Aizvērt

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

13.07.2017 - Jūsu ērtībai Dermatoloģijas klīnika strādā arī sestdienās!
Esi pārāk aizņemts darba dienās? Nav iespēja pieteikt vizīti pie ārsta sev pieejamā laikā? Dermatoloģijas klīnika strādā arī sestdienās!
11.07.2017 - VC4 Diagnostikas centrā klientiem pieejams atjaunotais datortomogrāfijas kabinets
Atjaunotais datortomogrāfijas (DT) kabinets aprīkots ar visjaunāko "General Electric" 64/128 slāņu datortomogrāfu "REVOLUTION EVO with AsiR".
07.07.2017 - “Vizuālā diagnostika” atver datortomogrāfijas kabinetu Siguldā
Piektdien, 7. jūlijā, svinīgi tika atklāts “Veselības centrs 4” grupas uzņēmuma “Vizuālā diagnostika” datortomogrāfijas kabinets Siguldā, kurā ir uzstādīta 64 slāņu datortomogrāfijas iekārta GE Optima CT660.
28.06.2017 - Neinvazīva ādas liftinga procedūra ar augstas intensitātes fokusētu ultraskaņu
“Veselības centrs 4” struktūrvienībā “Dermatoloģijas klīnika” ir pieejama medicīnas tehnoloģiju ražotāja Hironic jaunākā augstas intensitātes fokusēta ultraskaņas iekārta DOUBLO™, 2nd Generation of HIFU, ar kuras palīdzību var veikt efektīvu sejas, kakla un dekoltē zonas ādas liftingu un nostiprināšanu, kā arī sejas ovāla korekciju bez ķirurģiskas iejaukšanās. Šī iekārta palīdz atbrīvoties arī no liekajiem tauciņiem pie ceļiem.

Visi jaunumi

Akcijas

17.07.2017 - Grandioza ķermeņa lutināšanas programma vasarā!
Nenokavē grandiozas atlaides atlaides Wellslim centrā! Līdz 30. septembrim neredzētu zemas cenas - grandioza ķermeņa lutināšanas programma vasarā!
17.07.2017 - Atlaides sejas procedūrām!
“Wellslim centrs” skaistuma ekspresis piedāvā atlaides sejas kosmētiskām procedūrām, mezoporācijai, sejas ādas atjaunošanas procedūrai ar estētiskās medicīnas iekārtu eTWO. Meklē sev atbilstošāko procedūru? Noreibi no milzīgā piedāvājumu klāsta? Piesakies un saņem individuālu kosmetologa konsultāciju bez maksas!
07.07.2017 - Atver acis nākotnei!
Uzzini, kādas slimības slēpj tavs DNS. Preventatīvās medicīnas speciālista pirmreizējajai konsultācijai -40% atlaide, bet ar "Veselības centrs 4" klienta karti pat -50%!
05.07.2017 - Akcija! Atbalstām seniorus!
Kā katru gadu, “Veselības centrs 4” aicina izmantot īpašu vasaras piedāvājumu senioriem! Vasaras piedāvājumi ar īpašām atlaidēm un dāvanām pieejami, uzrādot pensionāra apliecību.

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

11.07.2017 - Tavs zāļu skapītis. Pietūkuši apakšstilbi.
Ja pietūkuši apakšstilbi, kas labāks- gels vai tabletes? Baltijas vēnu klīnikas vadošais speciālists, asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris žurnālā “Ievas Veselība” dalās pārdomās par efektīvākajiem bezrecepšu līdzekļiem kāju pietūkuma mazināšanai!
07.07.2017 - Pēkšņi - savāda garša mutē
Ko nozīmē, ja pēkšņi sajūti rūgtu vai metālisku garšu mutē, kas nepāriet vairākas dienas? Kādas veselības problēmas var signalizēt neierastas garšas, žurnāla “Veselība” jūlija numurā skaidro “Veselības centrs 4” ģimenes ārste Elita Adijane.
07.07.2017 - Ko darīt, ja redzi, ka kāds slīkst?
Ko darīt, ja pamani slīkstošu cilvēku? Par to, kā pareizi rīkoties, žurnālam “100 labi padomi” ieteikumus sniedz “Veselības centrs 4” Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas vadītāja Iluta Hmeļņicka.
07.07.2017 - Ja negrib skūt!
Bikini vaksācija jau sen vairs nav procedūra, kuru apmeklē tikai čipendeili! Vai atbrīvošanās no liekā apmatojuma var būt kaitīga? Par labākajām iespējām kā atbrīvoties no apmatojuma vīriešiem, žurnāla “Klubs” jūlija numurā konsultē “Veselības centrs 4” Dermatoloģijas klīnikas ārsts Dmitrijs Pukijāns.

Visi raksti par medicīnu