Aizvērt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

21.02.2018 - Pasniegta Gada balva medicīnā 2017. VC4 speciāliste arī iegūst titulu.
9. februārī kultūras pilī „Ziemeļblāzma” norisinājās nozīmīgākais gada notikums medicīnas nozarē – „Gada balvas medicīnā 2017” pasniegšanas ceremonija. Šogad balva tika pasniegta jau astoto reizi, un katras nominācijas uzvarētājs saņēma mākslinieka Armanda Jēkabsona veidotu statueti Dzīvības asnu, kas ir kā atgādinājums par dzīvības un veselības vienotību. Šī balva ir paldies medicīnas speciālistiem par ieguldīto darbu, un to ik gadu februārī pasniedz Latvijas Ārstu biedrība.
20.02.2018 - Atvērto durvju dienas
Starptautiskā CIDESCO Rīgas kosmētikas skola aicina apmeklēt skolas atvērto durvju dienas.
19.02.2018 - Jaunums! Ūdens padeves jeb irigācijas iekārta kvalitatīvu endoskopisko izmeklējumu veikšanai
Rūpējoties par klientiem un nodrošinot arvien kvalitatīvākus izmeklējumus, "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" endoskopijas kabinetam iegādāta jauna iekārta ūdens padevei jeb irigācijai. Šī iekārta nodrošina vēl precīzāku diagnostiku un līdz ar to - atbilstošāku ārstēšanu.
19.02.2018 - Rehabilitācijas nodaļai - Atvērto durvju diena!
Atklājot Capital Clinic Riga Rehabilitācijas nodaļu, aicinām svinēt kopā ar mums! Tikai 22.februārī atvērsim durvis īpaši saviem klientiem, sniedzot bezmaksas konsultācijas un fizioterapeitu pakalpojumus!

Visi jaunumi

Akcijas

14.02.2018 - Skaistuma klīnika 4. Dimensija dāvina!
Izvēlies savai veselībai, labsajūtai, skaistumam piemērotāko piedāvājumu un saņem tikpat vērtīgu dāvanu
05.02.2018 - Izmēģini jauno enCurve procedūru par īpašu cenu!
Līdz pludmales sezonai tikai 120 dienas! Izmēģini jauno ķermeņa procedūru enCurve ar Lutronic iekārtu, kurai nav analogu Latvijā.
05.02.2018 - Īstais laiks gludai ādai!
Nebijis piedāvājums skaistuma institūtā "Liora" - jebkuras ķermeņa zonas lāzerepilācija ar jauno Lumenis Lightsheer™ DESIRE ar 50% atlaidi! Zvani +37126821593 un piesakies jau tagad!
31.01.2018 - Sasniedz savas skaistuma un labsajūtas virsotnes skaistuma institūtā “Liora”!
Ja esi “Veselības centrs 4” klients, bet neesi bijis skaistuma institūtā “Liora”, tad nāc un jebkuram pakalpojumam saņem 20% atlaidi!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

06.02.2018 - Ja ziemā svīsti
Skaidro Dermatoloģijas klīnikas ādas ārste Linda Kapteine-Veita.
06.02.2018 - Skaņas un signāli
Bieži vien dzirdam ieteikumu -ieklausies savā ķermenī! Lielākoties tas domāts pārnestā nozīmē, ar domu, lai cenšamies izjust sevi, izprast, kāpēc kaut kas sāp vai kāpēc nomāc slikts garastāvoklis. Šoreiz gan aicinām ieklausīties ķermenī burtiskā nozīmē, jo dažādas skaņas un signāli, ko tas raida, ir ne mazāk svarīgi par sajūtām un domām. Svilpo, krakšķ, krāc, čīkst, burkšķ, griež, zvana... Ko ar to visu organisms cenšas pavēstīt, un vai vienmēr skaņas liecina par to, ka kaut kas nav kārtībā?
06.02.2018 - Probiotikas mūs vēl pārsteigs!
Probiotikas ir tā sauktās labās baktērijas, kuras ir vēlamas un nepieciešamas ikviena cilvēka zarnu traktā, lai tas fizioloģiski normāli funkcionētu. Lai gan to pozitīvā iedarbība ir pierādīta, ir vēl daudz kā tāda, ko mēs par tām nezinām, tādēļ aktīvi norisinās pētniecība. Kāpēc mums vajag šīs labās baktērijas, un kādos ēdienos tās atrodamas?
06.02.2018 - Aukstumpumpa. Saderināti uz mūžu
Februāris ir viens no tiem ziemas mēnešiem, kad ir vislielākā iespēja saķert kādu slimību,-daudziem ir novājināta imūnsistēma, bet vīrusi un baktērijas teju virmo gaisā. Starp šīm kaitēm ir arī kaitinošās aukstum pumpas, kas ziemā un pavasarī nav nekāds retums.

Visi raksti par medicīnu