Aizvērt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

28.06.2017 - “Veselības centrs 4” filiālē “Wellslim centrs” piedāvā ādas atjaunošanas procedūras ar Jett Plasma Lift Profi!
“Veselības centrs 4” filiāle “Wellslim centrs” piedāvā procedūras ādas atjaunošanai, tostarp, sīko grumbu, striju un rētu korekcijai, nelielu asinsvadu, hemangiomu un pigmenta kosmētisko defektu mazināšanai, izmantojot plazmas ierīci Jett Plasma Lift Profi. Ierīce palīdzēs uzlabot ādas stāvokli arī pēc aknes akūtās fāzes, lai novērstu rētu veidošanos.
28.06.2017 - “SpineScan”- digitālā skoliometrija mugurkaula pārbaudei!
“Veselības centrs 4” filiālē “Mugurkaula un locītavu veselības centrs” jauna ierīce - skoliometrs “SpineScan”, kas nodrošina automatizētu mugurkaula deformāciju, posturālo traucējumu un kustību diapazona pārbaudi un apsekošanu.
22.06.2017 - Baltijas Vēnu klīnikas vadošais speciālists - asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris gatavo sieru ar zaļumiem
Baltijas Vēnu klīnikas vadošais speciālists - asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris šajos Jāņos gatavo sieru ar zaļumiem - dillēm, pētersīļiem un linsēklām! Dilles ir ļoti veselīgas, jo bagātas ar uzturvielām, C vitamīnu un olbaltumvielām, tās normalizētu asinsspiedienu un sniedz burvīgu aromātu! Bet linsēklas palīdz saglabāt optimālu ķermeņa svaru un līdzsvarot cukura līmeni asinīs.
21.06.2017 - Laiks jaunai siera receptei, lai pārsteigtu draugus un ģimeni!
Capital Clinic Riga un Diagnostikas centrs kardioloģe Ilze Zandarte pagatavoja gardu Jāņu sieru ar upeņu sukādēm un medus putekšņiem! Upenes ir bagātas ar C vitamīnu un sniegs lielisku akcentu tradicionālajam Jāņu sieram!

Visi jaunumi

Akcijas

28.06.2017 - Skaistuma dūriens vasaras karstumā!
Nāc, saņem savu lieliskā skaistuma dūrienu un svini vasaru koši! Veicot jebkuru injekciju saņem atlaidi līdz pat 50 Eur!
28.06.2017 - Dzēlīgās piezīmes atstāj pagātnei!
Līdz 31. augustam īpašas cenas ausu korekcijas plastiskajām operācijām "Veselības centrs 4" filiālē "Dermatoloģijas klīnika".
27.06.2017 - Mezoporācija – atgūsti skaistumu bez injekcijām
Apturi laika zīmes bez injekcijām! Atlikušos vasaras mēnešus mezoporācija sejai, pielietojot mesoestetic kosmētikas līdzekļus un TMT sistēmu, ar īpašu atlaidi! Nenokavē un pieraksties procedūrai “Veselības centra 4” skaistuma klīnikā "4. Dimensija" vai Wellslim centrs.
27.06.2017 - Potējies aktīvai vasarai!
Jūlijā Medus kartes īpašniekiem īpaši piedāvājumi Jūrmalas vakcinācijas kabinetā! Ticovac un Encepur vakcīnām pret ērču encefalītu īpaša cena!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

26.06.2017 - Gribu geliša nadziņus!
“Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe, triholoģe Jekaterina Pudova žurnāla “Ievas Veselība” jūnija numurā atbild uz 7 populārākajiem jautājumiem un mītiem par gēla lakas ietekmi uz veseliem nagiem.
26.06.2017 - Ne pūku, ne spalvu (Uz dāmas sejas)
”Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine žurnāla “Veselība” jūnija numurā konsultē par to, kādēļ sievietēm var pastiprināti veidoties apmatojums zonās, kur tam nevajadzētu būt, un kā rīkoties saskaroties ar šo problēmu!
26.06.2017 - Skaistumkopšana meitenēm
”Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine žurnāla “Ieva” maija pēdējā numurā sniedz ieteikumus, kā iemācīt meitai patiešām rūpēties par savu skaistumu, un kā rīkoties, ja mazā jaunkundze vēlas sākt lietot dekoratīvo kosmētiku.
12.06.2017 - Lāzers nagu sēnītes ārstēšanai!
Ātri, nesāpīgi, ar noturīgu rezultātu. Nagu sēnīte jeb onihomikoze ir slimība, ko izraisa vairāku veidu sēnītes, – visbiežāk dermatofīti, rauga un pelējuma sēnes. Tā var skart gan roku, gan kāju pirkstu nagus, tomēr kāju pirkstu nagus tā skar daudzkārt biežāk.

Visi raksti par medicīnu