Apraksts

Labākai sievietes intīmās dzīves kvalitātei, ginekoloģiskās veselības un intīmo problēmu risināšanai ''Veselības centrs 4'' piedāvā vairākus pakalpojumus:

 • Lāzerprocedūras FemiLift® un MonaLisa Touch®
 • Ginekoloģiskās injekcijas
 • Intīmo plastiku

Lai veiktu kādu no procedūrām, nepieciešama ginekologa konsultācija kā arī atsevišķi izmeklējumi, ko pēc vajadzības nozīmē ārsts.

Mēs varam palīdzēt:

• Maksts atrofijas gadījumos (maksts sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, atkārtotas maksts infekcijas, sāpīgs dzimumakts)
• Leikoplakijas ārstēšanā
• Slodzes urīna nesaturēšanas gadījumos
• Novērst menopauzes simptomus
• Uzlabot dzimumdzīves kvalitāti un seksuālo baudu

 - Procedūra MonaLisa Touch®, izmantojot DEKA lāzeriekārtu un procedūra FemiLift®, izmantojot AlmaLasers lāzeriekārtu
 - Vulvovaginālās atjaunināšanas procedūra

• Novērst ārējo dzimumorgānu estētiskos defektus
• Novērst diskomfortu un nepatīkamas sajūtas (sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, sāpes dzimumakta laikā, pēcdzemdību rētas, maksts gļotādas atrofija)
• Uzlabot dzimumdzīves kvalitāti un seksuālo baudu

- Ginekoloģiskās injekcijas

Sievietēm ir iespēja parūpēties ne tikai par ginekoloģisko veselību, bet arī par intīmās zonas estētiku un komfortu jebkurā vecumā. Ginekoloģiskās injekcijas iespējams apvienot ar mazo kaunuma lūpu korekcijas operāciju. Rezultāts būs redzams uzreiz pēc procedūras, bet pilnīgs efekts gaidāms 7 - 10 dienu laikā. iedarbība parasti saglabājas pusotru gadu. Pēc tam efekta uzturēšanai procedūru vēlams atkārtot.

Injekcijas piemērotas:

 • ārējo dzimumorgānu estētisko defektu novēršanai - asimetrija, novecošanās, atrofija, ādas tonusa samazināšanās;
 • diskomforta un nepatīkamu sajūtu novēršanai - sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, sāpes dzimumakta laikā, pēcdzemdību rētas, maksts gļotādas atrofija;
 • dzimumdzīves kvalitātes un seksuālās baudas uzlabošanai injekcijas erogēnajās zonās (G punkts), maksts kanāla tvirtuma atjaunošana un sašaurināšana gan pēc dzemdībām, gan menopauzes laikā.

Metodes priekšrocības:

 • mazinvazīva metode ar vietējo anestēziju; neveidojas rētas;
 • nav nepieciešams rehabilitācijas periods; tiek izmantota hialuronskābe*;
 • nodrošina lielāku seksuālo apmierinātību abiem partneriem.

Jāņem vērā! Pēc procedūras 7 - 14 dienas nav ieteicama intensīva fiziskā slodze - skriešana, braukšana ar velosipēdu, jāšana ar zirgu. 3 dienas jāaturas no dzimumattiecībām.

 • I-PRF* injekcijas

Ārstē hroniskas vulvas slimības (leikoplakija), iedarbojoties tieši uz problēmzonu, mazina pēcdzemdību diskomfortu, plīsumu/iegriezumu rētas, strijas. Pielieto slodzes urīna nesaturēšanas gadījumos (kā papildu terapiju pēc lāzerprocedūras)

* I-PRF ir no cilvēka paša asinīm iegūta struktūra - fibrīns, uz kura matricas koncentrējas tā sastāvā esošās šūnas - trombocīti, leikocīti, limfocīti, monocīti, neitrofīli un cilmes šūnas (no perifērās asinsrites). Tas audos piesaista augšanas

Procedūras laikā pēc veselības stāvokļa izvērtēšanas no vēnas tiek paņemtas asinis (aptuveni 15-30ml), tad ar centrifūgas palīdzību tiek izdalīta vērtīgā, ar trombocītiem bagātinātā plazma. Atdalītā plazma ar injekciju palīdzību tiek ievadīta problemātiskajās zonās.

