''Veselības centrs 4'' aktualitātes

news-img

Hipertensija ir jākontrolē

Globāli 3 no 10 cilvēkiem ir hipertensija jeb paaugstināts asinsspiediens, bet Latvijā pēc 40 gadu vecuma ar šo veselības problēmu saskaras 2 no 5 cilvēkiem, šim rādītājam vēl vairāk pieaugot līdz ar vecumu. Par hipertensijas dažādajām izpausmēm, riskiem un dzīvesveida nozīmi stāsta kardiologs grupas ''Veselības centra 4'' uzņēmumā ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs'' Matīss Karantajers.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

''Juglas klīnikā'' darbu uzsāk urologs Georgijs Kirakozovs

No 2022. gada 7. jūnija ''Veselības centra 4'' filiālē ''Juglas klīnika'' darbu uzsāk jauns speciālists - urologs Georgijs Kirakozovs.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Vēl saudzīgākas pēdu kauliņu operācijas ''Baltijas Vēnu klīnikā''

''Baltijas Vēnu klīnikas'' tehnoloģiju sastāvu papildinājis jaunums - unikālā Arthrex® DrillSaw Highspeed 200™ sistēma maksimāli saudzīgai pēdu kauliņu ķirurģijai. Jaunā tehnoloģija ļauj veikt mazinvazīvas kājas īkšķa kauliņa (hallux valgus) korekcijas un citas ortopēdiskās operācijas, nezaudējot rezultāta augsto kvalitāti.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Tehnoloģijas
news-img

Dūņu aplikācijas palīdz mazināt garā Covid-19 sekas

Komplikācijas pēc Covid-19 izslimošanas var saglabāties ilgāku laika posmu, un zinātnieki to ir nodēvējuši par garo Covid-19 jeb long Covid. Visbiežāk tam ir raksturīgs nogurums, elpas trūkums vai elpošanas problēmas, aizdusa, ieildzis klepus, sāpes krūtīs, arī locītavu un muskuļu sāpes, galvas sāpes.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Klientu ievērībai!
news-img

Atbrīvojies no iekšējās spriedzes! Personīgās izaugsmes meistarklase ''Degt, bet neizdegt''!

Pēdējie divi gadi ir bijuši fizisko un emocionālo pārbaudījumu pilni – Covid-19 pandēmija, Ukrainas kara tuvums, ekonomiskie izaicinājumi rada papildu stresa apstākļus. Tāpēc mēs piedāvājam atvēlēt laiku darbam ar sevi dzīves līdzsvara atjaunošanai. Neļauj šaubām sevi sadedzināt!

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Nozares jaunumi
news-img

Pirmais Baltijā - SmartPico lāzers tikai pie mums - ''Dermatoloģijas klīnikā''

SmartPico lāzers pigmentācijas un tetovējumu likvidēšanai, ādas jaunībai. Dzīves laikā mēs teju neizbēgami saskaramies ar nevēlamu ādas pigmentāciju – tumši pigmenta pleķi, vecuma plankumi, aknes rētas, saules izraisīta hiperpigmentācija, apnikuši vai nekvalitatīvi tetovējumi.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Dermatoloģijas jautājumi Klientu ievērībai! Tehnoloģijas
news-img

Tava produktivitāte: mentālās un fiziskās enerģijas un motivācijas labākā kombinācija

Kāpēc ir svarīgi nepārspīlēt ar darba slodzi un ieplānot arī atpūtu? Stāsta ''Veselības centra 4'' preventīvās medicīnas klīnikas ''Anti-Aging Institute'' ACSTH sertificēta personīgās izaugsmes trenere Zane Jankovska.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Pārbaudi dzimumzīmes - visas un visur

Tā gaidīji siltumu un saulīti, bet dakteris piekodina: ''Tikai nesauļojies!'' Pazīstama situācija? Jā, ādas ārsti tiešām neatbalsta tīšu cepināšanos saulē. Un arī solārijā ne! Skaidro dermatologi Anda Apine un Raimonds Karls.

Atbild speciālists Dermatoloģijas jautājumi Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Hiperhidroze jeb pārmērīga svīšana: ko darīt?

Pastiprināta svīšana var izraisīt lielu diskomfortu un sagādāt neērtības visnepiemērotākajos brīžos. Medicīniski pārmērīgu svīšanu sauc par hiperhidrozi, kurai var būt dažādi veidi un iemesli. Kādos gadījumos runa ir par hiperhidrozes diagnozi un kā šo problēmu risināt? Ko darīt, ja svīšana traucē ikdienai? Konsultē ''Veselības centra 4'' Estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' un ''Anti-Aging Institute'' dermatoloģe Milēna Jakuba-Zolotarjova.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Vai trofisko čūlu iespējams izārstēt?

