Aizvērt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

19.04.2018 - Mainīts “Veselības centrs 4” darba laiks 21. un 30. aprīlī
Mainīts “Veselības centrs 4” darba laiks 21. un 30. aprīlī
18.04.2018 - Tuvojas konkursa “Latvijas skaistākās kājas” fināls
Lai veicinātu sabiedrības interesi par kāju veselību, Baltijas Vēnu klīnika sadarbībā ar t/c “Spice” pirmo reizi Latvijā rīkoja konkursu “Latvijas skaistākās kājas”.
10.04.2018 - Ķer ērces un balvas!
No 2018. gada 9. aprīļa līdz 20. maijam aizaugušajā un ērču apdzīvotajā mežā atrodi un noķer trīs ērces ar vienādiem balvu simboliem un laimē!
16.03.2018 - Meklējam labu ģimenes ārstu!
Jau sesto gadu žurnāls “Veselība” sadarbībā ar “Veselības centrs 4”, Latvijas Ģimenes ārstu un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijām rīko projektu “Meklējam labu ģimenes ārstu!”

Visi jaunumi

Akcijas

16.04.2018 - Solis pretim veselīgam uzturam
VC4 piedāvā klientu kartes īpašniekiem 25 % atlaidi uztura terapijas speciālista pirmreizējai konsultācijai.
04.04.2018 - Piepildi sapni par slaidu augumu!
Lielākā daļa cilvēku vēlas, lai vēdera āda būtu stingra un nostiepta, īpaši, kad tuvojas vasara. Tomēr dažkārt ar veselīgu diētu un regulāriem vēdera muskulatūras vingrinājumiem vien ir par maz, lai atbrīvotos no liekajiem taukiem un ādas uz vēdera. Ja cilvēks ir norūpējies par šo problēmu, vēdera plastika jeb abdominoplastika var būt īstā izvēle. Tā ir ķirurģiska operācija, kuras laikā likvidē lieko, nekvalitatīvo ādu, savelk to, noņem liekos taukaudus, kā arī nostiprina vēdera priekšējās sienas muskuļus.
29.03.2018 - Pavasarī – ar skaistu ādu!
20% atlaide sejas kopšanas procedūrām pie Edītes Saukānes.
29.03.2018 - Tava āda sen to bija pelnījusi!
20% atlaide sezonas sejas un ķermeņa kopšanas procedūrām arbūzs – laims. Jaunās sezonas procedūras Pavasaris-Vasara 2018 jau pieejamas skaistuma institūtā Liora!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

04.04.2018 - Skrējēj, sāc ar pēdām!
Vai esi kādreiz domājis, cik lielu darbu veic tavas pēdas? Tās ne tikai ir galvenais balsts visam ķermenim, bet arī amortizē katru tavu soli. Skriešanas laikā pēdas savu darbu veic pastiprināti, tāpēc jānodrošina tām piemēroti darba apstākļi!
21.03.2018 - Smagākā hroniskas vēnu mazspējas izpausme - venoza trofiska čūla
Hroniska vēnu mazspēja nav tikai kosmētiska problēma, bet gan viena no biežākajām slimībām, ar to sirgst ceturtā daļa Latvijas iedzīvotāju. Tā ietekmē dzīves kvalitāti, tāpat kā citas hroniskas slimības, un neārstēta nepiekāpīgi turpina progresēt, izraisot ādas krāsas pārmaiņas un bojājumus. Hroniskas vēnu mazspējas smagākā izpausme ir venoza trofiska čūla, par to plašāk lasi žurnāla Ārsts.lv jaunākajā numurā.
06.02.2018 - Ja ziemā svīsti
Skaidro Dermatoloģijas klīnikas ādas ārste Linda Kapteine-Veita.
06.02.2018 - Skaņas un signāli
Bieži vien dzirdam ieteikumu -ieklausies savā ķermenī! Lielākoties tas domāts pārnestā nozīmē, ar domu, lai cenšamies izjust sevi, izprast, kāpēc kaut kas sāp vai kāpēc nomāc slikts garastāvoklis. Šoreiz gan aicinām ieklausīties ķermenī burtiskā nozīmē, jo dažādas skaņas un signāli, ko tas raida, ir ne mazāk svarīgi par sajūtām un domām. Svilpo, krakšķ, krāc, čīkst, burkšķ, griež, zvana... Ko ar to visu organisms cenšas pavēstīt, un vai vienmēr skaņas liecina par to, ka kaut kas nav kārtībā?

Visi raksti par medicīnu