Aizvērt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

15.01.2018 - Cenu atkusnis!
Visdraudzīgākās cenas, Encepur vakcīnai pieaugušajiem, pret ērču encefalītu. Nāc un nepārmaksā!
03.01.2018 - Hemoroīdus ārstē arī ar lāzeru!
Pasaulē ir vairāk nekā 10 hemoroīdu operāciju veidi (LONGO, STARR, HET, HAL-RAR, Liga Sure, THD u.c.) un tie visi ir pieejami Veselības centrs 4 proktoloģijas dienestā. Tagad šo metožu klāstu ir papildinājusi arī lāzerterapija. Šis plašais piedāvājumu spektrs un operāciju tehniku daudzveidība paver plašas iespējas palīdzēt pacientam vislabākajā veidā, piemeklējot optimālāko ārstēšanas metodi. Operācijas kvalitatīvu norisi nodrošina moderna operāciju zāle un vairākas labiekārtotas pēc operāciju palātas.
02.01.2018 - “Veselības centrs 4” un kaķis Hugo aicina Tevi piedalīties labdarības akcijā "Siltums katrā būdā"!
“Veselības centrs 4” un kaķis Hugo aicina Tevi piedalīties labdarības akcijā "Siltums katrā būdā" Tukuma dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Tukuma dzīvnieku patversmes daudzie suņi un kaķi priecāsies par: siltām segām, palagiem un dvieļiem, bļodiņām vai metāla traukiem dzīvnieku barošanai, kakla siksnām, dzīvnieku barību, kas nav krāsaina.
29.12.2017 - Skaistuma institūtā “Liora” darbu uzsāk dermatovenerologs ALEKSEJS ZAVORINS.
Dr. A.Zavorins ir Eiropas Dermatoveneroloģijas akadēmijas biedrs, absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti ar izcilību, kā arī šobrīd ir doktorants un pasniedzējs Rīgas Stradiņa univeristātes Infektoloģijas un dermatoloģijas katedrā.

Visi jaunumi

Akcijas

02.01.2018 - Delikātai problēmai - komplekss risinājums! Akcija proktoloģijā!
No 2. janvāra līdz 28. februārim proktologa pirmreizējai konsultācijai kopā ar proktoskopiju īpaša cena - 30 Eur, kā arī 100 Eur atlaide jebkurai proktoloģiskai operācijai.
28.12.2017 - Vai zini kāds ir D vitamīna līmenis Tavās asinīs?
“Veselības centrs 4” laboratorijās, tikai janvārī, piedāvā noteikt D vitamīna līmeni asinīs par pazeminātu cenu – 4.90 Eur (pamatcena 7. 80Eur) uzrādot Euroaptiekas Medus karti.
01.12.2017 - Ļauj savai ādai labsajūtā starot!
20% atlaide Lift Intense S.Mahler sejas un Body Escape Sothys ķermeņa procedūrām!
01.12.2017 - Ieraugi pasauli no jauna!
15% ATLAIDE plakstiņu plastiskajām operācijām! Katru klientu iepriecināsim ar Dāvanu – LYL ASTAXANthin Intense Antioxidant Eye Crème ādai ap acīm. Krēms piemērots ikdienas un intensīvai lietošanai visiem ādas tipiem jebkurā vecumā, bet jo īpaši pēc 25 gadu vecuma, kad sākas ādas novecošanās.

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

10.01.2018 - Nē varžu actiņām!
”Veselības centrs 4” podoloģe, pēdu aprūpes speciāliste Inita Seļicka žurnālam “Ievas Veselība” konsultē, ko darīt, ja nomoka varžacis, kādēļ tās nepazūd, un vai sieviešu forumos atrodamie ieteikumi patiešām strādā!
03.01.2018 - Nelūgtie viesi – hemoroīdi!
Palielināti hemoroidālie mezgli ir viena no izplatītākajām proktoloģiskām slimībām. Katru gadu ar šo slimību saskaras arvien vairāk iedzīvotāju, un tiek lēsts, ka drīz problēmas ar hemoroīdiem varētu piemeklēt katru otro cilvēku. Kas tad īsti ir hemoroīdi, un kā tos mūsdienīgi ārstēt? Stāsta Veselības centra 4 Baltijas vēnu klīnikas asinsvadu ķirurgs, ķirurgs ar specializāciju proktoloģijā, Veselības centra 4 Ķirurģijas nodaļas vadītājs Pēteris Gerke.
03.01.2018 - Mūsu smadzenes – mūsu bagātība, jeb vēlreiz par insultu
Lai arī smadzeņu masa veido tikai 2–3% no ķermeņa kopējās masas, tās patērē piekto daļu no organisma uzņemtā skābekļa daudzuma, ceturto daļu no uzņemtās glikozes daudzuma. Smadzenes, īpaši to garozas daļa, ir ļoti jutīgas pret skābekļa un glikozes trūkumu. Nesaņemot skābekli un glikozi, smadzeņu šūnas mirst! Mirstot smadzeņu šūnām, izzūd vai ievērojami samazinās kāda no smadzeņu funkcijām, radot jušanas traucējumus un nespēju kustēties – paralīzi, koordinācijas, runas un saprašanas traucējumus.
03.01.2018 - Nefrotiskais sindroms bērniem
Nieres ir pupas formas orgāni, kas darbojas kā organisma filtrs. Nieres regulē arī bērna asinsspiedienu, veicina sarkano asinsšūnu ražošanu, regulē kalcija uzsūkšanos. Lielākā daļa nieru slimību var izraisīt nieru nespēju veikt savus uzdevumus. Viena no tādām slimībām ir nefrotiskais sindroms.

Visi raksti par medicīnu