Lasītāji jautā - mūsu speciālisti atbild. Uz izdevuma ''Praktiskais Latvietis'' lasītāja Alfona jautājumu par trofisko čūlu ārstēšanu atbild ''Veselības centra 4'' ķirurģe un brūču ārstēšanas speciāliste Aleksandra Kušpelo.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Celulīts ir medicīniska problēma

Celulītu parasti saistām ar nelāgajām ķermeņa vizuālajām izmaiņām, taču būtībā celulīts ir medicīniska problēma, un pret to tā arī jāattiecas, proti, jāārstē – celulītu var uzvarēt, izmantojot jaunākās estētiskās medicīnas tehnoloģijas. Un, protams, nepieciešamas izmaiņas dzīvesveidā. Konsultē ''Anti-Aging Institute'' ķermeņa estētikas vadošā speciāliste Ramona Bergfelde.

Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Virtuālais asistents ''Veselības centram 4''

Virtuālo asistentu tirgus strauji pieaug, jo mākslīgais intelekts kļūst ar katru dienu gudrāks, tā zināšanas un prasmes nepārtraukti palielinās. Šis ir īstais laiks, kad dzimt jaunām, uz mākslīgo intelektu balstītām idejām. ''Anti-Aging Institute'' iegūs atbalstu cilvēkresursiem.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Publikācijas Tehnoloģijas
news-img

Mīli sauli, bet sargā ādu

Vislielāko negatīvo ietekmi uz ādu rada tieši ultravioletais starojums. UV starojums veido tikai 5% no saules starojuma spektra, taču tā bojājošā ietekme uz ādu ir visspēcīgākā. Skaidro ''Veselības centra 4'' filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' dermatoloģe Lana Mieze.

Atbild speciālists Dermatoloģijas jautājumi Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Latvijas trumpis starptautiskā konkurencē – konkurētspējīga cena un kvalitāte

Pirms pandēmijas ārvalstu pacientu dinamika bija ar augšupejošu tendenci - 2019. gadā Latvijā dažādus medicīnas pakalpojumus izmantoja vairāk nekā 25 tūkstoši cilvēku no dažādām valstīm, bet kovida pandēmija šo pozitīvo izaugsmes tendenci sabremzēja. Arī Krievijas sāktais karš Ukrainā ieviesis zināmas korekcijas. Par medicīnas tūrisma apjomu ''Veselības centrā 4'' informē ''Veselības centra 4'' medicīnas tūrisma vadītāja Lana Kutiščeva.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes
news-img

Nepatīkamais un biedējošais reibonis

Ikviens, kuru kādreiz piemeklējis spēcīgāks reibonis, zina, cik nepatīkama un biedējoša var būt sajūta, ko tas rada. Taču vai zinām, kas visbiežāk izraisa reiboni un ko iesākt, ja jūs piemeklējusi šī nepatīkamā liksta? Kādos gadījumos nekavējoties jāsauc palīdzība un ko varam darīt profilaksei? Konsultē ''Veselības centra 4'' otorinolaringoloģe Ilze Dobele.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Pasniegtas balvas akcijā ''Meklējam labu ģimenes ārstu''

Par viena no akcijas atbalstītāja - ''Veselības centra 4'' nominācijas ''Rūdolfa Skaidrā prēmija jaunajam lauku ģimenes ārstam'' laureāti kļuva ģimenes ārste Linda Reicle no Liepājas, kurai balvu pasniedza ''Veselības centra 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.

''Veselības centrs 4'' aktualitātes Publikācijas
news-img

Melanomas modrība: ko varam veikt ik dienas, lai pasargātu savu ādu

Maijs ir Melanomas piesardzības mēnesis, kura laikā tiek vērsta uzmanība uz ļaundabīgo ādas audzēju melanomu un tās profilakses pasākumiem, ko varam veikt ik dienas, lai pasargātu savu ādu. Kādi ir galvenie melanomas iemesli un ieteicamā profilakse, stāsta ''Veselības centra 4'' filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' dermatoloģe Linda Kapteine-Veita.

Atbild speciālists Dermatoloģijas jautājumi Noderīgi padomi Publikācijas
news-img

Nagu sēnīte: jāārstē rūpīgi

Tuvojas vasara, un mēs vēlamies, lai pēdas un nagi vaļējos apavos izskatītos glīti. Kā jāārstē nagu sēnīte, žurnāla ''Ievas Veselība'' lasītājiem skaidro estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' podoloģe Karīna Burima.

Atbild speciālists Noderīgi padomi Publikācijas