Aizvērt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

14.11.2017 - Pacientu ievērībai!
17. novembrī filiālēs būs saīsināts darba laiks par 1 stundu, bet 20.novembrī veselības centrs 4 filiāles būs slēgtas (Medicīnas centrs T/C “SPICE” darbalaiks 17. un 20. novembrī nemainās).
06.11.2017 - VC4 Diagnostikas dienests saņem ISO 9001: 2015 kvalitātes sertifikātu
2017. gada oktobrī “Veselības centrs 4” izveidoja Diagnostikas dienestu, kas nodrošina funkcionālo un radioloģisko diagnostiku. Diagnostikas dienests ir izgājis kvalitātes vadības sistēmas sertifikācijas auditu atbilstoši jaunā standarta ISO 9001:2015 prasībām. Iegūtais sertifikāts ir nozīmīgs apliecinājums, kas garantē pasaules līmeņa pakalpojumu kvalitāti un servisu, kā arī sakārtotu procesu vadības sistēmu. Sertifikāta iegūšana ir nozīmīgs notikums gan mūsu klientiem, gan esošajiem un potenciālajiem darbiniekiem, kā arī sadarbības partneriem.
31.10.2017 - “Veselības centrs 4” iegādājies skaistuma institūtu “Liorá”
“Veselības centrs 4” turpmāk veicinās skaistuma institūta “Liorá” attīstību, turpinot sniegt profesionālus skaistumkopšanas, kosmetoloģijas, estētiskās medicīnas un dermatoloģijas pakalpojumus.
31.10.2017 - Ultraskaņa un radiofrekvence skaistuma sardzē!
Veselības centrs 4 skaistuma klīnikā 4. Dimensijā tagad pieejama "AlmaLasers" jaunākās paaudzes "Accent Prime" multifunkcionāla iekārta, kurā apvienotas augstas intensitātes ultraskaņas (US) un radiofrekvences (RF) tehnoloģijas. Tās secīgi izmantojot, vienas procedūras laikā tiek sasniegts labāks efekts. Pateicoties daudzveidīgajiem aplikatoriem, iespējams risināt plaša spektra sejas un ķermeņa estētiskās problēmas. Pielietojot RF tehnoloģiju, var risināt arī svīšanas problēmas.

Visi jaunumi

Akcijas

16.11.2017 - 1 attēls var glābt Tavu dzīvību: Tava mamogramma.
Turpinot krūts veselības mēnesi, aicinām veikt bezmaksas krūts dziedzeru mamogrāfijas izmeklējumu Valsts skrīninga programmas ietvaros ar tomosintēzi.
01.11.2017 - Novembris – vīrieša veselības mēnesis!
"Veselības centrs 4" sadarbībā ar "Siemens" piedāvā - apmeklē urologu un PSA* testu saņem bez maksas! Ja uzrādīsi "Veselības centrs 4" vai "BENU aptieka" klientu karti konsultācijai -15%.
31.10.2017 - Īstais laiks gludai ādai! Piedāvājums "Veselības centrs 4" klientu kartes īpašniekiem!
No 01.11. – 31.12.2017 40% atlaide lāzerepilācijai filiālēs – Dermatoloģijas klīnika, Juglas klīnika, Medicīnas centrs T/C Spice un Wellslim centrs.
31.10.2017 - Svētku abonements gada nogalē!
Tuvojoties gada nogalei, "KLUBS 4" aicina izmantot iespēju - iegādāties abonementus muguras masāžai un zemūdens masāžai par īpaši izdevīgu cenu un sagaidīt svētkus mundri un priecīgi!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

22.11.2017 - Esi imūns, gaidot gripu!
Drēgns, mitrs, vējains… tas ir laiks, kad gripa visaktīvāk veic savus sirojumus. Gripu izraisa ļoti viltīgs un mainīgs vīruss, kas viesošanos pie cilvēkiem neizlaiž nevienu gadu.Arī šis nebūs izņēmums, un vīruss var skart ikvienu no mums. Tomēr izvairīties no gripas ir iespējams... Par gripu, inficēšanās iespējām, gripas komplikācijām un sekām, kā arī par pareizāko taktiku cīņā pret gripu stāsta veselības centra 4 ģimenes ārste karīna vernere.
22.11.2017 - Kairinātas zarnas sindroms
Gastroenteroloģijas praksē ik dienu sastopu gandrīz 30 procentus slimnieku, kas sūdzas par dažādām sāpēm vēderā, mainīgu vēdera izeju, vēdera pūšanos, kas atkārtojas periodiski. Funkcionālas gremošanas trakta slimības ir ļoti izplatītas. Visvairāk un biežāk šajā jomā ir runāts tieši par kairinātās zarnas sindromu.
22.11.2017 - Par un ap nierakmeņiem
Statistika liecina, ka aptuveni trešdaļa pacientu, kurus ikdienā uzklausa urologs, pie ārsta vērsušies nierakmeņu slimības dēļ. Vienam no 11 cilvēkiem ir nierakmeņI, un saslimstībai ir tendence aizvien pieaugt. Šī slimība, ko zinātniski sauc par nefrolitiāzi, saistīta ar cietu konkrementu jeb akmeņu veidošanos nierēs un cilvēku visbiežāk netraucē līdz brīdim, kad kāds no akmeņiem migrē no nieres un iesprūst urīnceļos, radot spēcīgu sāpju epizodi – nieru koliku. Plašāk par nierakmeņu slimību stāsta paula stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas urologs Ivars Geldners.
22.11.2017 - Vitamīns, kas ietekmē hormonu analīzes
Biotīns ir viens no b grupas vitamīniem. Šis vitamīns piedalās ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu vielmaiņā, palīdzot pārvērst šīs uzturvielas enerģijā. Šī enerģija nodrošina degvielu daudzām ķermeņa funkcijām. Biotīnu dažreiz sauc arī par b7, h vitamīnu vai r koenzīmu. Biotīns veicina labu ādas veselību un palīdz regulēt zema blīvuma (slikto) holesterīnu un cukura līmeni asinīs. Biotīns ir nepieciešams arī, lai veidotos keratīns – proteīns, kas nodrošina veselīgu nagu un matu struktūru.

Visi raksti par medicīnu