Augstākā līmeņa medicīnas pakalpojumi ārvalstu klientiem

Mūsu mērķis – nodrošināt Jums nevainojamu, kvalificētu un ātru apkalpošanu SIA ''Veselības centrs 4'', tā filiālēs un grupas uzņēmumos.

Mūsu spēcīgās puses

Jaunākās paaudzes premium klases tehnoloģijas, izcilu profesionāļu komanda, optimālas cenas, nevainojams serviss.

Lasīt vairāk

300+ pakalpojumi

600+ speciālisti

20 filiāles

3000+ pieraksti gadā

Kā rīkoties: soli pa solim

Lūdzam iepazīstieties ar informāciju par sagatavošanās un ārstēšanās procesu, ierodoties Rīgā.

Lasīt vairāk

Diāna un Romāns, Anglija

Gribējām pateikties par ''Veselības centrs 4'' nodrošināto servisu un laipnajiem darbiniekiem par plānošanu un atbalstu apmeklējuma laikā. Esam ļoti apmierināti ar apmeklējumu. Serviss nodrošināts augstā līmenī, viss personāls laipns un atsaucīgs. Ikvienam iesakām. Liels paldies! Mēs tiešām esam ļoti pateicīgi un apmierināti ar vizīti, paldies Jums!

Alla Vorobjova, Krievija

Labdien! Nolēmu vērsties veselības stāvokļa izmeklēšanai Capital Clinic Riga. Informāciju atradu mājaslapā, uzrakstīju, un burtiski pēc neilga laika ar mani sazinājās klīnikas koordinatore. Viņa izstrādāja izmeklēšanas plānu, saskaņoja to ar mani. Visi ieplānotie izmeklējumi notika laikus, es esmu pateicīga par ārstu profesionālo pieeju, laipno personālu. Izmeklēšanas gaitā neradās nekādu problēmu ar valodu, visi speciālisti runāja krievu valodā. Nepieciešamības gadījumā es atkal vērsīšos šajā klīnikā.

Igors, Baltkrievija

Man ir 25 gadi. No bērnības slimoju ar neirodermītu. Jau esmu visu izmēģinājis, parastā ārstēšana un mūsu (Baltkrievijas) preparāti deva maz labuma. Sāku meklēt ārstēšanu ārzemēs. Atradu Dermatoloģijas klīniku. Nolēmu aizbraukt, konsultēties. Ārsts izrakstīja zāles un krēmus pēc receptes, un es tos uzreiz iegādājos Rīgā. Un rezultāts pārsniedza visas manas cerības. Burtiski pēc pāris dienu tablešu lietošanas ievērojami uzlabojās ādas stāvoklis. Un ļoti labi palīdz ārsta ieteiktie krēmi. Vēl arī ārsts atbildēja uz visiem maniem jautājumiem. Paliku ļoti apmierināts un ne drusciņas nenožēloju, ka atbraucu. Paldies Jums!

specialist-img
Latvian
Russian
English

Lana Kutiščeva

Medicīnas tūrisma menedžere

specialist-img
Latvian
Russian
English

Viesturs Mušperts

Medicīnas tūrisma menedžeris

Medicīnas tūrisma menedžeri

Mūsu mērķis – nodrošināt Jums nevainojamu, kvalificētu un ātru apkalpošanu klīnikās, kā arī parūpēties, lai Jūsu uzturēšanās Rīgā būtu patīkama.

Pieteikties
specialist-img
Latvian
Russian
English

Lana Kutiščeva

Medicīnas tūrisma menedžere

specialist-img
Latvian
Russian
English

Viesturs Mušperts

Medicīnas tūrisma menedžeris