Tā ir droša un efektīva metode bez alerģiskām reakcijām un infekciju riska, jo tiek izmantota no paša pacienta asinīm izgatavota viela. Procedūras laikā jūtams minimāls diskomforts, jo tā tiek veikta ar smalku nanoadatu, kas praktiski neizraisa sāpes. pirmā iedarbība novērojama 2-3 nedēļu laikā, maksimālo efektu sasniedzot 3 - 5 mēnešu laikā.

 • ''Cleopatra technique'': I-PRF & A-PRF injekcijas

''Cleopatra technique'' apvieno I-PRF+ un A-PRF metodi, ļaujot vēlamo rezultātu sasniegt vēl pārliecinošāk.  Injicējamo vielu iegūst, izmantojot divas dažādas asins centrifugēšanas metodes, pēc tam iegūto materiālu apvienojot vienā un injicējot zonās, kur nepieciešams uzlabojums. ''Cleopatra technique'' ir unikāla metode, kas, pateicoties augstas koncentrācijas fibrīna veidotajai 3D fibrīna matricai, dod iespēju vienlaikus gan reģenerēt/atjaunot audus, gan veidot apjomu (fillera funkcija). Metode ir pilnīgi dabiska un droša, tā neizraisa alerģiskas blakusparadības un infekciju risku. Jāuzsver, ka šī metode ļauj izlīdzināt, mazināt vai novērst pēcdzemdību, ķeizargrieziena, laparoskopisko operāciju rētas, kā arī strijas, pielietojot mikronīdlinga metodi ar jaunāko mikroadatu ierīci ''Mesoestetic m.pen.pro''.

 • PRP injekcijas

Intīmās zonas ādas un gļotādas ārstēšanai un atjaunošanai, sausuma, rētu, niezes, diskomforta, virsmas kairinājuma, seksuālās disfunkcijas un dermatoloģisku slimību ārstēšanai.  Veicina rētu un ādas/gļotādas bojājumu dzīšanu, vulvas distrofisko slimību koriģēšanu, mazina menopauzes uroģenitālā sindroma izpausmes, uzlabo erogēno zonu  funkciju, koriģē gadu gaitā radītās intīmās zonas fizioloģiskās izmaiņas, uzlabojot funkciju un dzīves kvalitāti.

 • NEAUVIATM ORGANIC hialuronskābes injekcijas

Novērš ārējo dzimumorgānu estētiskos defektus, diskomfortu un nepatīkamas sajūtas (sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, sāpes dzimumakta laikā, pēcdzemdību rētas, maksts gļotādas atrofija). Uzlabo dzimumdzīves kvalitāti un seksuālo baudu.

- Dažādu veidojumu, cistu, (kondilomu, papilomu) izņemšana, izlobīšana, kaunuma lūpu korekcija

 - Izmantojot DEKA lāzeriekārtu
 - Ar elektroķirurģijas metodi
 - Ķirurģiski – lokālā vai intravenozā anestēzijā

 - Mazo kaunuma lūpu korekcija (Labiumplastika)

Operācijas laikā tiek veikta šī orgāna izmēra un nepieciešamības gadījumā proporciju korekcija. Operācijas mērķis: likvidēt radīto diskomfortu ikdienas aktivitāšu laikā. Operācija notiek vispārējā vai spinālajā anestēzijā.


Katrai pacientei piemērojam individuālu ārstēšanas metodi un taktiku, lai sasniegtu labāku un skaistāku rezultātu.

* I-PRF ir no cilvēka paša asinim iegūta struktūra-fibrīns, uz kura matricas koncentrējas tā sastāvā esošās šūnas: trombocīti, leikocīti, limfocīti, monocīti, neitrofili un cilmes šūnas( no perifērās asinsrites). Tas audos piesaista augšanas faktorus, veicina atjaunošanās procesu, stimulējot kalogēna sintēzi un audu apasiņošanu ilgtermiņā.

Pieejami apdrošināšanas kompāniju apmaksāti un maksas pakalpojumi.

Pieteikties