Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Baltijas Vēnu klīnika

Filiāles > Baltijas Vēnu klīnika

 

„Veselības centrā 4” un filiālēs  tiek nodrošināta vides pieejamība cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Veselības Centrs 4  Baltijas Vēnu klīnika ir lielākā, pieredzes bagātākā medicīnas iestāde Latvijā un Baltijā, kas vienkopus piedāvā izvērstu vēnu diagnostiku un ārstēšanu.

Veselības Centrs 4  Baltijas Vēnu klīnikas speciālisti klientu ērtībām konsultē un veic operācijas trīs vietās Rīgā:

Pacientus konsultē arī Veselības centra 4 filiālē Diagnostikas centrs, Rīgā,  Grebenščikova ielā 1, www.vc4diagnostikascentrs.lv

Baltijas Vēnu klīnikas personāls ir kvalificēti, pieredzējuši flebologi un asinsvadu ķirurgi, kā arī profesionālas medicīnas un operāciju māsas. Mūsu priekšrocība ir iespēja nepieciešamības gadījumā piesaistīt multidisciplināru VC4 ārstu komandu: dermatologus, radiologus - diagnostus, ultrasonogrāfistus, kardiologus, endokrinologus, ginekologus, neirologus u.c.

 

Aicinām VIRTUĀLAJĀ TŪRĒ pa Baltijas Vēnu klīnikas telpām!  
                             
Modernās tehnoloģijas sniedz arvien labākas iespējas telpu vizuālās apskates jomā. Arī Veselības centrs 4 piedāvā Baltijas vēnu klīnikas telpu apskati 360 grādu panorāmā ikvienam interesentam. Virtuālās tūres laikā varēsiet nesteidzīgi aplūkot  katru Jūs interesējošo detaļu, noklausīties audio komentāru (noklikšķinot uz nots ikonas) vai izlasīt telpu aprakstus.

Tā ir Jūsu iespēja ielūkoties Baltijas Vēnu klīnikas telpās un izbaudīt klātbūtnes efektu: reģistratūrā, operāciju zālē, flebologa kabinetā un ārstnieciskās pēdu kopšanas speciālista kabinetā!

Virtuālā tūre apskatāma šeit >