Aizvērt Akcija

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

12.04.2017 - Lattelecom Rīgas maratons jau 14. maijā! Vai tava veselība ir gatava šim izaicinājumam?
Piedalīties maratonā - tā ir liela apņemšanās un liels izaicinājums, kas prasa ne tikai psihoemocionālu un gribas noturību, bet arī lielisku veselību. Tādēļ visiem, kuri ir nolēmuši atkārtoti vai arī pirmo reizi mūžā pierādīt sev un citiem - es varu noskriet maratonu, piedāvājam fiziskās sagatavotības un veselības pārbaudi, lai intensīvie treniņi pirms skrējiena un skrējiens neradītu nepatīkamus pārsteigumus un problēmas.
10.04.2017 - Darba laika izmaiņas svētkos
No 13. līdz 17. aprīlim veselības centrs 4 filiālēs ir mainīti darba laiki. Pilns izmaiņu saraksts pieejams šeit.
29.03.2017 - Jauna ierīce slaida auguma iegūšanai - Ultra Shape Power
Jau aprīļa sākumā “Veselības centrs 4” skaistuma klīnikā “4.Dimensija” būs pieejama jauna ierīce slaida auguma iegūšanai. Ultra Shape Power ir jaunās paaudzes ultraskaņas ierīce, ar kuras palīdzību iespējams samazināt zemādas taukaudu apjomu selektīvi iznīcinot tauku šūnas dažādās ķermeņa zonās, arī grūti pieejamās, piemēram, kāju iekšpuses, augšdelmus u.c.
29.03.2017 - “Veselības centrs 4” atgādina- olas ir svarīgas ne tikai svētkos!
Aprīlis šogad ir arī Lieldienu mēnesis, tādēļ šajos svētkos vēlamies pievērst uzmanību un atgādināt vīriešiem rūpēties par savu reproduktīvo veselību!

Visi jaunumi

Akcijas

31.03.2017 - Skrienot drīz vien nogurst kājas? - Izvēlies Bauerfeind un noskrien vairāk!
Tikai aprīlī DYNASTY veikalos ar Veselības centra 4 klientu karti īpaši skriešanai piemērotajām kompresijas zeķēm Bauerfeind Run&Walk atlaide 25%!
29.03.2017 - Īpašs piedāvājums Euroaptiekas medus kartes īpašniekiem
“Veselības centrs 4” filiālē “Diagnostikas centrs” tikai aprīlī īpašs piedāvājums Euroaptiekas Medus kartes īpašniekiem! Uzrādot MK saņemsiet atlaides algologa konsultācijai un blokādei.
29.03.2017 - Jauns sākums tavam skaistumam!
Līdz 31. maijam krūšu un vēdera plastiskajām operācijām Dermatoloģijas klīnikā pavasara atlaides. Veicot abas operācijas atlaide dubultojas - saņem 400 Euro atlaidi!
13.03.2017 - Kāpēc plēst, ja var dzēst? Pieņem gludu lēmumu!
Sagatavojies vasaras sezonai laicīgi un atbrīvojies no nevēlamā apmatojuma! Saņem lieliskus piedāvājumus veicot pilnu lāzerepilācijas kursu (4 procedūras) kādā no Veselības centrs 4 filiālēm.

Visas akcijas

Raksti par medicīnu

24.04.2017 - 40+... Maigās svārstības
Jaunākajā žurnāla “Annas psiholoģija” izdevumā “Veselības centrs 4” skaistuma klīnikas “4.Dimensija” dermatoloģe Lauma Valeine pastāsta, kas notiek ar sievietes ādu pēc 40 gadu vecuma un iesaka labākos kosmētikas līdzekļus, kas liks izskatīties un justies labāk!
19.04.2017 - Gaisā virmo zieputekšņi
Vai zināji, ka no ziedputekšņu alerģijas cieš katrs trešais pilsētnieks? "Veselības centrs 4" alergoloģe Signe Pūriņa Latvijas Avīzei konsultē par labākajiem risinājumiem alerģijas izpausmju mazināšanai.
19.04.2017 - Izdegšanas sindroms skar katru piekto!
Kas ir izdegšanas sindroms un kā to atšķirt no depresijas? “Dermatoloģijas klīnika” un “Capital Clinic Riga” dermatoloģe, preventīvās medicīnas speciāliste Dr. Jana Janovska laikrakstā “Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai” skaidro, kādi ir izdegšanas simptomi un sniedz ieteikumus labākai pašsajūtai!
11.04.2017 - Vairogdziedzera nepietiekama funkcija jeb hipotireoze
Vairogdziedzeris ir mazs tauriņformas dziedzeris, kas atrodas kakla priekšpusē tieši zem t.s. Ādama ābola jeb vairogskrimšļa. Vairogdziedzeris ražo ļoti nozīmīgus hormonus trijodtironīnu (T3) un tiroksīnu (T4), kuriem ir liela ietekme uz veselību – šie hormoni ietekmē visus vielmaiņas aspektus.

Visi raksti par medicīnu