Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Ārstniecība

Pakalpojumi > Ārstniecība
Kopš SIA Veselības centrs 4 dibināšanas ģimenes veselības jeb primārās aprūpes nodaļas darba nodrošināšana ir bijis viens no prioritārajiem VC4 virzieniem.
 
Veselības centra 4 ģimenes ārsti pieņem:
Veselības centrā 4, Rīgā, Kr.Barona ielā 117, tālr. 67847103
Arodveselības nodaļā, Rīgā, Brīvības ielā 180, tālr. 67898975
 
 
Šobrīd VC4 strādā ievērojams ģimenes ārstu kolektīvs, piedāvājot kvalitatīvu un konkurētspējīgu primārās veselības aprūpi pacientiem jebkurā vecumā.
 
Veselības centrs 4 ģimenes veselības nodaļā ģimenes ārstu pakalpojumus sniedz:
 • ģimenes ārsti, kas sadarbojas ar Nacionālo veselības dienestu;
 • maksas ģimenes ārsti:
  • kas sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām, kurām ir līgumattiecības ar VC4,
  • kas sniedz maksas pakalpojumus, saskaņā ar VC4 cenrādi (pacientiem, kuriem nav apdrošināšanas polises, bet kuri piekrīt apmaksāt pakalpojumus paši).
Ģimenes ārsta atbildība un pienākumi, kas būtu jāzina katram pacientam Lasīt vairāk >
 
 
INFORMĀCIJA PAR VC4 ĢIMENES ĀRSTIEM, KAS SADARBOJAS AR NACIONĀLO VESLĪBAS DIENESTU:
 
Nosacījumi pacienta pastāvīgai reģistrēšanai pie Nacionālā veselības dienesta ģimenes ārsta:
 • pacients var reģistrēties tikai pie tāda ģimenes ārsta, kuram ir noslēgts sadarbības līgums ar Nacionālo veselības dienestu,
 • katram Nacionālā veselības dienesta ģimenes ārstam ir noteikta, līgumā atrunāta teritorija, kuru viņš apkalpo. Ārstam ir jāreģistrē pacienti savā aprūpes teritorijā, ja reģistrēto pacientu skaits šim ārstam nav lielāks par līgumā noteikto. Savstarpēji vienojoties, Nacionālā veselības dienesta ģimenes ārsts drīkst reģistrēt arī pacientus, kas nedzīvo viņa apkalpotajā teritorijā.
Uzmanību! Viens no svarīgākajiem faktoriem, kāpēc ieteicams reģistrēties pie Nacionālā veselības dienesta ģimenes ārsta, ir iespēja reģistrēšanās gadījumā saņemt ārsta izrakstītas zāles, izmantojot Valsts kompensējamo medikamentu atlaidi, ja pacientam šī atlaide pienākas (to reglamentē valsts kompensējamo medikamentu saraksts pie attiecīga slimības diagnozes šifra un valsts noteiktie izrakstīšanas kritēriji). Šis nosacījums īpaši svarīgs pacientiem ar hroniskām slimībām, jo neesot reģistrētam pie Veselības norēķinu centra ģimenes ārsta, pacients nevar pretendēt uz Valsts kompensējamo medikamentu atlaidi.
 
Pacienta iemaksa Nacionālā veselības dienesta ārsta apmeklējumam ir Ls 1,-. Šo iemaksu var segt kā pacients pats, tā apdrošināšanas kompānija.
 
Nacionālā veselības dienesta ārsta mājas vizīte
 
Uzmanību pacientiem!
VC4 ārsti mājas vizītēs dosies tikai uz tām pacientu dzīvesvietas adresēm, kas atrodas ārstu apkalpojamās teritorijās.
 
Par mājas vizīti nav jāmaksā:
 • bērniem līdz 18 gadiem,
 • I grupas invalīdiem,
 • pacientiem, kuriem nepieciešama ilgstoša plaušu mākslīgā ventilācija,
 • personām, kurām nepieciešama paliatīvā aprūpe.
Pacienta iemaksa Ls 2,- apmērā par mājas vizīti jāmaksā sekojošiem pacientiem:
 • personām, kas vecākas par 80 gadiem
 
Pacientiem, kuriem nepienākas Nacionālā veselības dienesta apmaksāta mājas vizīte, vizītes maksu nosaka un apstiprina katra ārsta prakse individuāli. Izmaksu cenrādim jābūt pieejamam Nacionālā veselības dienesta ārsta prakses kabinetā.
 
Kādos gadījumos ir un kādos nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums? Lasīt vairāk >
 
INFORMĀCIJA PAR VC4 MAKSAS ĢIMENES ĀRSTIEM
 
VC4 maksas ģimenes ārsti sadarbojas ar apdrošinātāju kompānijām un piedāvā tādu pašu pakalpojumu klāstu kā Nacionālā veselības dienesta ģimenes ārsti, bet bez iespējas reģistrēties Valsts reģistrā.
 
Pierakstīties vizītei pie ģimenes ārsta VC4 ir iespējams, zvanot uz reģistratūru (tālruņi 67847100, 67847103) vai ierodoties reģistrēties klātienē pie VC4 reģistratūras administratorēm.
 
Uzmanību!
Maksas ģimenes ārsts var norīkot pie speciālistiem, kuri sadarbojas ar Nacionālā veselības dienesta un piedāvā paralēli maksas konsultācijas ārpus Nacionālā veselības dienesta noteiktā darba laika. Saņemot maksas ģimenes ārsta norīkojumu, jebkura speciālista konsultācija būs par maksu.
 
Uzmanību!
Arī maksas ģimenes ārsta apmeklējuma gadījumā, norīkojums vienmēr būs nepieciešams uz izmeklējumiem, kas saistīti ar staru vizuālo diagnostiku (rentgenogrāfiju, datortomogrāfiju u.c.).