Aizvērt
 

CAPITAL CLINIC RIGA

Filiāles > CAPITAL CLINIC RIGA

Veselība. Laiks. Kapitāls

 

Capital Clinic Riga- jaunākais Veselības centra 4 saistītais uzņēmums - iraugstas klases klīnika Rīgā, kurā apvienots viss, ko sniedz 21. gadsimta iespējas - unikālas tehnoloģijas, pilns poliklīnikas informācijas sistēmas klāsts, ērtas un pieejamas telpas, kā arī mūžīgās vērtības - ārsti, savas nozares autoritātes.

 

Klīnika piedāvā plaša spektra medicīnas pakalpojumus, nodrošinot vismūsdienīgākās izmeklēšanas un ārstēšanas iespējas. Te īpaša uzmanība tiek pievērsta medicīnas pakalpojumu servisam.

 

Rīgā, Duntes ielā 15a, (3./4.stāvs)

tālr.: + 371 66333333, + 371 29334224

info@capitalclinicriga.lv

www.capitalclinicriga.lv

www.facebook.com/CapitalClinicRiga

 

Klīnika atrodas ērti pieejamā vietā netālu no pilsētas centra un tā ir izvietota ēkas 3. un 4. stāvā. Klientu ērtībai darbojas lifts, ir nodrošināta bezmaksas autostāvvieta, kā arī vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem. Tāpat nodrošināta ērta pārvietošanās vecākiem ar bērnu ratiņiem,ir māmiņu telpa bērnu pārtīšanai un zīdīšanai, kā arī  bērnu rotaļu istaba.

 

Capital Clinic Riga klientiem piedāvā:

 

Piecu līmeņu (Standarta, Bronzas, Sudraba, Zelta, Platīna) vispārējās veselības pārbaudes programmas(Check-up). Pilns veselības stāvokļa izvērtējums iespējami īsākajā laikā.

  • Diagnostiku.Visprecīzāko diagnostiku nodrošina jaunākās paaudzes premium klases ultrasonogrāfijas iekārtas (Siemens Acuson X700, Philips EPIQ7, GE Vivid E9, GE Voluson E8 un GE Voluson S8), visjaunākās funkcionālās diagnostikas iekārtas, pilna spektra diagnostikas aprīkojums oftalmoloģijā, audiometrijas iekārtas, moderni aprīkotie ginekoloģijas, uroloģijas, dermatoloģijas, fizioteapijas u.c. kabineti.
  • Ārstēšanu.Klientus konsultē un ārstē profesionāli, Latvijā atzīti dažādu nozaru ārsti – ģimenes ārsti, internisti, pediatri, kardiologi, neirologi, otolaringologi, acu ārsti, ginekologi, dermatologi, alergologi, pulmonologs, reimatologs, onkologs, urologi, endokrinologs, gastroenterologs, flebologi, ķirurgi, proktologs, radiologi – diagnosti, fizioterapeits, sporta ārsts u.c.
  • Sporta medicīnu.Klīnikā izveidots funkcionālās diagnostikas kabinets, kas ir pilnībā aprīkots ar jaunākajām un precīzākajām tehnoloģijām, kas ļauj īstenot padziļinātas veselības pārbaužu programmas ne tikai labākiem ārstēšanas rezultātiem, bet arī augstiem sportiskiem sasniegumiem. Līdzās citiem izmeklējumiem iespējams veikt kardiopulmonālo slodzes testu.
  • Rehabilitāciju.Speciālistu konsultācijas un terapija. Klīnikā pieejamas neirologa, sporta ārsta, fizioterapeita u.c. speciālistu konsultācijas, ārstnieciskā vingrošana, slinga terapija, medicīniskā teipošana u.c.
  • Grūtnieču aprūpi.Klīnikā pieejami visi grūtnieču aprūpes pakalpojumi - visas nepieciešamās ginekologu, vecmāšu un pediatru konsultācijas, visu veidu analīzes un skrīningi, visi nepieciešamie ultrasonogrāfijas izmeklējumi (2D, 3D, 4D).

SVARĪGI: Noslēgtais līgums ar Nacionālo veselības dienestu nodrošina valsts garantētos sekundārās ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumus grūtniecēm un nedēļniecēm.

 

PIRMO REIZI LATVIJĀ: Capital Clinic Riga pacientēm ir iespēja saņemt unikālus, līdz šim Latvijā vēl nebijušus pakalpojumus urīna nesaturēšanasun maksts kanāla atslābuma sindroma ārstēšanai, ko nodrošina lāzertehnoloģiju ražotāja FOTONA multifunkcionāla lāzera sistēma Dynamis. Tāpat ļoti daudziem klientiem ir aktuāla nagu sēnītes ārstēšana, ko Capital Clinic Riga veic ar FOTONA lāzeru. Zvani un uzzini vairāk: +371 66333333, + 371 29334224

 

Capital Clinic Riga telpās atrodas arī Veselības centra 4 Bērnu  veselības centrs, kam ir cieša sadarbība ar Capital Clinic Riga