Aizvērt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

16.05.2017 - “Veselības centrs 4” iegādājies Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu
“Veselības centrs 4” turpmāk attīstīs Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu, kas piedāvā studēt izglītības programmu kosmētiķa specialitātē, vienlaikus apgūstot arī Estētikas un Kosmetoloģijas Starptautiskās Komitejas – CIDESCO apmācības programmu. Skaistumkopšanas pasaulē CIDESCO ir prestižākā starptautiskā sabiedriskā organizācija, un iegūtais diploms garantē augstu izglītības kvalitāti.
12.05.2017 - Vasara tuvojas - pārbaudi ādu laicīgi!
No 15. līdz 20. maijam “Veselības centrs 4” jau 9. gadu piedalīsies starptautiskajā Eiromelanomas kustībā, aicinot sabiedrību pievērst uzmanību ādas stāvoklim un par simbolisku samaksu veikt pilna ķermeņa ādas veidojumu diagnostiku.
09.05.2017 - Prof. A.Tarakānova praktiskais seminārs SCENAR lietošanā
Rīgā, 14.maijā no plkst. 10:00 – 16:00 notiks profesora Aleksandra Tarakānova praktiskais seminārs SCENAR lietošanā. Praktiskā semināra tēma – prof. A. Tarakānova pieredze un praktiskie padomi SCENAR lietošanā. Auditorija – visi kam ir SCENAR ierīce un zināšanas tā pielietošanā.
09.05.2017 - 2017. gada SEB Kalnu divriteņu maratona sezona ir sākusies.
Svētdien, 30.aprīlī, ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai startēja 2017. gada SEB Kalnu divriteņu maratona sezona. Četrās dažādās distancēs piedalījās vairāk nekā 2100 dalībnieku, sākot no riteņbraukšanas profesionāļiem līdz amatieriem, bērniem un jauniešiem. Lai arī pirmajā posmā nevienā no distancēm nebija lielu kāpumu, tomēr lietainie laika apstākļi radīja daudz citu pārbaudījumu. Dalībnieku veselību uzraudzīja Veselības centra 4 Neatliekamās palīdzības dienesta brigādes.

Visi jaunumi

Akcijas

12.05.2017 - Īpaši izdevīgi piedāvājumi mamogrāfijas izmeklējumiem.
Veselības centrs 4 piedāvā ne tikai īpaši izdevīgas cenas maksas mamogrāfijas izmeklējumiem, bet arī šo pakalpojumu valsts skrīninga programmas ietvaros (ar NVD uzaicinājuma vēstulēm) saņemt BEZ MAKSAS. Pielietojot digitālo mamogrāfijas iekārtu ar tomosintēzi Hologic Selenia Diamensions, ir iespēja komfortablāk un padziļinātāki izmeklēt krūtis standarta mamografijas ietvaros. Turklāt šīs standarta mamogrāfijas ietvaros tiek veikti divi krūšu izmeklējumi, kas ir papildieguvums visiem pacientiem.
02.05.2017 - Dzimumzīmes pārbaudi laikus, lai sirds mierīga!
Vēršot uzmanību uz melanomas aktualitāti Latvijā, no 15. līdz 20.maijam “Veselības centrs 4” dermatologi piedāvā veikt ādas veidojumu diagnostiku jeb optisko dermatoskopiju par samazinātu cenu – 5,00 €!
02.05.2017 - Maijā DYNASTY veikalos ar Veselības centra 4 klientu karti saules aizsargkrēmiem MESOESTETIC -30%!
Vai zināji, ka saules UV starojums ir viens no galvenajiem priekšlaicīgas ādas novecošanās iemesliem? mesoestetic iesaka: sāc lietot saules aizsargkrēmus ar īpaši augstu saules aizsargfaktoru un uzsmaidi saulei droši!
28.04.2017 - Veic efektīvo ultrashape power procedūru un saņem 50% atlaidi nostiprinošajai velashape procedūrai!
Mēs vēlamies Tev palīdzēt sasniegt vēlamo rezultātu vēl ātrāk, efektīvāk un ērtāk! UltraShape Power procedūru kurss sastāv no 3 – 4 UltraShape procedūrām (ar 2 nedēļu intervālu) un labāka vizuālā efekta sasniegšanai un saglabāšanai UltraShape Power ieteicams apvienot ar VelaShape procedūrām, kas likvidē virspusējo tauku rezerves un nostiprina ādu.

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

17.05.2017 - Celulīta kūre ir klāt!
Vasara ir gandrīz klāt, kas nozīmē, ka ir pienācis pēdējais brīdis ķerties klāt celulīta skartās ādas aprūpei! Skaistuma klīnikas “4.Dimensija” ķermeņa estētikas speciāliste Guna Havensone šīs nedēļas žurnālā “Ieva” iesaka labākās procedūras un ķermeņa krēmus! Ieskaties!
15.05.2017 - Ķirurgs un krūts ārsts Arvīds Irmejs
Žurnāla “Ievas Veselība” 12.maija numurā ķirurgs mamologs, medicīnas zinātņu doktors Arvīds Irmejs intervijā stāsta vai sievietes par savu veselību rūpējas vairāk kā vīrieši, kāds ir cēlonis tam, ka vīriešiem veidojas sieviešu krūtis un kāda ir reliģijas nozīme ārsta dzīvē.
15.05.2017 - Latvijas labākie konsultēs pa telefonu
Jaunākais žurnāla “Ievas Veselība” numurs veltīts sievietes veselībai, jo kā zināms maijs ir arī krūts veselības mēnesis. Ekskluzīva iespēja - uzdod sev interesējošos jautājumus par krūšu veselību Latvijas labākajiem ārstiem! “Veselības centrs 4” ķirurgs mamologs Arvīds Irmejs konsultācijas pa telefonu sniegs 19.maijā plkst. 17:00-20:00! Plašāku informāciju uzzini žurnāla “Ievas Veselība” 12.maija numurā!
12.05.2017 - Ko darīt, ja piesūkusies ērce?
Žurnāla “100 labi padomi” maija numurā “Veselības centrs 4” ģimenes ārste Aija Dresika- Volkova stāsta kā vispareizāk būtu izvilkt piesūkušos ērci un sniedz ieteikumus, kādēļ jānovēro ādas stāvoklis koduma apvidū.

Visi raksti par medicīnu