Aizvērt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

03.07.2018 - Foto: Atskats uz “Veselības centrs 4” Medicīnas darbinieku dienu
Katru gadu jūnija trešajā svētdienā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena, un arī šī gada 17. jūnijs nebija izņēmums – visās Latvijas medicīnas iestādēs tika godināti šīs humānās profesijas pārstāvji.
21.06.2018 - Vai arī dietologi dažreiz dzer vīnu un uzkož sieru ar ievārījumu?
Interesanti, ko gan ēd cilvēki, kas mums iesaka pareiza uztura principus? Lūk, četri jautājumi “Veselības centrs 4” uztura speciālistei, medicīnas zinātņu doktorei, dietoloģei, internistei, RSU sporta un uztura katedras docentei Lailai Meijai.
15.06.2018 - VC4 eiromelanomas akcijas rezultāti: ādas vēzis turpina savu postošo darbību
“Veselības centrs 4” ar “Bioderma Latvija” atbalstu maijā rīkoja akciju, kuras laikā bija iespēja veikt ādas veidojumu diagnostiku maznodrošinātajiem bez maksas vai jebkuram citam interesentam par samazinātu cenu. Tās mērķis bija pievērst uzmanību ādas vēža agrīnai diagnostikai, lai samazinātu saslimstību un mirstību no melanomas un citām ādas vēža formām.
13.06.2018 - BELKYRA® injekcijas dubultzoda mazināšanai
Apmēram 73% cilvēku ASV diskomfortu sagādā dubultzods, un šī vizuāli estētiskā problēma ir bieži sastopama gan sieviešu, gan vīriešu vidū arī Latvijā. Dubultzods gadu gaitā noslīd, izraisot sejas profila deformāciju. Turklāt tas var saglabāties arī, ja cilvēks ievēro diētu un nodarbojas ar sportu.

Visi jaunumi

Akcijas

02.07.2018 - Akcija: 15% atlaide ausu korekcijas plastiskajām operācijām
“Veselības centrs 4” filiālē “Dermatoloģijas klīnika” sākusies akcija, kuras ietvaros pieejama 15% atlaide ausu korekcijas plastiskajām operācijām
29.06.2018 - Akcija: 15% atlaide ķermeņa ietīšanas procedūrai
Estētiskās medicīnas klīnikā “4. Dimensija” jauna akcija – 15% atlaide ķermeņa ietīšanas procedūrai "3 in 1" ar Biodroga produktiem.
29.06.2018 - Skaistuma institūtā “Liora” akcija: manikīrs + pedikīrs = 20% atlaide
“Veselības centrs 4” grupas uzņēmumā “Skaistuma institūts “Liora”” jauna akcija: manikīrs + pedikīrs = 20% atlaide.
29.06.2018 - Akcija: iepazīšanās cena Sothys Athletics procedūrām
“Veselības centrs 4” grupas uzņēmumā “Skaistuma institūts “Liora”” jauna akcija: iepazīšanās cena Sothys Athletics procedūrām.

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

16.07.2018 - Kā labāk sagatvoties kolonoskopijai?
Žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada jūlija numurā lasāms “Veselības centrs 4” gastroenteroloģes, gastrointestinālās endoskopijas speciālistes Ilonas Vilkoites un ārstes, rezidentes gastroenteroloģijas specialitātē Lauras Veides raksts “Pacienta sagatavošana kolonoskopijai”.
16.07.2018 - Ģimenē pieteicies mazulis: kā palīdzēt piedzimt veselam
Žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada jūlija numurā lasāms “Veselības centrs 4” filiāles “Diagnostikas centrs” ginekoloģes, dzemdību speciālistes Vijas Veisas raksts “Lai bērns ir gaidīts un vesels”.
16.07.2018 - Uzturam ir nozīme – arī sirds veselības uzturēšanai vasarā
Kā vasaru pavadīt patīkami bez veselības problēmu saasinājumiem - par to žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada jūlija numurā raksta “Veselības centrs 4” uztura speciāliste Guna Rijkure.
13.07.2018 - Uztura speciāliste iesaka: mazuļa pirmā putriņa
Žurnāla “Mans Mazais” 2018. gada jūlija numurā lasāms raksts “Viss, kas jāzina par pirmo putriņu”. Konsultē “Veselības centrs 4” filiāles “Bērnu veselības centrs” uztura speciāliste Baiba Grīnberga.

Visi raksti par medicīnu