumi) izmeklējuma laikā ļauj precīzāk izvērtēt audu struktūru;
• uzlabotā audu un robežu diferenciācija, paplašinātas kontrastējošās vizualizācijas iespējas ļauj precīzi izvērtēt jebkura blīvuma audu veidojumus, arī nepareizas formas;
• iekārta nodrošina nevainojamu attēla kvalitāti izmeklējumiem arī sievietēm ar lielu ķermeņa svaru.
Jaunajā Voluson E8 ultrasonogrāfā inovatīvā Radiance System nodrošina jaunus 2D un 3D / 4D attēlveidošanas standartus un uzlabotas lietojumprogrammas, lai palīdzētu atklāt sarežģītus medicīniskos gadījumus.
Radiance System kopā ar pirmo līknes matricas elektronisko 4D zondi apvienojumā ar eM6C nodrošina ļoti labu izmeklējuma kvalitāti.

''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļā ir speciālisti, kuri ir ieguvuši ārsta USG (ultrasonogrāfijas) eksperta FMF (The Fetal Medicine Foundation) sertifikātu, kas apliecina kompetenci grūtniecības pirmā trimestra paplašinātā izmeklēšanā, hromosomālo defektu skrīninga veikšanā, kā arī citu agrīnu grūtniecības risku novērtēšanā. Jaunā iekārta ārstiem ekspertiem ļauj veikt izmeklējumus ar visaugstāko precizitāti.

Lai kļūtu par savas nozares ārstu ekspertu ir jābūt sertificētam pamatnozares ārstam, kurš ir apguvis specifiskās ārsta eksperta zināšanas un ieguvis atbilstošu FMF (The Fetal Medicine Foundation) sertifikātu. Sertifikāts .

Lai kļūtu par savas nozares ārstu ekspertu ir jābūt sertificētam pamatnozares ārstam, kurš ir apguvis specifiskās ārsta eksperta zināšanas un ieguvis atbilstošu FMF (The Fetal Medicine Foundation) sertifikātu.

Lai pieteiktos vizītēm un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet:
''Veselības centrs 4''
Ginekoloģijas nodaļa
Krišjāņa Barona iela 117
Tālr.: 67847109, e-pasts: ginekologija@vc4.lv

www.vc4.lv

 

Saistītas ziņas

news-img
10.02.2021.

JAUNUMS! ''Diagnostikas centrs'' piedāvā skābekļa koncentratoru nomu

news-img
11.02.2021.

Elpošanas un plaušu funkcijas atbalstam – masāžas un vingrinājumi

news-img
10.02.2021.

Jaunums! Elpceļu slimību ārstēšanai

news-img
27.01.2021.

JAUNUMS! Matu pārstādīšana - efektīvi un droši

news-img
05.02.2021.

Latvijas mikrobioma projekts sadarbībā ar ''Anti-Aging Institute''

news-img
10.02.2021.

Nagu sēnīte | Konsultē Dr. paed., podoloģe Mārīte Saulīte

news-img
10.02.2021.

Ieaudzis nags | Konsultē Dr. paed., podoloģe Mārīte Saulīte

news-img
10.02.2021.

Elkoņa sāpes | Mazini sāpju radīto diskomfortu un tūsku

news-img
10.02.2021.

Ampulas - skaistumkopšanas trends?

news-img
08.02.2021.

Kā neapjukt plašajos maisījumu klāstos?

Visas ziņas