Aizvērt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

22.09.2017 - Esi imūns sagaidot gripu!
No šī gada Latvijā tiek piedāvāta jauna četrekvivalentu vakcīna pret sezonālo gripu ( ražota Francijā). Vakcīna veido imunitāti pret 4 gripas vīrusu tipiem (satur 2 A un 2 B tipus).
21.09.2017 - Pieejamas papildus vietas valsts apmaksātajiem magnētiskās rezonanses izmeklējumiem Jelgavā, Valmierā, Kuldīgā un Liepājā
Informējam, ka SIA "Vizuālā diagnostika" filiālēs Jelgavā, Valmierā, Kuldīgā un Liepājā ir pieejamas papildus vietas valsts apmaksātajiem magētiskās rezonanses izmeklējumiem. Aicinām pacientus veikt pierakstu uz izmeklējumiem, sazinoties ar filiālēm.
18.09.2017 - VC4 dāvinājums paver RSU plašākas iespējas topošo ārstu sagatavošanai
Lai atbalstītu topošos mediķus viņu ceļā uz ārsta profesiju, viena no Latvijas lielākajām privātajām ambulatorajām medicīnas iestādēm, SIA “Veselības centrs 4”, pirmdien, 18. septembrī, parakstījusi ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) dāvinājuma līgumu, nododot RSU rīcībā divas ultrasonogrāfijas un vienu endoskopijas iekārtu, endoskopa dezinfekcijas aparātu ar reaģentiem, kā arī speciālu kušeti jauno ārstu un veselības aprūpes speciālistu klīnisko prasmju apguvei. Iekārtas tiks izvietotas gan Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (MITC), gan Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā šogad atklātajā RSU studiju bāzē.
06.09.2017 - Agris Daņiļevičs: Pēc 20 gadiem nolēmu izpētīt pēdu
Reti, kad aizdomājamies, ka tieši pēdas ir tās, kuru labsajūta nosaka mūsu vispārējā organisma stāvokli. Pēdām ir ļoti unikāla konstrukcija un tām ir divas funkcijas — noturēt ķermeņa svaru vertikāli un līdzsvarot ķermeni attiecībā pret pamatni, uz tām gulstas viss mūsu dzīves smagums tiešā nozīmē — ķermenis, somas un citas nastas, kuras ikdienā pat nepiefiksējam. To pēc gandrīz 20 gadu ilgām periodiski ciestām sāpēm pēdās sapratis arī horeogrāfs, deju pasniedzējs Agris Daņiļevičs, kurš dalījās savos iespaidos pēc tehniskā ortopēda apmeklējuma un pēdu izmeklējumu veikšanas.

Visi jaunumi

Akcijas

12.09.2017 - Sestdienās senioriem atlaide laboratorijas pakalpojumiem!
Atbalstot seniorus, “Veselības centrs 4” sestdienās piedāvā 10% atlaidi maksas laboratorijas pakalpojumiem.
04.09.2017 - Septembrī "Veselības centrs 4" klienta karšu īpašniekiem īpašas atlaides!
Visu septembri ar savu "Veselības centrs 4" klienta karti saņem īpaās cenas kosmetologa, ķermeņa kopšanas speciālistu konsultācijām un citiem pakalpojumiem. Ja neesi vēl klienta kartes īpašnieks iegādājiet to "Veselības centrs 4" filiālēs.
01.09.2017 - Lai rudenī krīt lapas, nevis mati!
Septembrī izbaudi atlaides līdz pat 50% matu veselības procedūrām un saņem "Stenders" matu krēmu zīdainam matu gludumam dāvanā!
31.08.2017 - Uzzini visu par sejas ādas kopšanu tikai par 5 eiro.
Līdz 30. septembrim sejas ādas kopšanas konsultācija pie kosmētiķes Daces Kopko un Valērijas Skvorcovas par īpašu cenu. Uzzini, kā pareizi rūpēties par savas ādas veselību un skaistumu!

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

12.09.2017 - Žults atvilni
Vai ikviens no mums pēc sātīgākas ēšanas kādreiz izjutis tā saukto atvilni, kad sāk dedzināt aiz krūšu kaula, jo daļa no nupat apēstā kopā ar skābo kuņģa sulu no kuņģa atgriežas barības vadā. Pareizs uztura režīms un smagākos gadījumos medikamenti palīdz šo problēmu risināt, bet ko darīt, ja dedzināšana un sāpes vēderā saglabājas, lai gan skābes atvilnis tiek ārstēts?
12.09.2017 - Vai tiešām un kad ir jālieto holesterīnu pazeminošās zāles
Sabiedrībā joprojām bieži ir sastopams uzskats, ka ar paaugstinātu holesterīnu jātiek galā bez zālēm un vispār jau tas izteiktus draudus dzīvībai nerada, vai pat, vēl vairāk kontrastējot patiesībai, ka pārāk zems holesterīns arī rada kaitējumu cilvēka veselībai. Patiesībā pat šķietami normāls holesterīna līmenis daudzos gadījumos ir par augstu un ilgtermiņā rada nelabvēlīgas izmaiņas kā sirds, tā citos asinsvados, un šīs izmaiņas visbiežāk nav jūtamas, līdz notiek miokarda infarkts vai insults.
08.08.2017 - Rētu "dzēšanas" iespējas un varianti
Dermatoloģijas klīnikas dermatoloģe Linda Kapteine žurnāla “Veselība” augusta numurā stāsta par to, kādas ir iespējas likvidēt un padarīt mazāk pamanāmas rētas.
08.08.2017 - Soli priekšā novecošanās procesam
Dermatoloģijas klīnikas un Capital Clinic Riga dermatoloģe, preventīvās medicīnas speciāliste Jana Janovska, žurnāla “Veselība” augusta numura plašā intervijā stāsta- kas ir preventīvā medicīna, kāds ir bijis dakteres dzīves ceļš līdz šai jomai un kā nepazaudēt interesi par skaisto mums apkārt!

Visi raksti par medicīnu