Aizvērt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

17.08.2017 - Uzmanību! Darba laika izmaiņas 18. un 19 augustā
18. augustā rentgena un mamogrāfijas kabinets Krišjāņa Barona ielā 117, kā arī datortomogrāfijas kabinets Krišjāņa Barona ielā 115, strādās līdz 15:00. bet 19. augustā šie pakalpojumi nebūs Krišjāņa Barona ielā nebūs pieejami.
24.07.2017 - Jaunums! Uztura un diētas plāna izstrāde
Klīnikā darbu uzsākusi uztura speciāliste, fizioloģe Baiba Grīnberga, kura klientiem piedāvā jaunu pakalpojumu - detalizētu un individualizētu uztura vai diētas plāna izstrādi. Daļā sabiedrības valda mīts, ka uztura vai diētas plāns nepieciešams tikai tiem, kuriem ir jāatbrīvojas no liekā svara, taču tā nebūt nav - specializēts uztura plāns nepieciešams daudzos gadījumos: gan profilaktiskos, gan ārstēšanās, gan veselības uzturēšanas nolūkos.
24.07.2017 - Capital Clinic Riga pieejamas vecmātes konsultācijas
Jaunums! Capital Clinic Riga klientus pieņem vecmāte Elīna Kalniņa. Sniedz konsultācijas par grūtniecības norisi, fizioloģiju, dzemdību procesu, elpošanu tehniku, dzemdību pozām, pēcdzemdību periodu, jaundzimušā pareizu aprūpi, par krūts zīdīšanu, kā arī hendlingu - zīdaiņu pareizu turēšanu, celšanu, nešanu u.c.
24.07.2017 - Darbu Capital Clinic Riga uzsācis jauns ārsts - ginekologs, dzemdību speciālists Jurijs Lapidus
Ārsts veic sieviešu slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi, ultrasonoskopiskos izmeklējumus, STS izmeklēšanu, ārstēšanu, sniedz konsultācijas neauglības gadījumos, veic menopauzālu traucējumu ārstēšanu. Konsultē jauniešu (no 16 gadu vecuma) ginekoloģijas jautājumu risināšanā, kontracepcijā.

Visi jaunumi

Akcijas

01.08.2017 - Delikātai problēmai - komplekss risinājums! Akcija proktoloģijā!
No 1. augusta līdz 30. septembrim proktologa pirmreizējai konsultācijai kopā ar proktoskopiju īpaša cena - 35 Eur, kā arī atlaide līdz 150 Eur jebkurai proktoloģiskai operācijai.
24.07.2017 - Pediatra konsultācijai 20 % atlaide
Augustam ir īpašs statuss - tas raisa divējādas izjūtas, īpaši bērniem, bet vēl vairāk viņu vecākiem. Jo vasaras vaļošanās laiks, svaiga gaisa, jautru smieklu un vitamīnu enerģijas uzkrāšana, piedzīvojumu baudīšana rit vēl pilnā sparā, bet vienlaikus jau jāsāk domāt par tuvojošos septembri. Un tam ir atkal savs statuss - septembris ir prasīgs, liek savākt atpakaļ vasarā atvaļinājušās domas, koncentrēšanās spējas, mobilizēties mācībām, cītīgam bērnudārza apmeklējumam.
17.07.2017 - Grandioza ķermeņa lutināšanas programma vasarā!
Nenokavē grandiozas atlaides atlaides Wellslim centrā! Līdz 30. septembrim neredzētu zemas cenas - grandioza ķermeņa lutināšanas programma vasarā!
17.07.2017 - Atlaides sejas procedūrām!
“Wellslim centrs” skaistuma ekspresis piedāvā atlaides sejas kosmētiskām procedūrām, mezoporācijai, sejas ādas atjaunošanas procedūrai ar estētiskās medicīnas iekārtu eTWO. Meklē sev atbilstošāko procedūru? Noreibi no milzīgā piedāvājumu klāsta? Piesakies un saņem individuālu kosmetologa konsultāciju bez maksas!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

08.08.2017 - Rētu "dzēšanas" iespējas un varianti
Dermatoloģijas klīnikas dermatoloģe Linda Kapteine žurnāla “Veselība” augusta numurā stāsta par to, kādas ir iespējas likvidēt un padarīt mazāk pamanāmas rētas.
08.08.2017 - Soli priekšā novecošanās procesam
Dermatoloģijas klīnikas un Capital Clinic Riga dermatoloģe, preventīvās medicīnas speciāliste Jana Janovska, žurnāla “Veselība” augusta numura plašā intervijā stāsta- kas ir preventīvā medicīna, kāds ir bijis dakteres dzīves ceļš līdz šai jomai un kā nepazaudēt interesi par skaisto mums apkārt!
07.08.2017 - Ej basām kājām! Būsi veselāks un vēl gudrāks
Kādēļ ir tik svarīgi trenēt pēdu muskuļus un saites? Un kādēļ tik liela nozīme ik pa laikam pastaigāt ar kailām pēdām (arī pa ofisu)? Uzzini žurnāla “36,6 C” augusta numurā, kurā par pēdu veselības jautājumiem konsultē “Veselības centrs 4” rehabilitācijas nodaļas fizioterapeite Ieva Zeltīte.
07.08.2017 - Ko darīt, ja mutē iedzeļ lapsene?
Augusts- saldo augļu un ievārījumu mēnesis. Ko darīt, ja mutē iedzeļ lapsene? Žurnālā “100 labi padomi” praktiskus ieteikumus pirmajā palīdzībā sniedz “Veselības centrs 4” Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas vadītāja Iluta Hmeļņicka.

Visi raksti par medicīnu