Estētiskā medicīna. Vispārīga informācija

Pieteikties

Apraksts

Autors: Veselības centrs 4

Estētiskā medicīna ir nozare, kas risina cilvēka ārējā izskata problēmas. Jēdziens ''estētiskā medicīna'' apvieno dažādas jomas medicīnā un kosmetoloģijā, kas ļauj risināt gan sejas, gan ķermeņa estētikas nepilnības, problēmas.

Mūsdienās runā ne tikai par kosmetoloģiju, estētisko dermatoloģiju un zobārstniecību, bet arī par estētisko ginekoloģiju. Ir ļoti daudz metožu, ko pielieto estētiskajā medicīnā, sākot no salīdzinoši vienkāršām kosmetoloģiskām procedūrām un injekcijām, līdz pat visai sarežģītām plastiskajām operācijām.

Tagad medicīna piedāvā īstenot cilvēku sapni par skaistu ārieni un jauneklīgu izskatu pēc iespējas ilgāk, un cilvēkiem tas ir svarīgi, lai justos par sevi pārliecināti un pievilcīgi. Bet ne tikai novecošanās un, piemēram, nevēlamu tauku uzkrāšanās atsevišķās ķermeņa daļās sagādā nepatīkamas izjūtas, pastāv arī ar novecošanās procesu nesaistītas dažādas iedzimtas vai iegūtas problēmas, ko palīdz risināt estētiskā medicīna, piemēram, rētu, dažādu ādas veidojumu likvidēšana, ausu, deguna formas korekcija u.c.

''Veselības centrs 4'' estētiskās medicīnas klīnikas piedāvā pilnu estētiskās medicīnas pakalpojumu klāstu, kas jums var palīdzēt risināt gluži vai visas sejas un ķermeņa estētikas problēmas. Jāuzsver, ka ''Veselības centrs 4'' speciālisti ir katrs savas jomas profesionāļi, un visas procedūras veic vai nu ārsti, speciālisti ar medicīnisko izglītību vai speciālisti sadarbībā ar ārstiem (piemēram, podologi sadarbībā ar dermatologiem).

Pieejami pakalpojumi:

  • Speciālistu konsultācijas un ārstēšana (preventīvās medicīnas speciālists, dermatologs, plastikas ķirurgs, podologs, tehniskais ortopēds, flebologs u.c.)
  • Aparāttehnoloģijas un lāzerterapija dažādu ādas un ķermeņa problēmu risināšanai
  • Estētiskās injekcijas sejas, ķermeņa un ginekoloģisko problēmu risināšanai
  • Plastiskā ķirurģija sejas un ķermeņa problēmu risināšanai
  • Kosmetoloģija, skaistumkopšana, spa procedūras, masāžas
  • Pēdu aprūpe, pedikīrs, manikīrs
  • Friziera pakalpojumi u.c.

 

Mūsdienās skaistuma korekcijas nav nekāds retums. Arvien vairāk sieviešu un arī vīriešu izvēlas veikt kādu estētiskās medicīnas piedāvāto pakalpojumu, jo – tas, kurš ir apmierināts pats ar savu izskatu, izstaro pozitīvas emocijas un tādējādi atstāj patīkamu iespaidu arī uz apkārtējiem.

 

Pieteikties