Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

CAPITAL CLINIC RIGA

Filiāles > CAPITAL CLINIC RIGA

Veselība. Laiks. Kapitāls

 

“Veselības centrs 4” grupas uzņēmums Capital Clinic Riga ir augstas klases klīnika Rīgā, kurā apvienots viss, ko sniedz 21. gadsimta iespējas - unikālas tehnoloģijas, pilns poliklīnikas informācijas sistēmas klāsts, ērtas un pieejamas telpas, kā arī mūžīgās vērtības - ārsti, savas nozares autoritātes.

 

Klīnika piedāvā plaša spektra medicīnas pakalpojumus, nodrošinot vismūsdienīgākās izmeklēšanas un ārstēšanas iespējas. Te īpaša uzmanība tiek pievērsta medicīnas pakalpojumu servisam.

 

 

Rīgā, Duntes ielā 15a, (3./4.stāvs)

tālr.: + 371 66333333, + 371 29334224

info@capitalclinicriga.lv

www.capitalclinicriga.lv

www.facebook.com/CapitalClinicRiga

 

Klīnika atrodas ērti pieejamā vietā netālu no pilsētas centra un tā ir izvietota ēkas 3. un 4. stāvā. Klientu ērtībai darbojas lifts, ir nodrošināta bezmaksas autostāvvieta, kā arī vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem. Tāpat nodrošināta ērta pārvietošanās vecākiem ar bērnu ratiņiem, ir māmiņu telpa bērnu pārtīšanai un zīdīšanai, kā arī  bērnu rotaļu istaba.

 

Capital Clinic Riga klientiem piedāvā:

 

 • Diagnostiku.Visprecīzāko diagnostiku nodrošina jaunākās paaudzes premium klases ultrasonogrāfijas iekārtas (Toshiba "Aplio i 900", General Electric “Vivid E95”, General Electric "Voluson S10", "Voluson E8"  un “Voluson S8”,  Philips EPIQ7,), visjaunākās funkcionālās diagnostikas iekārtas, pilna spektra diagnostikas aprīkojums oftalmoloģijā, audiometrijas iekārtas, moderni aprīkotie ginekoloģijas, uroloģijas, dermatoloģijas, fizioteapijas u.c. kabineti.
 • Ārstēšanu.Klientus konsultē un ārstē profesionāli, Latvijā atzīti dažādu nozaru ārsti – ģimenes ārsti, internisti, pediatri, kardiologi, neirologi, otolaringologi, acu ārsti, ginekologi, dermatologi, alergologi, pneimonologi,urologi, endokrinologs, gastroenterologs, flebologi, ķirurgi, proktologs, radiologi – diagnosti, fizioterapeits, sporta ārsts u.c.
 • Sporta medicīnu.Klīnikā izveidots funkcionālās diagnostikas kabinets, kas ir pilnībā aprīkots ar jaunākajām un precīzākajām tehnoloģijām, kas ļauj īstenot padziļinātas veselības pārbaužu programmas ne tikai labākiem ārstēšanas rezultātiem, bet arī augstiem sportiskiem sasniegumiem. Līdzās citiem izmeklējumiem iespējams veikt komplekso jebkardiopulmonālo slodzes testu.
 • Rehabilitāciju.Speciālistu konsultācijas un terapija. Klīnikā pieejamas neirologa, sporta ārsta, fizioterapeita u.c. speciālistu konsultācijas, ārstnieciskā vingrošana, slinga terapija, medicīniskā teipošana u.c.
 • Grūtnieču aprūpi.Klīnikā pieejami visi grūtnieču aprūpes pakalpojumi - visas nepieciešamās ginekologu, vecmāšu un pediatru konsultācijas, visu veidu analīzes un skrīningi, visi nepieciešamie ultrasonogrāfijas izmeklējumi.

 

SVARĪGI: Noslēgtais līgums ar Nacionālo veselības dienestu nodrošina valsts garantētos sekundārās ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumus grūtniecēm un nedēļniecēm.

 

 

Īpaša iespēja: Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, Capital Clinic Riga piedāvā saviem klientiem arvien jaunas iespējas gan veselības, gan dzīves kvalitātes uzlabošanā. Tagad klīnikā pieejami divi jauni estētiskās ginekoloģijas pakalpojumi veselības un intīmo problēmu risināšanai:

 

 • Lāzerprocedūras FemiLift ar pašas jaunākās paaudzes "Alma Lasers" iekārtu FemiLift CO2 Smart 
 • Intīmās estētikas injekcijas

 

FemiLift paver jaunas iespējas kvalitatīvi, ātri, bez sāpēm, bez anestēzijas, bez vecuma ierobežojuma, bez blaknēm veikt gan ārstnieciskas, gan estētiskās ginekoloģijas procedūras: 

 

 • slodzes urīna nesaturēšanas ārstēšanai
 • maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai
 • menopauzes simptomu novēršanai
 • atjaunošanai pēcdzemdību periodā
 • maksts sausuma un atkārtotu infekciju novēršanai
 • dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanai

 

Capital Clinic Riga ārsti kā Latvijā pirmie  šajā jomā sertificētie speciālisti  piedāvā arī ginekoloģiskās injekcijas - hialuronskābes filleru injekcijas intīmajā zonā vairāku veselības, estētisko un labsajūtas problēmu risināšanai.

 

Tāpat ļoti daudziem klientiem ir aktuāla nagu sēnītes ārstēšana, ko Capital Clinic Riga veic ar FOTONA lāzeru.

 

Zvani un uzzini vairāk: +371 66333333, + 371 29334224

 

Capital Clinic Riga telpās atrodas arī “Veselības centrs 4”Bērnu  veselības centrs, kam ir cieša sadarbība ar Capital Clinic Riga